Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doctor Evil

chyba zrypalem ekstrakcje z kodeimy

Polecane posty

Wypilem i brzuch mnie tak napiertalac zaczal 30 minut pozniej ze prawie sie zwijam z bolu!!! Pije teraz coca cole w puszce i przestaje ja j***e skad tem bol brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ćpać kodeinę z paracetamolem,ćpają tylko przegrańcy,ja mam dostęp do czystej w krysztale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podejrzewam ze to przez to ze dzisiaj inaczej robilem ekstrakcje. Zabraklo mi lodu a nie chcialo mi sie isc wiec wlozylem szklanke z woda do zamrazarki po wyjeciu byl lod na wierzchu kody ze mi sie nie chce ubijac to rozpuszczam w cieplej wodzie. No i przefiltrowalem a to tylko 8 tabletek a jaka mam faze!!! Tylko skad ten bol brzucha...? Wczesniej robilem po paczce 32 tabsow i nigdy nic ale nie mialem takiej fazy tera mam niezla faze lol. Czuje sie jak po j*****m acodinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja se pije dla dobrego samopoczucia, dawka 70-80mg w wodzie to nie cpanie a relaks. Nie wiem tylko czemu dzisiaj mnie tak poklepalo, jak bralem acodin to sie czulem podobnie. Tez taki jakis lekki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, ale ćpanie to nadal ćpanie. Plus dużo zależy od organizmu. Tak samo możesz wziąć jednego bucha i być zrelaksowany a ktoś inny już będzie na niezłym haju. Może byłeś osłabiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ogolnie za duzo siedze czy leze :/. Brzyluch mnie tak nakvrwial ze masakra a tera rozlozylem rece do giry i stoje wyprostowany. To nie jest normalne i mysle ze to nie koda. Wczesniej grajac non stop na kompie jak sie spotykalem z kumplami to tez mnie brzuch bolal, i pierdzialem to cos zwiazane z doplywem powietrza do brzucha, kvrwa jak nie zaczne cwiczyc to moje sadlo mnie zabije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam jestem swoim lekarzem, to cos zrobilem zle z ekstrakcja a od siedzenia i grania na pc kvrwa nie dosc ze tyje to potem mnie brzuch boli chce sprzedac wszystkie konta do gier i kompa i wogole chcialbym juz nigdy nie korzystac z PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×