Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Stokbud

Bramy garażowe z napędem

Polecane posty

Gość Stokbud

Czy miał ktoś z was kiedykolwiek problem z brama automatyczna? www.stokbudkielce.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam bramę garażową z napędem ze Stokbud, to się rozpadła po pół roku. Chiński szajs. Gwarancji oczywiście nie uznali. Gruba kasa w błoto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurelia_
Jaką automatykę do bram garażowych polecacie? Widziałam, że ta firma ma w ofercie silniki do bram http://www.nice.pl/ , a czytałam o niej sporo dobrych opinii. Znacie ją? Na wiosnę będziemy montować bramę, więc rozglądamy się za jakąś solidnym napędem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariusz Tulewicz
Ja od roku mam bramę RenoMatic Light 2017 i na ten moment nie było z nią żadnych problemów. Piękne wykonanie i wykończenie elementów. Do tego każdy segment jest odpowiednio gruby (42mm) i izolowany. W zestawie otrzymaliśmy również napęd ProLift 700 z 5 letnią gwarancją. Jest dostępna w kilku klasycznych wersjach oraz kolorach, ktore będą odpowiednim dopełnieniem stylu domu. Myślę, że możesz zajrzeć na strone producenta Hormann i dokładniej sprawdzić ich specyfikację, aby się upewnić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkim osobom, które mieszkają w okolicach Lublina polecam zgłosić się do firmy www.master.lublin.pl W swojej ofercie mają między innymi świetne bramy garażowe, które sprzedają w bardzo dobrych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelina34
Dobre jakościowo bramy garażowe znajdziecie w http://haiko.pl mają spory wybór bram, napędów oraz drzwi wejściowych. Ta firma to autoryzowany partner Hormann, a to renomowany producent takich rzeczy. Do nich warto się odezwać, bo potrafia doradzić, fachowa obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoją bramę do garażu zamawiałem od http://www.lestor.pl/ I to był dobry wybór, sprzęt bardzo dobry, długa gwarancja, obsługa też pomocna i dobrze zorientowana, no i cena też w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogi22
jeśli chodzi o automatykę do bram to ja polecam Ci firmę Nice http://www.nice.pl/, posiadają w ofercie świetnej jakości nowoczesne napędy do bram ,są one bezpieczne i wysokiej jakości. U nas świetnie się sprawdzają , użytkujemy już kilka ładnych lat i nic się nie dzieje. Jesteśmy zadowoleni z wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roletex sobie sprawdźcie. Firma ma naprawdę ciekawe rozwiązania, jeśli chodzi o bramy garażowe. Jest też bardzo solidna. U mnie wszystko było na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zainwestować w dobrą bramę garażową oraz napęd do niej, który wytrzyma niekorzystne warunki atmosferyczne. W Warszawie znajduje się firma www.rapi.com.pl Sprzedają bardzo dobre bramy garażowe oraz automatykę do bram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno staliśmy przed wyborem nowej bramy garażowej. DŁugo szukaliśmy idealnej, ale wtedy wpadliśmy na https://bramygarazowe.olbud.info/ - wybrlaiśmy opcję z mechanizmem, bo to znaczni ebardziej wygodne w użytkowaniu. brama sprawdza się znakomicie. Polecam bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybrałam firmę www.bramex.pl przede wszystkim ze względu na ich sprawdzone napędy garażowe, które wytrzymają lata, a nie zepsują się po pierwszym sezonie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawidd

Bramę garażową marki Wiśniowski w niezłej cenie zamówiłem przez stronę safedoor.pl. Przyjechali zamontowali, wszystko chodzi okej, płynnie, lekko bez szarpania się przy otwieraniu – zamykaniu. Montują na terenie Krakowa i okolic, mają autoryzację na te bramy, wiedzą jak zainstalować taki system szybko i porządnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adndrzej

Tylko firma Gerda. Montowali u mnie bramę garażową, po włamaniu, które miałem pół roku temu, nie miałem zaufania do żadnej z firm, znalazłem Gerdę i bramę w której jest specjalne zabezpieczenie antywłamaniowe, mam nadzieję, że nigdy nie bedzie juz takic h sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał

Też mam dobre doświadczenia z Gerdą. Warto dopłacic i wybrać też montaż, po tym jak kuzyn, który pracuje w firmie budowlanej próbował z kolegami zamontować bramę, to az strach pomysleć co oni robią w pracy. Zamówiłem bramę z Gerdy, jednak po nie udanym montażu przez mojego kuzyna skontaktowałem sie też z Gerdą w celu montażu. Szybko i solidnie wykonana praca. Czasem lepiej jest wydać więcej pieniędzy a mieć coś zrobione porzadnie niż robić na własną rękę, taka uwaga 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję bramę oddzielnie, napęd oddzielnie - tak zwykle wychodzi nie dość, że taniej to jeszcze ma się dostęp do lepszych produktów. Jeśli chodzi o napęd to wybór padł na BFT, bo miałam pozytywny doświadczenia z napędem tej firmy do bramy skrzydłowej. Napęd do bramy garażowej również spisuje się świetnie - działa szybko, cicho, bezawaryjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×