Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Alutka2017

Sierpniowki 2017

Polecane posty

Gość kora1987
wesolych swiat dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cecysssia
Wesolych Swiat i mokrego dyngusa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga83
Intensywny dzien za mna. Corcia miala 5 urodziny. Goscie, prezenty, na szczescie maly niezle zniosl to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :D Aga - 5 lat to juz duza dziewczynka :D :D My tez mielismy urodziny polaczone ze Swietami i corcia dobrze zniosla swieta.Nie super bo dzieci krzyczaly i biedna plakala bo bala sie ale bylo dobrze :D Hmmmmm mi jeszcze dziecko nie spadlo z lozka i mam nadz.ze to sie nie stanie. Jak by mi poleciala z lozka to przyznala bym sie bo przeciez moglo by sie cos stac w glowke i w glowce :( Dzis Lany poniedz. U mnie leje z nieba :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam problem .Wsyzstko zaczelo sie 10 dni temu,Dokladnie 2 dni przed ukonczeniem 7 mcy. Tak jak wczesniej corcia lubiala tak teraz doslownie broni sie rekami i odwraca glowe kiedy chce jej zakroplic nosek i wyciagnac katar a ile przy tym krzyku i placzu ! Nie chce juz piersi ! Za to polubila smoczek ,wyciaga go i bawi sie oraz zasypia przy nim.Z jedzeniem poki co ,nie ma problemu. Czy ktora z Was miala podobne problemy ?Moze to sie wize z tym,ze skonczyla 7 mcy ? Jejuuu z tym wycoaganiem kataru to katastrofa 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga83
Cecyssia, moj nadal niezmiennie jest cycolem strasznym. U mnie za miesiac kolejna impra bo syn bedzie mial 12 urodziny. Mam nadzieje, ze bedxie ladna pogoda i zrobimy grilla dla jego przyjaciol. Najmolodszy jeszcze nie spadl mi z lozka, jeszcze..... U nas snieg dzis sypal. Tyle ludzi nam sie przewinelo, ze nawet jak dzis strazacy nam sie do domu wpakowali to maly nie plakal. Ale nablocili jak diabli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3Justyna 33
A u nas było dużo osób wczoraj i był krzyk niesamowity. Niby codziennie gdzieś z synkiem jeżdżę, nie mam problemu ani w sklepach ani u dZiadków ani na spacerze ale wczoraj to była jakaś masakra, tak strasznie płakał, że nie mógł usnąć, wkurzalo mnie gdy dawali mi rady typu :musisz z nim wychodzić więcej między ludzi..... Nosz kurde, codziennie praktycznie gdzieś jedziemy,nawet na spacerach podchodzą do mnie ludzie różni i jakoś nie płacze, w markecie do drugi dzień czy w innych publicznych miejscach, u tesciowej ... to gdzie ja go jeszcze mam brać.wrrr... Dziecko po prostu nie jest przyzwycZajone do widoku 13 ludzi, którzy na raz coś do Niego mówią i każdy chce wziąść Go na ręce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga83
Justyna wcale sie nie martw, moje dzieci tez tak reagowaly. Tymo wyjatkowo byl spokojny i nawet sie nie bal nikogo, do wrzasu wrecz jest przyzwyczajony bo u nas jest jak w ulu, ale do obcych juz nie bo ja w sumie nigdzie go nie zabieram, nawet jak sasiadke zobaczyl gdy bylismy na dworzu to prawie w ryk uderzyl. A tu niespodzianka. I z zasnieciem nie mial problemu i kilkanascie osob w domu tez mu nie przeszkadzalo. Ale ja mam dosc. Padam na dziob. Spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmalgo
Justyna jak ja Cię dobrze rozumiem. U mojej małej już trochę lepiej z tym strachem, ale te teksty i rady, które sugerują jakby to była moja wina, że córka się boi są dobijające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga83
Dziewczyny, jesli macie corki to czy macie zamiar wczesnie przebic im uszy? A jesli macie starsze to w jakim wieku mialy kolczyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3Justyna 33
Goscaga ja mam 28 lat a ojciec nigdy nie pozwalał mi przekuć uszu, nie mam do dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga83
He he. Mojej o 10 lat starszej siostrze w technikum uszy przebila kolezanka w szkolnej toalecie, ona wrocila do domu, kupila mi srebrne kolczyki, zaostrzyla je pilniczkiem do paznokci, zaznaczyla mi dziurki dlugopisem, gumke do scierania podlozyla pod uszy i mi przebila. Bylo to 26 lat temu gdzies. Obie dostalysmy od taty konkretny opierdziel. Ale mamy kolczyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abisiowa
Ja też sobie przebija jak miałam 18 lat.cotka ma 4 lata i nie powiem jak była mała miałam ochotę jej przebić ale mąż mi wytłumaczył dosadnie i do dziś jej nie przebiłam6 i nie żałuję .Może na komunie jeśli będzie chciała jej przebijemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reox
