Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

opinie o emGRAF ?

Polecane posty

Gość gość

interesują mnie opinie o firmie emGRAF od ludzi którzy mieli okazję zamawiać od nich torby foliowe, czy ktoś może mi napisać jak jest z jakością nadruków na nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam tę firmę, jeśli chodzi o nadruki to są najlepsi, ostrość i kolory są wręcz idealne, chcesz coś jeszcze wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za odpowiedź, potwierdziłeś pozytywne opinie które słyszałem w sumie, możesz jeszcze się wypowiedzieć się na temat czasu realizacji większych zamówień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MediaMaciej
ja pośredniczyłem w zamawianiu foliówek dla "jednego ze znanych dyskontów" i muszę powiedzieć że zaszokowali mnie jak szybko są w stanie dostarczyć "pod drzwi" 100 tyś foliówek, o konkretnych terminach (z dniami) ciężko pisać bo się oczywiście wahają w zależności od zamówienia, jednak z doświadczenia mogę powiedzieć że termin realizacji który podają można śmiało traktować jako maksymalny i ostateczny, zazwyczaj były dużo szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzeczywiście są bardzo szybcy, mogę potwierdzić, zawsze zamawiamy od nich przed targami, bo zawsze są terminowi a w takich przypadkach obsuwa dostawcy mogłaby wszystko zrujnować, emgraf to na prawdę rzetelna firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezes_jarek
nie napiszę niczego nowego, emgraf zawsze daje z siebie wszystko, każde zlecenie które mi realizowali było zrobione perfekcyjnie, wybór jest na prawde prosty w temacie foliówek jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamówiłem w końcu te torby i jestem niesamowicie zadowolony, dzięki że mi je poleciliście, moja opinia o emgraf jest też mega pozytywna po przetestowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezes_jarek
Jeszcze nie spotkałem się z osobą która byłaby niezadowolona z zamówienia w emGRAFIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyśka

KOSZMAR!!!
Całkowity brak profesjonalizmu, torby zamówione 9 września nigdy nie dotarły. Na stronie napisane, że realizacja zamówienia w 7 dni, potem okazało się że 14.

 Po tygodniu, jest informacja, że wydruk się nie udał i muszą zamawiać nowe torby. 

Po 2.5 tygodnia, kiedy torby powinny być już u mnie, dostaję wiadomość że 100 szt, zostało wydrukowanych, ale na innej torbie niż zamówiona. Kolejne opóźnienie. 

Zaproponowali, że mogą opuścić mi cenę za niewłaściwe torby, o marne 8%.Firma, która reklamuje się jako ekologiczna, odrzuciła moją ofertę odkupienia od nich niewłaściwych toreb za połowę ich wartości, odpowiedziała, że taniej im będzie torby wyrzucić na śmieci, niż mi sprzedać. Ok. 

Poprosiłam o wykonanie "ponownie" wydruków na właściwych torbach. Dziś paczka powinna być u mnie (kolejne 2 tyg minęły), dostaję telefon, że wydrukowali, owszem, ale na torbach o innych wymiarach!! Więc jeśli chcę, mogą mi je wysłać jutro, ale jak chcę na tych które zamówiłam, to znów trzeba czekać 2 tygodnie. 

Pytając o rabat, za opóźnienia, za błędy i za nieprofesjonalną obsługę zostałam wyśmiana (gatulacje dla właścicieli firmy za dobór pracowników)! 

Ile razy można spartolić jedno zamówienie? Gdyby nie skończyła mi się cierpliwość, pewnie trwałaby wyliczanka do stycznia, na ile sposobów można NIE WYKONAĆ czarnego druku na bawełnianej torbie. 

Poprosiłam o zwrot pieniędzy. Ciekawe, kiedy do mnie dotrą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EMGRAF bardzo zła jakość

Niestety forma robi nadruki kiepskiej jakości a czas dostawy jest niegodny z opisem. Nie polacam firmy emgraf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×