Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Alutka2017

Sierpniowki 2017

Polecane posty

Gość Sowa25
Obłoki Magellana, mi gin zalecila wlasnie na niska hemoglobine pic sok z buraka. Dodaje do niego jeszcze marchew i jablko i pije 2 razy dziennie. Niedlugo bede powtarzac badania, wiec dowiem sie, czy to faktycznie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastka 212
Hej dziewczyny jestem już po wizycie. No i będziemy mieć dziewczynkę ;) ależ się bardzo cieszę. Nie wyobrażam sobie jak to jest mieć córkę gdyż mam 2 synów ale damy sobie radę i z dziewczynką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obłoki Magellana
Sowa25, sok z buraka piłam dłuższy czas (jakiś miesiąc), ale mi nie pomógł, więc jakoś straciłam motywację, bo go nie cierpię ;) Nawet wyciskarkę kupiłam w tym celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obłoki Magellana
Nastka, super! Fajnie jest mieć dwóch starszych braci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola1994
Nastka, gratuluje dziewczynki :) Ja dzisiaj bylam u alergologa bo rano miałam już drugi w tym tygodniu atak duszności, niestety wróciła mi astma i musze brać codziennie leki żeby sie nie dusić :( odebrałam tez wyniki morfologii, hemoglobina dalej spada chociaż biorę codziennie żelazo, wizytę mam w środę to zobaczę co mi doradzi oprócz buraków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastka, wielkie gratulacje. Super, że będzie dziewczynka! Ja z kolei mam 2 dziewczynki i nie bardzo sobie wyobrażam jak to jest mieć syna, wkrótce się przekonamy:-) karola1994, jakie leki bierzesz na astmę, sterydy? Żelazo łykasz w tabletkach? Ja już wspominałam, że mi pomógł ten floradix, podniósł mi hemoglobinę znacząco. Ja też się szybciej męczę niż zwykle. Obłoki Magellana, podziwiam Cie, że na salsę zawędrowałaś, ja bym się nawet nie odważyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola1994
Reox, teraz biorę dwa nowe leki, lekarz mówił ze sa bezpieczne w ciąży, większość leków na astme to sterydy wiec teraz waga szybko poleci w górę. A jesli chodzi o żelazo to mam Tardyferon 80mg raz dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obłoki Magellana
Reox, a jak dawkowałaś sobie ten Floradix?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 ml 2x dziennie. Tak jest bodajże napisane na opakowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora1987
czesc, Nastka gratulacje! co do anemii mi po paru miesiacach z 10,3 wskoczylo na 11. co pomoglo? pilam, jadlam buraka w kazdej postaci(sok, barsz, surowka, gotowany... do tego duzo kwasnych rzeczy bo ponoc lepiej sie wchlania zelazo. juz nie powiem co mam na mysl o buraku... ale pomogl, wiec jeszcze sie pomecze :) wesolych swiat dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastka 212
Bardzo dziękuję dziewczyny. Życzę wam wesołych świąt i dużo radości i zdrowia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3Justyna33
Hej Facebook podsunął mi jakąś stronkę i weszłam, za zarejestrowanie się otrzymuje się zestaw przyszłej mamy (cokolwiek to znaczy) i teczkę na badania w ciąży oraz przytulankę sensoryczną i poradniki. Po porodzie natomiast zestaw dla dziecka, nawet regulamin przeczytałam i napisano, że koszty pokrywa organizator. To jeżeli jesteście zainteresowane proszę link https://www.bebiprogram.pl/rejestracja?utm_source=social_facebook&utm_medium=linkpost&utm_campaign=CRM&utm_content=1201_2 Wesołych i Spokojnych Świąt Wam wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama32
Moc prezentów od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego :-) Spokojnych Świąt dziewczyny i spełnia wszystkich marzeń :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuka3
Wesołych i spokojnych Świąt! Następne pewnie będą mniej spokojne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syska84