U mnie jak córka miała 6 lat to chciała by jej przekuć, tak też zrobiliśmy. Wszystkie dziewczynki w jej grupie (całe 5) miały kolczyki i pewnie stąd ten pęd. Druga córka nie chciała przebić i do dziś dnia ma nie przebite. Ja przebiłam u siebie tzn. kosmetyczka mi przebiła jak byłam w 2 klasie ogólniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święta, Święta i po Świętach, dupa jakaś opuchnięta Talia osy też w zaniku Czy zostało coś w koszyku?? Tu serniczek, tam mazurek Już nie wciągnę spodni rurek Co za menda tutaj niesie z majonezem jajek dziesięć ⁉ Jeszcze ciotka spod Poznania wiezie żur do skosztowania Nie usiądę już wygodnie, bo mi popękają spodnie Do wieczora siedź za stołem, dyskutując nad rosołem A od jutra tekst króluje: "Musisz zjeść, bo się zmarnuje" !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie mi się spodobał ten wierszyk, więc wstawiłam do pośmiania się:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga83
Ale poezja. Przepiekna hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga83
Pytam o kolczyki bo w grupie corki wszystkie dziewczynki maja i ona tez chce, nawet na urodziny dostala kolczyki. Ale ona to dzis chce a jutro sie boi. Ja nie jestem jeszcze przekonana do tego. Chyba zaczekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego tak się wahacie z tymi kolczykami? Pytam poważnie, jakieś przeciwwskazania są, czy co? Ciężko mi się wypowiadać bo koniec końców mam syna, ale zawsze myślałam o tym, że bym zrobiła córce jak najwcześniej, po co później ma o tym pamiętać. Ciocia poszła z kuzynką przekłuć uszy ok 5. roku życia i darła się tak w niebogłosy, że przebiły tylko jedno ucho. Później przez miesiąc przechodząc obok salonu młoda dostawała spazmów. W końcu przebiły i drugie ucho ale łatwo nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam kolczyki zrobione w zerówce i myślę, że to dobry wiek. Mi sie podobają dziewczynki z kolczykami i swojej najchętniej zrobiłabym ok. roczku, ale mój mąż jest strasznie anty więc pewbie córka też będzie miała w wieku mniej więcej 6 latek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga83
Sowa ja mam tak, ze uwazam ze nie nalezy okaleczac czyjegos ciala dlatego, ze nam sie to podoba. Nasze dzieci maja wolna wole i sa ludzmi.W przedszkolu z corka chodza blizniaczki, jedna tylko w sukienkach, druga spodnie i koszule jeansowe. Jedna ma kolczyki, druga nie. Mama ich mowi, ze by chyba sobie wydrapala te kolczyki z uszu. Innych ozdob tez nie lubi.To powinna byc decyzja czlowieka, mozliwie najbardziej swiadoma. Mojej kolezance przekluto uszy gdy byla dzieckiem, nie lubi kolczykow, nie nosi, uwaza ze dziury w uszacha ją szpeca. Ja mam dziure po kolczyku w pepku z czasow hmmm mlodosci, drugi raz bym tego nie zrobila, ale przynajmniej nie jesten zla na matke ze mi to zrobila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga83 - jakbyś pisała o moich bliźniaczkach:-) Jedna ma kolczyki, druga nie, jedna lubi spódnice i sukienki, druga tylko spodnie. Temperamenty zupełnie różne i dobrze, bo w końcu to dwa oddzielne byty:-) Też jestem zdania, że to dziecko powinno wyrazić chęć przekucia uszu, nie popieram przekuwania uszu w wielu niemowlęcym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagicznyCzassssss
Cześć. Dziewczyny. A ja niedługo przekuje uszka mojej małej. Pewnie zrobię to w maju. Nie uważam, że dziurki w uszach mogą szpecic, :-)) są gorsze rzeczy;-) ja też mam przekuty pępek i gdyby nie brzydki brzuch po trzech ciazach (roztepy)To pewnie nosilabym kolczyk do tej pory;-) ale to kwestia indywidualna:-) nie sądzę żeby córcia miała do mnie pretensje, że jej uszka przebilam:-))) pozdrawiam, zaczęłam dietę, trzymajcie kciuki za mnie muszę 6kg się pozbyć:-((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3Justyna 33
Nasze dzieci mają juz po 8 i nawet 9 miesięcy, jak tam u Was postępy, coś się zmieniło po świętach? Bo u nas nic niestety nie ruszyło. Aga daj znać po wizycie u neurologa jak tam i co mówił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magiczny czas-ja się z Tobą zgadzam :-P nie dajmy się za bardzo zwariować z tym samodzielnym decydowanie dziecka o chrzcie, kolczykach itp bo wychodzi na to, że np. nie powinniśmy dawać dziecku nic pochodzenia zwierzęcego, bo może będzie chciało być weganinem lub nie puszczajmy go do szkoły, bo może sobie tego nie życzyć ;-) ale oczywiście każdy ma swoje poglądy i wychowuje jak chce. Aga- u nas nic nowego się nie pojawiło. Córce jak wyszedł jeden ząbek tak jest nadal i wyszedł dosłownie 1mm ponad dziąsła. U Was też tak to wolno idzie ? Córka raczkuje, ale zdecydowanie częściej pełza, bo tak jej wygodniej i szybciej. Siedzi ale tak, że jedną nogę ma wyprostowana a drugą pod pupa (tak jak się klęczy) i ogólnie mało stabilnie siedzi. No i ciągle chce stawać. Ciągle muszę na nią patrzeć, bo co chwilkę się przewraca. A jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×