Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Alutka2017

Sierpniowki 2017

Polecane posty

Gość Abisiowa
Zęby,zęby,zęby koszmar.Olaf owi 2 dolne 1 wyszły wcześnie jak miał 6 mies.a. a teraz na raz jużytkownik są dziurki od lewej jedynki,lewej dwójki, prawej dwójki to góra i dolna prawa 2.to wszystko w jednym czasie a całe dziąsła ma tak opuchniete.....biedaczek. nie chcę ani jeść ani pić, marudka taka........Oli też jeszcze stabilnie nie siedzi,nie raczkuje tylko pełza.dziewczyny z wózkami 3 w 1 jesteście zadowolone że spacerówki? Moja to koszmar.Olaf zjeżdża ciągle, pasy go prawie dusza a i tak luźne ma .chyba kupie jakąś spacerowke z przekładana rączka. Polecicie może coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś nam się wątek przyciąl na dwa dni. Aga super, że skutkują ćwiczenia. Fakt to bardzo ciężkie zadanie. U nas wychodzi druga dolna jedynka. Córka cały dzień piszczy az uszy bolą i w ogole nie może się sama sobą zająć. To samo było przy pierwszym ząbku. Jeszcze tylko 19 i będzie spokój ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas po zebach ani sladu, wiec zyje w blogiej nieswiadomosci. ale jak tak czytam o tym, to az sie boje, co to sie bedzie dzialo... moj tez zjezdza w spacerowce ale nie sadzilam ze to wina wozka... obstawialam ze to przez to, ze mlody nie umie jeszcze siedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3Justyna 33
Aga super, że metoda skutkuje,mnie tez korci Żeby się wybrać do fizjo, ale mąż nie chce, twierdzi, ze skoro lekarz nie kazał to nigdzie nie pojedzie i juz i ze na wszystko ma czas, ehhh. U nas jest tak, że staje sam na czworaki już ale nic nie wie co zrobic w tej pozycji, nie pelza ale do celu dotrze, będzie się tak kręcił, wiercil, turlal az dotrze, jednak trwa to długo. Odpycha się do tyłu ale robi to nieswiadomie. Nie siada sam a pisadzony siedzi siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagicznyCzassssss
Abisiowa polecam Ci wózek greentom reversible... daje radę w każdym terenie,malutki,leciutki bardzo wygodny dla dziecka dla Ciebie i mało miejsca zajmuje w bagazniku. Lub qunny flex(opis jak wyzej do niego też pasuje, też jest super wozkiem:-))poczytaj jeszcze o esywalker buggy xs jest tez bardzo fajny. Pozdrawiam u nas też idą dwie jedynki dolne na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny moj syn ma pół roku nie obara się z brzucha na plecy i odwrotnie , ( tylko na boki , wygina sie w łuk ) czy udac się już do fizjoterapeuty ? Kiedy Wasze dzieci zaczely sie obracac ? Czy bardziej do neurologa zbadac napiecie ? z góry dziękuje za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3Justyna 33
Gosciu mój synek zaczął się obracac na brzuch jak miał pół roku i dwa dni, ale nie wpadł na to sam tylko stwierdziłam, że czas mu pomóc skoro sam nie potrafi do tej Pory i po tygodniu ćwicZeń i turlania go załapał. A z brzucha na plecy nauczył się sam gdzies półtora miesiąca po tym. No niestety mój też jest takim leniuszkiem do tej pory. Najgorzej dobijalo mnie ciągle to, że dzieci w jego wieku wszystko już robią wcZeśniej niz on, a moj jakby ruchowo 2 a nawet 3 miesiące do tyłu z ,,materiałem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cecysssia