Wesolych i radosnych Świąt Wielkanocnych. Ja te swieta spedzam w szpitalu :-(zrobil mi sie zator w prawej nerce i dostalam takiego bólu że szok.Podaja mi kroplowki rozkurczowo przeciwbolowe i antybiotyk i jest juz ok. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafciu
Porady na zdrady 2017 Film w jakości HD dostępny online >http://24filmyonline.pl?u=Porady_na_zdrady_2016 Zdradzona w dniu ślubu Kalina (Magdalena Lamparska) i porzucona przez chłopaka Fretka (Anna Dereszowska), rozkręcają nietypowy biznes, który raz na zawsze ma rozwiązać problemy z męską wiernością. Postanawiają pomagać kobietom i na zlecenie testować lojalność ich partnerów. Wszystko idzie dobrze do chwili, gdy Kalina ma uwieść Macieja (Mikołaj Roznerski) – coacha i specjalistę do spraw damsko-męskich. Jego żona Beata (Weronika Rosati) podejrzewa go o zdradę i chce mieć na to niezbite dowody. Kalina doceniając klasę "przeciwnika", bierze się do pracy ze zdwojoną energią. Jednak tym razem cały plan bierze w łeb. Maciej nie jest jak inni mężczyźni, których z łatwością udało się przyłapać na zdradzie. Serce dziewczyny – mimo podjętych postanowień – znów zaczyna bić mocniej, a wielka miłość to tylko kwestia czasu…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama26 Hej po swietach Gratuluję Poznania płci. Fajnie już wiedzieć i kompletowac wyprawke. My wiemy że mamy synka Ale kompletny brak pomysłu na imię mamy :-( Powiedzcie co wam się dla chłopców podoba może coś mi wpadnie w uszy. Co do badań też mi wyszła anemia w ogóle pierwszy raz w życiu. I właśnie wzięłam sobie od mamy sokowirowke. A jutro mam wizytę to zobaczę co ginka zaleci brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama26 Justyna333 Ja już mam dawno ta paczuszke z Bebi programu. Fajna teczka na badania, używam cały czas, zabaweczke schowalam, a ulotki wyrzucilam po przeczytaniu. Ale za darmo to warto bo później przyjdzie jeszcze paczuszka druga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Jak po Świętach? Przybyło Wam dodatkowe kg:-) Dziś w lidlu odzież ciążowa i niemowlęca. Kupiłam sobie 2 sukienki, 2 tuniki na lato i kilka par body dla maluszka. Pogoda nie rozpieszcza, czytałam że do końca kwietnia ma być kiepska pogoda. Na weekend majowy jedziemy nad morze. Mam nadzieję, że będzie już ładniej... syska84, współczuję świąt spędzonych w szpitalu. Jak się czujesz? Kiedy wychodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Dziewczyny, mam pytanie. Mieszkam poza Polska. Dokladnie w Holandii.Moze ktoras z Was tez tutaj mieszka badz mieszkala? Wnet jade do Polski i potrzebuje kupic podkolanowki dla kobiet w ciazy.Czy wiecie gdzie moge takie kupic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3Justyna33
Witajcie po świętach :):) Będę mieć SYNKA !!! dziś poszłam na połówkowe :) jestem taka szczęśliwa, że o niczym innym dziś nie myśle, nawet pogoda mi nie przeszkadza :):) Oprócz poznania płci wszystko bardzo dobrze. Ja na święta duzo zjadłam ciast i tortów, na pewno odbije sie to na mojej wadze, ale nie szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abisiowa
Mama26 m7 tez z imieniem mamy problem Igor,Olaf,Hubert,Cyprian baranie takie mamy pomysły ale tak bez entuzjazmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sowa25
Ja tez dzisiaj bylam w lidlu, chcialam zapolowac na ciuszki dla malego, ale sie dopchac nie dalo :D patrzylam tylko, jak ludzie wywoza "moje" ciuszki w wyladowanych po brzegi wozkach... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syska84
Witajcie.Ja jeszcze w szpitalu i jak narazie nic nie wiem kiedy mnie wypuszcza.Wczoraj mialam robione usg nerki i ciagle jest ten zastój.Na szczęście z moim maluszkiem jest wszystko w porządku.Tak bardzo bym chciała juz isc do domu,bo tęsknię za moimi dziećmi :-(Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredka 41
