Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy wasi mezowie caluja waszych synkow w usta?

Polecane posty

Gość gość

Mamu synka 17msc i moj mąż daje małemu buziaki w usta co jest dla nas zupełnie normalne bo to jego ojciec j go kocha. A moi rodzice gadają że jak to tak facet całuje chłopca w usta :/ przeciez to jego dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas też. Z językiem a potem się kochają razem i spijają własne nasienie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci w ogóle nie należy całować w usta. To niehigieniczne i nienormalne. Nie możecie całować w policzki, czoło, główkę etc.? Mnie się to nie podoba i nie rozumiem takich ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nikt nie całuje mojego syna w usta z powodów, które wymienił gość wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja caluje moje dziecko w ustka i maz też, najczęściej w " ziewnięcie " :) natomiast moja matka tez caluje moja córkę , bardzo mnie to denerwuje i robię o to awantury , ostatnio nie zauwazylam żeby to robila ale wydaje mi się ze i tak ja caluje kiedy nie na mnie w poblizu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że mąż NIE całuje naszych synów w usta, tak samo, jak nie robię tego ja i nie pozwalam tego robić. Po co? Owszem.. młodszy (1,5 roku) czasem daje buziaki znienacka, gdzieś tam o usta muśnie, ale generalnie nie całujemy dzieci w usta, nie pozwalamy się w nie całować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. W naszej rodzinie pocałunek w usta to wyraz miłości, zarezerwowany dla tych których kochamy, dla najbliższych, w tym dzieci. Fakt że niemowlaka tak raczej nie całowaliśmy, właśnie ze względów higienicznych, ale mały odkąd daje buziaki sam je daje głównie w usta. To tylko cmoknięcie. Jest masa innych gestów zarezerwowanych tylko dla małżonka czy partnera, ale daję buziaki swojej mamie, tacie czy siostrze,czemu nie miałabym dać synkowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×