Hej dziewczyny :D Mam wozek 3 w 1.Jest mega super ale....jest wielkie ale bo przymierzylam spacerowke i wozek jest kobyla ! Strasznie wielki a mijam mamy ze spacerowkami i wozki sa male,takie w normie.....moj niemaz mowi,ze przesadzam ale wydaje mi sie,ze jednak nie......i nie wiem juz co robic :/ Poki co powoli przymierzam sie do spacerowki bo corka jeszcze nie siedzi ale wyrasta z gondoli. MagicznyCzassssss - jaka masz spacerowke Lux ?Jaki model ?Mozesz wyslac link ? Wiecie co, ja nie chce drogiego wozka.Mysle,ze tysiac zl.to za duzo na wozek.....czy jednak nie ? Sama nie wiem co robic z ta spacerowka 😠 sierpniowa mama - serio im pozniej zabki wychodza tym dziecko jest silniejsze i zdrowsze ? My jeszcze nie mamy zebow . Bylysmy u neurolog i wszystko ok.Podobno glowka zaokragli sie jak dziecko zacznie raczkowac bo corka ma plaska z tylu......Wasze dzieci maja okragla glowke? Szczerze to troche martwie sie tym :/ A raczkowac jeszcze nie raczkuje moze przeze mnie bo ciagle kladlam ja na macie z palakiem i zamiast isc do zabawki to podsuwala sobie mate .Teraz kupilma mate piankowa i musi sama popelzac do zabawki,Pomagam jej .Daje swoja reke pod jej nozki i odpycha sie.Nie wiem jak inaczej moge pomoc pokazac jej jak sie pelza,raczkuje.A moze sama zaskoczy ? Pozniej odp.na reszte zeby epopeja,znowu, nie wyszla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo dopiero teraz zobaczylam,ze Abisiowa zaczela temat wozka 3 w 1 .Sorry dziewczyny ! Aga- supe,ze metoda skutkuje. Z tego co widze to cwiczenia nie sa zbyt latwe. Tez podziwiam mamy dzieci niepelnosprawnych .Tyle wysilku musza wlozyc w cwiczenia,w zycie codzienne .....temat rzeka. Od kad corcia polubila smoczek to wstaje w nocy zeby go podac bo marudzi przez sen ! Matko i corko ! :O Przez 5 mcy ani jednej pobudki w nocy a teraz no masz ci los 😠 Sowa - tez sie boje co to bedzie jak zaczna wychodzic zabki :O Jak czytam wypowiedzi Naszych dziewczyn to strach sie bac ;) gość dziś - corka zaczela obracac sie z plecow na brzuch w 5 badz 6 mcu a na odwrot juz ciezej i tak ma do dzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/joie-litetrax-4-plus-wozek-spacerowy-folia-konsola-i7211522072.html?utm_source=google&utm_medium=cpc&ev_campaign=_DCK_plaean_dziecko&ev_adgr=Dziecko&ev_ln=PRODUCT+GROUP&gclid=EAIaIQobChMIuZ3z64LE2gIVDsayCh2TOQkCEAQYAyABEgKD7vD_BwE&gclsrc=aw.ds&dclid=CMiBy-2CxNoCFZnWmgodTl4AMw o taki wozek :D Tylko ta cena.....czy przesadzam ? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmalgo
Gościu moja córka zaczęła przewracać się z brzucha na plecy i odwrotnie jak skonczyla 5 miesięcy. Ćwiczyłam z nią z filmików z Youtube i po tygodniu gdzieś złapała (podobnie jak u Justyny) myślę, że warto pokazać dziecku jak to robić, a jeśli samo nie złapie w przeciągu ok 2 tyg warto skonsultować się z fizjoterapeutą. Aha, Justyna jak postępy u Waszych dzieci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cecysia- a jaki masz teraz wozek ? Moja spacerowka też jest duża Ale ja raczej uważam to za + bo córka często śpi na spacerze i ma wygodnie, a po za tym dzieci szybko rosną i nie chciałabym żeby była ściągnięta w malej spacerówce, tym bardziej w lato w upały Kora Twoje dziecko już stawało tak ? Dobrze pamiętam ? Jakieś postępy u Was ? Moja zaczyna chodzić przy łóżku ( mamy rogówkę i jak zobaczyła, że położyłam telefon na jednym brzegu łóżka to szybko przechodzi z drugiego końca :-)). Czy którejś z dziewczyn dziecko jeszcze próbuje wstawać/ chodzić ? Do mam mających już starsze dzieci- jak szybko od takiego wstawaniaWasze dzieci zaczęły chodzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagicznyCzassssss
Mam cybexa priama Scotta -spacerowka typu Lux,pisze Lux bo cybex ma też i kubelkowa,ta Lux jest duża, córka ma wygodnie,ale nie jest tak wielkim wózkiem jak, wózki polskie:-( ktoś wysłał linka że spacerówka za 1000zl nie jest droga, niestety dobra spacerówka tyle kosztuje,dziewczyny chwalą sobie wózek " Valco baby snapa 4" mi wizualnie się on nie podoba, pisałam nazwy wozkow wcześniej,kilka wypowiedzi wyżej, wózki te są super, Esywalker Buggy za podobno wymiata, poczytajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie zapytalam sie o samopoczucie sierpniowej mamy. Mam ten wozek http://www.wozki-mikado.pl/wozek-city-star Lubie go.Jako gleboko spacerowy jest super tylko przerazaja mnie gabaryty samej spacerowki. MagicznyCzassssss - tak,tak patrzylam na marki wozkow,ktore wczesniej wymienilas. Moze racja,ze trzeba dac wiecej grosza aby miec dobry wozek tylko wg.mnie jest tyle wozkow do wyboru,ze skad mam wiedziec ,ktory bedzie dobry :P Podobno nie ma juz wozkow z przekladana raczka,Przeklada sie same siedziska.Takie sa wygodne ? Czy mamy ,ktore uzywaja spacerowek moga mi napisac na co mam patrzec przy zakupie wozka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malgo hehehe tylko jak cora zobaczy tel.to juz chce go dostac w swoje rece ? ;) ;) Fajnie,ze juz zaczyna chodzic przy meblach tylko trzeba miec oczy wokół glowy .Ja juz widze jak moja nabija sobie guzy :O Az sie boje jak to bedzie jak corcia wstanie ,zreszta,ona nawet nie raczkuje.Chyba jeszcze dluga droga przed Nami nim postawi pierwszy krok. Dobrej nocy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga83
Moja corka chodzila w lozeczku majac 8 i pol miesiaca, 9 chodzila po domu np trzymajac sie kanapy ale bez trzymania zaczela chodzic dwa tyg przed pierwszymi urodzinami. Syn przy meblach chodzil majac 10 i pol a sam zaczal chodzic rowniez dwa tyg przed roczkiem. Czyli mimo, ze ona wczesniej stawala to w tym samym czasie zaczela chodzic sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagicznyCzassssss
Cecysia tak mam tego czarnego że skrzydlami:-) uwielbiam ten wózek:-))) teraz jeszcze kupiłam elodi detals fauna:-)) ale to wózek typowy do samochodu, jak sprzedam Priama,kupię Miosa cybexa , pewnie też że skrzydlami;) wózków z przekladana rączką nie ma, są teraz z siedziskiem, zależy jak przekłada się siedzisko, jeśli szybko jak np w stokke xplory(miałam tez) to jest to wygodne,ale dzieci szybko rosną,więc na to nie patrzcie bo nie długo będą chciały jeździć tylko przodem:-))) Bugaboo Cameleon ma przekladana raczke i z całego serca mogę polecić Ci ten wozek:-))) lub bugaboo bee ,też rewelacyjne wózki. Weszłam w link, faktycznie wózek wielki:-) nie dziwię się że chcesz zmienić:-) I musisz odpowiedzieć sobie na pytanie jakiego wózka szukasz lekkiego, małego, często jeździsz samochodem to i kompaktowego żeby mieścił się wszędzie, lub na dłuższe spacery to np valco:-) nie mogę linków wkleić:-/ nowy tel i nie ogarniam,technologia mnie przerasta:-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reox