Witajcie po świętach. Syska przykre że jesteś w szpitalu ale ważne że z maluszkiem wszystko dobrze. Mój maluszek w brzuszku momentami jest tak energiczny że jestem aż zaskoczona ale to bardzo miłe i uspakajajace bo wiem wtedy że wszystko jest dobrze nie lubię jak się nie rusza ale wiem że pewnie śpi ale po moich poronieniach ten lęk będzie mi pewnie towarzyszył już do końca ciąży. Zaczęłam chodzić co tydzień do położonej i to jest super sprawdzi mi wagę ciśnienie i jak bije serduszko maluszka i mogę z mnią porozmawiać o swoich niepokojach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredka 41
Też byłam Lidlu wczoraj kupiłam dwie sukienki dwie bluzki dwa staniki i i lajkry ciążowe ale ubranek nie brałam bo mam wszystko od siostry która urodziła w styczniu synka i już to co jest dla niego za małe jest u mnie mam już trzy lekramówki ubranek. Będę musiała kupić rzeczy do kąpieli kocyki podkłady i całą kosmetykę do pielęgnacji dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manka33
hej dziewczyny nie wiem czy mnie pamiętacie ) myslalam ze wiecej czasu będe miec na zwolnieniu a tu zonk, syn mnie tak pochlania ze nie mam czasu na nic ;) dalam sobie spokoj z zawracaniem wam glowy. Ale napiszę co u mnie bo tak zniknęłam bez słowa:P jestem juz w 23 tc, termin z ostatniego usg przesunął sie na 29.08 z 22,08. i tak w te terminy nie wierzę, bo kiedy sie urodzi to sie urodzi ;) w tamtej ciaży mialam z usg na tydzien przed niz z om a urodzil sie tydz po terminie z om :) wydaje mi sie ze po prostu nie zapowiada się duze dziecko:) najprawdopodobniej bedzie dziewczynka, tak wychodzi z usg ale nie na 100% bo sie zle uklada do ogladania ale ja czuje ze to dziewczynka od pierwszych dni :) dopiero zaczęłam rosnąć, brzuszek wyskoczył mi dopiero miesiąc temu. dalej nosze normalne ciuchy, od tygodnia dopiero spodnie zmienilam na ciążówe, waga tez w koncu poszla w gore i sie wyrownala do tej sprzed ciazy bo trochę schudlam. a tak to wzystko ok. mam lepsze i gorsze dni, trochę ciągnie mnie brzuch na dole jak się nachodzę za duzo. no i szykuje się na porod sn mimo ostatniej cesarki. przez te tygodnie nabralam pewnosci bo nie bylam do konca zdecydowana. mam nadzieje ze się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzymajcie sie ciepło dziewczyny i w końcu wiosny wam życzę. ja juz mam dosc tego zimna, nie che sie nawet na spacer wyjsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manka33
sorki podpis znikł. to bylam ja Manka33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3Justyna33
Witajcie :) Ja również podbijam temat Goscia i Abisiowej co do imienia , bo sama nie mam pomysłu absolutnie żadnego, a nawet jak na coś już wpadnę to nie podoba to się mojemu mężowi i na odwrót. Piszcie jakie macie plany co do imienia bo jestem ciekawa i może się zainspirujemy nawzajem, jedynie co wiem to, że Obłoki Magellana podała imię które ma w planach. Ja po domu i do spożywczaka chodzę w leginsach, a jeśli już gdzieś wychodzę to zakładam swoje spodnie jeszcze ale bardzo mi niewygodnie i w pozycji siedzącej muszę rozpinać guzik. Czekam na ,,normalną" wiosnę bo już wolę wygodne sukienki niz cisnąć się w spodniach jeansowych tym bardziej, że z dnia na dzień są coraz ciaśniejsze. Mój syneczek w 22t+2 dni waży 488g. :) kopie w okolicach pępka najczęściej i może też dlatego tak zmienił mi się kształt pępka, który robi się płaski, szeroki w ogóle inny. Na badaniu połówkowym lekarz przełączył na 3d czy tam 4d nie wiem nie znam się ale nie byłam w stanie zobaczyć twarzyczki, bardzo szkoda. Całe badanie był odwrócony główką w dół i tyłem. Za to nożki miał podkulone i skrzyżowane i mam super zdjęcie nie pozostawiające wątpliwości płci :) No cóż coś za coś. Piszcie co tam u Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×