Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MagdaZdużegoMiasta

Czy była żona partnera ma prawo wglądu do moich danych?

Polecane posty

Gość MagdaZdużegoMiasta

Może jest tu ktoś, kto się orientuje? Podpowiedzcie proszę. Od dwóch lat jestem w związku z rozwodnikiem (już z góry mówię, że rozwiódł się 4 lata temu kiedy jeszcze się nie znaliśmy). Płaci alimenty na dziecko z poprzedniego małżeństwa. Jego była znalazła mnie na portalu społecznościowym (choć mam konto pod pseudonimem) i po prostu, zaczęła mnie obrażać. Pół roku temu urodził nam się syn. Partner chce wnieść o obniżenie chorrendalnych alimentów na pierwsze dziecko (1000zł/mc) i teraz... w takim wniosku, w załączeniu musi być akt urodzenia naszego dziecka oraz nasze dane o dochodach. Kopie załączników trafiają do eks. Wtedy będzie mnie miała jak na patelni (np adres zameldowania, miejsce pracy) i zatruje mi życie, a ja chcę byc jak najdalej od ich wojny. Czy jest jakiś sposób, żeby sąd jej tych kopii nie udostępnił albo udostępnił z zakryciem moich danych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najprościej bedzie jak zasięgniesz porady u samego źródła czyli zorientujesz sie w odpowiedniej instytucji do której te dokumenty maja trafić. Byc moze istnieje jakas klauzula ktora umożliwia ochronę twoich danych zwłaszcza gdy umotywujesz to faktem, ze była żona twego partnera wyraźnie cie szkaluje. Warto byłoby zrobic screen shoty obraźliwych tekstów ktore ci wysyła na fejsie, miałabyś do czego sie odnieść gdybys chciała zrobic z tym porządek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaZdużegoMiasta
dzieki, chyba rzeczywiście będe musiala spytac w sądzie, choć pewnie panie w sekretariacie nie bedą aż tak obeznane... Nie jestem stroną w tym sporze, a jednak muszę w nim uczestniczyć. Screeny tez nie bedą łatwe - sama robiła to z konta na inne nazwisko. Przyznała się partnerowi w rozmowie, że to ona, kiedy ją przycisnął. Znajoma studentka prawa powiedziała, że raczej nie ma uregulowań dla mojej sytuacji. Musiałabym złożyć doniesienie na nią, uzyskać wyrok i na to się powoływać. Oczywiście jest to nierealne, bo ja nie chcę takich przepychanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój odpad rozwodnik alimenciarz tylko wywali kasę w sądzie za rozprawę a i tak alimentów sąd mu nie obniży. Trzeba było najpierw policzyć czy stać cię będzie na dziecko z dziadem co płaci alimenty a dopiero później się zapładniać lub nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też te baby nie mają honoru, jakim prawem cię obraża żałosna baba. Teraz widzisz dlaczego nadal nie są małżeństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te baby rozwodników to kretynki skończone. wydaje im się że jak zaciążą to dziecko z byłego małżeństwa rozpłynie się w powietrzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W*********j k***o do roboty a nie chcesz zabierać cudzemu dziecku pieniądze od jego ojca. To nie twoje śmieciaro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jego była znalazła mnie na portalu społecznościowym (choć mam konto pod pseudonimem) i po prostu, zaczęła mnie obrażać. x Napisz jeszcze psycholko, że jego była żona to jasnowidz i dlatego wiedziała, że pod tym pseudonimem kryjesz się ty :D albo napisz, cię śledzi i podgląda w necie :D:D:D Kto ci w te bajki uwierzy schizofreniczko? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale zjad ex żon;) Skończą się dobre czasy i trzeba będzie do pracy iść bo ex mąż ma nowego dzidziusia i alimenty zmaleją na wasze dziecko;) hihi ale tragedia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie byłaś jego kochanką i nie rozwaliłaś małżeństwa to czego się boisz? boją się tylko kochanice i dlatego jak szczury kanałami się przemieszczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale zjad ex żon Skończą się dobre czasy i trzeba będzie do pracy iść bo ex mąż ma nowego dzidziusia i alimenty zmaleją na wasze dziecko hihi ale tragedia x Żaden sąd nie obniży dziecku alimentów tylko dlatego, że tatuńcio po rozwodzie zaliczył wpadkę z cizią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żaden sąd nie obniży dziecku alimentów tylko dlatego, że tatuńcio po rozwodzie zaliczył wpadkę z cizią smiech.gif Xxx Żebyś się nie zdziwiła! :D Autorko postu pomoże wam tylko dobry adwokat bez niego nic nie wskóracie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że obniży bo są podstawy do tego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko z pierwszego zwiazku nie moze zyc na lepszych warunkach niz kolejne dziecko z nowego zwiazku. Normalne ze alimenty zostana obnizone. Facet przeciez moze miec jeszcze 5 nowych dzieci albo nawet wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a niby dlaczego alimentowane dziecko ma miec obnizone alimenty ?za to,ze tatus skutecznie zamoczyl w innej i nowe bejbe będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaZdużegoMiasta
Za wyważone odpowiedzi bardzo dziękuję. Z kolei osoby, komentujące poniżej jakiegokolwiek poziomu - musicie być bardzo zakompleksieni i nienawidzicie ludzi, ale pewnie z wzajemnością. Proszę czytać ze zrozumieniem. Ja nie mieszam się w ich spór i nie mam zamiaru nikomu nic zabierać. Z dzieckiem partnera mam bardzo dobry kontakt. Z jego byłą żoną na początku także. Wiedziała że na fb ja to ja. Ubliżanie, wysyłanie do pracy (pracuję), jakieś docinki - ludzie, tyle nienawiści tylko dlatego, że inni układają sobie życie na nowo? Zastanówcie się nad sobą i nad tym jak bardzo nienawidzicie ludzi. Gdybym była taka jak niektórzy na tym forum, to pewnie bym jego eks rozniosła, ale po co mi to? Na forum jako "gość" można komuś ubliżać. Podajcie swoje dane kontaktowe i spotkamy się, powiecie mi bezpośrednio co o tym myślicie, ale wtedy pewnie nie będziecie tacy odważni. To, że ułożyłam sobie życie z rozwodnikiem, nie jest zbrodnią. Nie jesteśmy patologią, więc jeśli ktoś nie ma na tyle klasy, aby napisać coś w temacie, to po co tu jesteście? Żeby leczyć własne kompleksy i obrażać ludzi? To jest dopiero schizofrenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KajKasiuska
to ty nie wiedziałaś, że na kafeterii same prymitywy siedzą, którzy leczą kompleksy ubliżając innym? z takim pytaniem to leć na forum prawne, gdzie normalni ludzie są, a nie tutaj. Tu nikt nie pomoże, a tylko cię zjedzie... Jak gęby nie widać to ludzie myślą, że im wszystko wolno, że bezkarni są. Spytaj na forum prawnym, ale nie tu - bo ja też nie wiem co mogłabys zrobić, ale rozumiem sytuację i też bym miała kłopot. Albo po prostu złap tamtą za wszarz i wyjaśnij grzecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znów nawijasz sama ze sobą schizofreniczko maniakalna? takie numery, że sąd obniży dziecku alimenty, bo jego tatuś bezmyślnie napłodził kolejnych dzieci to tylko na kafe i to bazgrane przez naiwne cizie rozwodników :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaZdużegoMiasta
"gość" powyżej; jesteś idiot/ką, wiesz o tym? Gdzie prymitywie piszę w poście, że sąd ma obniżyć alimenty ze względu na dziecko? Poluźnij gumkę w gaciach, bo ci mocz do mózgu napływa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 16:04 gdzie nie wejdę na kafe tam ty :-D jesteś księdzem???? :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1000zł na miesiąc to dla ciebie wielkie alimenty? To ty jesteś jakaś bida z nędzą z najgorszej patologii. To państwo na dziecko teraz 500 zł. dopłaca tylko dlatego, że dziecko istnieje, a ty chcesz obniżki z marnych 1000zł. alimentów od ojca dziecka? Trzeba było poszukać sobie takiego co dzieci nie ma i nie płaci alimentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MagdaZdużegoMiasta dziś "gość" powyżej; jesteś idiot/ką, wiesz o tym? Gdzie prymitywie piszę w poście, że sąd ma obniżyć alimenty ze względu na dziecko? x idiotką i do tego prymitywem to jesteś ty, bo nic innego nie robisz tylko całymi dniami warujesz na kafe. ojciec dziecka sam nie wpadł na taki pomysł aby zabrać własnemu dziecku alimenty na które się zgodził w sadzie zanim poznał ciepie ściero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaZdużegoMiasta
idiota i do tego analfabeta... oczywiście jesteś materacem u wszystkich i wiesz jak wygląda życie każdego tutaj. dajesz sobie prawo do oceny moralnej, a co u Ciebie? Grzybica już zeszła? Jeszcze raz - ostatni - bo widze, że nadal nie rozumiesz i dopie***asz się bez sensu - mnie nie interesuje sprawa obniżenia alimentów. Mamy z partnerem oddzielną kasę, ale wspólne gospodarstwo. To jego decyzja, nie moja - więc sie odwal. Pytam o wgląd do danych osobowych ciulu analfabeto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:33 tak,bo zrobiac sobie 5 nowych dzieci z nowa partnerke nie moze byc tak ze nowe dzieci beda glodem przymierac a dzieciak z wczesniejszego zwiazku w luksusie bedzie zyl. Zalezy od dochodow ojca.trzeba sprawiedliwe podzielic. Mial jedno dziecko placil 1000. Ale teraz ma juz dwojke. A pensje załużmy taka sama.moze ma na utrzymaniu tez nowa partnerka.wiec sa 3 osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak zmiana sytuacji zyciowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No szczerze - nie mogę czytać tych bzdur. Kobieta pyta o wgląd do jej danych przy rozprawie o obniżenie alimentów (która OCZYWIŚCIE ma pełne szanse powodzenia, bo teraz ta sama pensja rozdzieli się na więcej dzieci, które muszą być traktowane TAK SAMO, ale to już inna bajka), a Wy ją wyzywacie. Pomijam dno, że zawsze się oberwie (a nawet jakby była kochanką, to co Wam do tego?? pytanie było inne!), ale kobieta związała się z rozwodnikiem, z czystą kartą, uczciwa, zakochała się, zaszła w ciążę. W NIEWIADOMYCH przyczyn (a raczej wiadomych - rozżalenie, wredny charakter) była mężą do niej wypisuje bzdury niszcząc bez powodu jej spokój, a autorka jest pewnie zbyt delikatną, nieobeznaną, niekonfliktową osobą, aby coś z tym dalej robić, macha ręką (dla mnie - pełne zrozumienie). Nagle mąż chce obniżyć alimenty, bo wie, że drugie dziecko o autora ZUPEŁNIE PODSTAWNIE obawia się o ochronę swoich danych I O TO DO JASNEJ K... PYTA! Po prostu nie da się Was czytać sfrustrowani ludzie, Waszego wyzywania i zupełnie NIEADEKWATNYCH do sytuacji komentarzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OCZYWIŚCIE, że zmiana sytuacji życiowej wredne żmije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tatuś NIE ZAMOCZYŁ, ale poznał kobietę, którą pokochał PO ROZWODZIE i postanowił mieć z nią dziecko (tak samo mógł mieć drugie, trecie itp. z poprzednią, ale im się nie ułożyło). Czasem się zastanawiam, czy ludzie mają mózgi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaZdużegoMiasta
O Boże, wreszcie ktoś normalny... dziękuję. Ten typ, który mi ubliża i tak pewnie nie zrozumie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty drukarko duzych liter,wyluzuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×