Hej dziewczyny. Ja kompletnie nie mam na nic czasu, mój mały upatrzył sobie schody i dziennie wchodzi po 20 razy na nie, tzn. od dołu do góry. Mąż zamówił bramki na allegro, ale coś opóźnia się wysyłka i ja jak cień chodzę za synkiem gdy on się wspina stopień po stopniu. malgo - mój chodzi przy łóżku, jutro będzie miał dokładnie 8 miesięcy. Całe szczęście mniej już upada, nauczył się ładnie kucać ze stania, podpiera sie rączką i schodzi do siadu. Starsze córki wstawały na 9-10 miesięcy, chodziły przy meblach na 11-12 miesięcy a zaczęły chodzić jedna jak miała 12, 5 miesiaca, druga przy 13 miesiacach (ona była z ostrożniejszych, kilka razy upadła i bała się puścić, długo chodziłą trzymana za rączki). Kora - co u Was? Gabi już lepiej śpi? Magiczny czas - szok! Ile Ty wózków w życiu miałaś? Jestem pod wrażeniem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagicznyCzassssss
Dziewczyny ja kocham wózki... jestem w stanie na spacerze zatrzymać kobitki zapytać się jak się prowadzi ba nawet pytam czy moge go chwile po prowadzić:-))))żeby sprawdzić. A wozkow dużo nie miałam na 3 dzieci... to 9. Mam jeden taki większy i wymieniam na inne ale to wózki typu parasolki:))) moja mała też geniuszem 7mc a dopiero opanowała do perfekcji turlanie ż brzucha na plecy i na odwrót:))) syn był tylko szybki, 10mc i już chodzil:-))) także wszystko w swoim czasie:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reox matko Twoj juz tyle potrafi a moja za tydz.skonczy 8 mcy i co......i nic. MagicznyCzassssss - to ja sie Ciebie zapytam o te modele.Co o nich sadzisz ? 1.Bebetto Nico Tylko szary https://dino.sklep.pl/nowy/wozek-spacerowy-bebetto-nico-2018-p-26314.html?gclid=EAIaIQobChMIq4Pw-7LG2gIVU2UZCh1NOgyjEAQYBCABEgK4mvD_BwE#10 2.BABY design clever .Ta sama kolorystyka co w linku i uzywany. https://www.ceneo.pl/44571547;pla?se=0M9Pp3R3E8d4rN4Fu61iTPUL_WUc7rQs&gclid=EAIaIQobChMIpKyg7bbG2gIVBuAZCh0Z7gOLEAQYBCABEgL8LfD_BwE#tab=click

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3Justyna 33
U nas jest tak, synek staje na czworaka i sie buja, praktycznie nic się nie zmieniło z tym, że teraz buja się dynanicznie a do niedawna robił to niemrawo. Ile czasu mija od bujania do choćby jakiejś namiastki raczkowania bądź przemieszczania się? Jak mówię komuś, że chciałabym bardzo aby już chodził albo chociaż raczkowal to każdy mówi, że nie wiem chyba co ja gadam bo wtedy to zaczyna być ciężko ale dla mnie teraz jest mega ciężko. Synek swoje waży, nie zabawi się zbytnio sam niczym, nawetna spacerze muszę go zabawiac bo mu sie nudzi, gdyby umiał dotrzeć do celu poruszając się to wydaje mi się że właściwie bym ,,zlapala oddech" bo to by go na chwilę zajęło. Po prostu pochowalabym to, czego nie może dotykac i spokój a tak, to trzeba go nosic i bez przerwy zabawiac. Nie narzekam tylko tak sobie wnioskuję. Chyba przestałam się łudzić, że będzie chodził w tym roku kalendarzowym, wątpię w to szcZerze. On nawet nie wie jeszcze ze ręce nie są tylko do trzymania zabawek, nie podciagnie się w łóżeczku, ani za ramę wózka... Czy to normalne, że dziecko nie wie, że trzeba przebierać nogami na przemian albo rekami będąc na czworaka? Siłę ma a niema pojecia jak zrobic jakikolwiek ruch. Byla u mnie znajoma, której dziecko jest starsze o dwa dni i podtrzymywala je pod pachy i on może i kroczkow nie robil ale sobie tak tupal to jedną nóżką, to drugą. Mój syn nawet nie odrywa.nóg od podłoża gdy stoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagicznyCzassssss
Baby disagne :-))) będziesz zadowolona. Chociaż te valco mają lepsza recenzję i zawsze są polecane przez osoby, sprzedające wozki:-))) ten Nico nie kupuj, bo będzie taki duży jak Twój który używasz teraz:-))) jeśli będziesz kupowała używany, zwróć szczególną uwagę na kola,bo mogą być bardzo zużyte, (kola piankowe tak maja) ale ten z linka jest w dobrej cenie i piękna kolorystyka:-))) wpisz sobie qunny flex, Esywalker ten to bierz w ciemno;-) I jeszcze jedno zawsze lepiej kupić wózek z jedną rączką:-) prowadzenie jest dużo łatwiejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w ogole to od rana jem tylko kanapki z nutella :O nie moge sie oprzec! :/ MagicznyCzassssss - a wiesz,ze jaj mam ochote zapytac napotkana na spacerze kobiete o jej spacerowke ale po chwili rozmyslam sie :/ Bo mysle,ze pomysli "co za glupia baba" :P ale z drugiej strony czemu nie ;) Ten wozek bugaboo cameleon podobny jest do Bebetto Nico i szczerze to myslalam,ze ten polecisz a nie Baby Designer Clever.Podoba mi sie ten drugi ale na zdjeciach widac,ze sa zuzyte kola i ma mniejsza bude a ten Bebetto wyglada na zadbanego.Tez sie obawim,ze moze byc wielki jak ten co teraz mam ale zastanawiam sie bo na zdjeciach nie wyglada na wielki i na ciezki.Patrzylam tez na parametry.I wozek potrzebuje do codziennego chodzenia na spcery po miescie a ze teraz robi sie cieplo to tez nie moze byc za duzy zby spakowac do bagaznika jak gdzies pojedziemy za miasto :) Moze jak bym pracowala i miala na biezaca wyplate to mogla bym sobie pozwolic na czesta zmiane wozka ale jak jestem bezrobotna mama to odpada :/ A co myslisz o Wózku cuggl hawthorn ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cecysia - ja mam bebetto nico szaro-biały. Dla mnie fajny, ale faktycznie jest on masywny i pewnie taki sam gabarytowo jak Twój. Ja w ogóle nie zwracam uwagi na wózki. Moja siostra miała bebetto Luca i poleciała mi bebetto i tak kupiłam i jestem zadowolona. I planujemieć jeden wózek dla córki i mam nadzieję jeszcze go mieć dla kolejnego dziecka ;-) Justyna u nas od takiego bujania do prób raczkowania minęło ok. 2-3 tyg a tak już dobrze córka zaczęła raczkować po ok 4-5 tyg. Wcześniej zaczynała raczkować a zaraz pelzala bo tak jej było łatwiej i wygodniej. Teraz już nie pełza w ogóle i lata po domu jak szalona. U nas było tak że praktycznie w ciągu miesiąca zaczęła klękac, siadać, wstawać, raczkować. Więc u Was może być tak samo i za miesiąc już to wszystko ogarnie. Moja mała ma już 9 miesięcy i tydzień więc jest starsza od Waszych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm wiecie co bylam w 1 sklepie. Spacerowek od cholery do wyboru a tylko dwa modele maja obracane siedzisko. hehehe smiech na sali.Jest fajny Rapaid 2018 ale nie obraca sie siedzenie :/ Ten z obracanym to Bomi Optimo Euro Cart, fajny ale pojezdzimy po sklepach i zobaczymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×