Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JUDDA

SZYMON OSZUST

Polecane posty

Gość JUDDA

Hej...Zdecydowałam się tutaj napisac, poniewaz szukam dziewczyn, które miały kiedys do czynienia z SZYMONEM, którego poznały na Sympatii, Tinderze, Badoo bądź podobnej towarzyskiej aplikacji. Jego sposób działania to oczywiscie poznać na żywo po dłużej konwersacji dziewczyne, wzbudzić jej zaufanie, zaprzyjaznic sie i sprawia ze Kobieta czuje się przy nim bardzo swobobnie (łamie szybko bariery) i przejsc do ataku. Chodzi mi tu o stworzenie byle jakiego pozoru by wyciągnąć pieniądze. Szymon ten, mieszka na gocławiu i tam ma Firmę . Ulubione zajęcie okradanie i oszukiwanie kobiet poznanych portalach. Spotyka się z kilkoma na raz, wychodzi od jednej jedzie do drugiej, blondyn, ok 188 cm wzrostu, 36 lat, brudas, średnio przystojny, urojeniec, właściciel Alfa romeo (białej), przynajmniej tak twierdzi. Ma psa. Cały czas dopada go pech, kradziez dokumentów/ kart płatniczych/ laptopa/złamany klucz w drzwiach/ brak portfela lub potrzeba opłaty zaległego podatku itd. kradnie pieniądze z domu, wyłudza pieniądze biorąc na litość, jest miły i zdaje się być wyluzowany. Uwielbia klubokawiarnie na czackiego, nad wisłą - temat rzeka, plażowa, cud nad wisłą, syreni śpiew. Okradł już wiele wiele dziewczyn. Prosze jezeli spotkało Ciebie to samo napisz do mnie: j.boron@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgłoś na policję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×