Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

duża głowa penisa

Polecane posty

Gość gość

podnieca was kiedy wasz partner ma dużą głowę penisa? jestem ciekaw opinii kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie nie kręci u mojego starego ale jest przydatna gdy się zawieruszy korek od wanny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę jak jest większa od reszty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze jestem nie mezatka ale szukam faceta z odpowiednim penisem ktory bedzie mnie dobrze posuwal. Od paru miesiecy bzyka mnie facet ktory ma penisa z duzo wieksza glowa od reszty czlonka.Gdy juz wejdzie wemnie to czuje to bo moje wnetrze pochwy jest dokladniej wypelnione i czuje kazde jego posuniecie a poniecam sie przy tym bardzo mocno tak ze caly czas tylko jecze z rozkoszy a orgazm mam bardzo czesto. Nie wiem jak to ocenic ale takiego seksu jeszcze nigdy nie przezylam i tak przerznieta jeszcze nie bylam i jak mi kolezanki opowiadaly ze tak ostro byly posuwane to im nie wierzylam ale teraz to i ja taka orgie sexualna juz przezylam i kazdej bym to zyczyla zeby mocno przerznieta pozadnym Penisym byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurczę, jestem od lat mężatką, ale nie umiem ocenić wielkość głowy penisa mojego męża ☺ ogolnie niestety i stety ma dużego, bez odpowiedniego przygotowania boli mnie zbliżenie, ale fakt że doznania są lepsze niż z małym, bez porównania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dosyć sporą ''główkę'' patrząc na jego trzon. Moja dziewczyna powiedziała, że jej się to podoba, bo bardziej odczuwa tą ''główkę''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość para nago
Moj maz ma 19cm i jego lepek kuasa jest dosc spory wiekrzy od calego trzonu jak mnoe ***** czuje ja sie porusza w mojej cipce super uczucie eucja mnie sosc mocno bo po same jaja i jak sie ma spusxic jefo lepek robi sie jeszcze wiekrzy jestem taka wypelniona i zr****** no i ma spory wytrysk spermy bardzo obfity zalewa mi c**e dokladnie super kocham jak mnie on dyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mam ok 19cm ale łepek jest ciut mniejszy od trzonu. A sam trzon mam tak gruby że podczas erekcji wsadzę tylko 1/4 penisa do rolki po papierze toaletowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B I U

Ja mam peoblem jak chce mu obciągnąc nie miesci mi się w ustach jest strasznie wielki ale co do seksu i wejścia w cipe jest super nie zamienię go na zadnego innego super mnie wypełnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×