Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Alutka2017

Sierpniowki 2017

Polecane posty

Gość gość
Mija mi trzeci miesiąc po porodzie i fryzjerka mi stwierdziła ze jak do tej pory nie wypadły mi włosy to już nie wypadną. Jak było w waszym przypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga83
U mnie 4 miechy po porodzie, wlosy wychodza garciami. Porobily mi sie zakola. Wlosy lamia sie, pusza, tragedia. Przez 9 lat mialam krociutkie, teraz w ciazy zapuscilam i nadal zapuszczam ale sa w strasznym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siepniowa mama
malgo - super...gratulacje dla Twojej córci, to teraz będzie ćwiczyć obroty. Dzięki za link do filmiku, będziemy ćwiczyć... aga83, wyobrażam sobie Ciebie jako niską, szczupłą szatynkę z grzywką. Myślę, że jesteś kobietą z charakterem z tzw. pazurem...Na ile moje wyobrażenia są zgodne z rzeczywistością:-)? FB nie mam, więc nie przenoście się nigdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga83
Sierpniowa mama w sumie trafilas. Mam 167 cm, jestem szczupla, wlosy bardzo ciemny braz naturalny, zupelnie czarne brwi i rzesy, dosc ciemna karnacja. Mam grzywke chociaz zamierzam ja zapuscic bo do dlugich wlosow bedzie zbedna. Jestem ponoc pyskata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćZojka
Również jestem za tym, żeby nie przenosić wątku (też nie mam fb), bo wiele ciekawych tematów można tutaj poruszyć, a jak na razie nikt tutaj nie zakłóca spokoju. Dziękuję gośćMalgo za link do ćwiczenia, już dziś zacznę ćwiczyć z moją córeczką:-) Wracając do ciuszków, my po kąpieli co dzień świeże ubranka - przeważnie śpioszki, potem rano/ przed południem przebieram w body i półśpiochy i tak do wieczora, o ile się nie pobrudzi np. śliniąc się lub ulewając (przy przebieraniu wtopy zdarzają się już bardzo rzadko:-)) używam proszku i płynu do prania Dzidziuś. O ile się zorientowałam, to więcej mam używa Lovela, czy w takim razie ma ładniejszy zapach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćZojka
Przy okazji zapytam jak Wasi mężowie pomagają przy dziecku? U nas mogę liczyć na męża, umie się zając bez problemu, zabawić, uśpić, nie płacze przy nim, pieluszkę też zmieni ale sporadycznie (przeważnie ja to robię ) zawsze on kąpie, niestety ma wymagającą pracę i różne zmiany, ale pomaga mi bardzo dużo. Z innymi osobami nasz maluch posiedzi, ale np 15 minut i płacz, mało komu pozwala się wziąć na ręce... a jak u Was to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cecysssia
Dzien dobry :D Ooo a moja 28.12 skonczy 4 mce I jeszcze nie przewraca sie z brzuszka na plecy. ...ale jakos specjalne nie martwi mnie to.Jeszcze jest czas Goscmalgo - super, gratuluje :D Wieczorem, o ile bede miala sile, to poogladam filmik na YT jak cwiczyc z dzieckiem :D Mi ,odpokac, wypadaja wlosy tak samo jak przed I w takcie ciazy.Moze dlatego, ze nadal biore witaminy. ...te same Co w ciazy. Pomimo, ze mam malo mleka nadal biore witaminy bo jednak mala je moje mleko :) Mamy karmiace mm....podajcie dziecku wode?ja miesiac temu dalam ciut wody ale krztusila sie. ... Wiecie co, po tej temp.czwartkowej w piatek mala dalej nie chciala jesc ale temp.juz nie miala. Senna byla. Plakala od czasu do czasu.W sobote prawiw byla soba bo nadAl nie chciala jesc....jedynie 30 ml.co 4 godz.W niedz.juz calkiem doszla do siebie ale...jakies plamy wyskoczyly na twarzy, szyji, plecach, klatce piersiowej i brzuszku! Wystraszylam sie ale mala chetnie jadla (120 ml.co 4 h.Przed czwartkiem 120 ml.co 2 czasami co 3 h ),usmiechala sie i zero placzu. Dzis mielismy jechac do lekarza ale schodza plamy. ....mialy Wasze dzieci cos takiego ??? W srode szczepienie. ...ciekawe co powie pediatra. ... PS.Wczesniej nie myslalam o tym ale jak zostal poruszony temat to faktycznie. ...ciekawe jak wygladacie :D Ja teraz jak strach na wroble :P Wiecie, ze waze o 3 kg.mniej niz przed ciaza! :O ....samo kg sie zgubilo ....moj facet narzeka na to :P ale ja czasami nie mam czasu aby cos zjesc. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cecysssia
goscZojka -witam :D My sie chyba nie znamy :P Moj narzeczony bardzo pomaga. Jak ma wolny dzien od pracy to zostaje z mala a ja ide na zakupy :) Od nie dawna zmienia pieluszke z...kupka hehe wczesniej sie bal :P On kapie a ja asystuje, pozniej pielegnuje, Ubieram dziecko a On sprzata po kapieli. Czasami wstaje w nocy I karmi. Bardzo ale to bardzo duzo pomaga :D :D :D Duzo by pisac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cecysssia
Pazdziwrnik2016 -kurcze, super pomysl z fizjoterapeuta! Szczerze to ha chce zabrac swoje dziecko do fizjiterapeuty ot tak, aby pokazal Nam czy dobrze trzymamy dziecko, czy dobrze sie rozwija. ..I moge isc nie majac problemu z dzieckiem ?tzn. znajdzie sie 1 problem bo chyba mala ma z lewej strony bardziej plaska glowke. ..porusze ten temat u pediatry w srode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmalgo
Jeśli kilka z nas nie ma fb to może zostanmy tutaj :-)ja pierwsze 2 płyny miałam lovela - faktycznie pachną bardzo ładnie ale są malutkie. Teraz kupiłam biały persil na którym jest kobieta z dzieckiem. Nigdzie tam nie pisze że to dla dzieci ale się zasugerowalam tym zdjęciem i jestem bardzo zadowolona. Bardzo dobrze dopiera i prawie 5l kosztowało w promocji chyba 26 zl, zapach ma specyficzny Ale nie jest najgorszy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga83
Moj pomaga, wstaje w nocy, zmienia pieluche, przynosi do cyca a ja odnosze. Jak mlody marudzi to go buja. Kapiemy wspolnie. Pozniej ja karmie, on czyta corce bajki, potem on usypia malego a ja usypiam corke. A najstarszy sam sie usypia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmalgo
Mój mąż też dużo pomaga, jest wpatrzony w córkę więc jak wróci z pracy to nosi ja, bawi się z nią itp. Kapiemy ja wspólnie, pieluszki też zmieni. Jedyne co to ja w nocy wstaje bo i tak karmie piersia więc pomoc mi nie może, ale jak wstanie rano i ma czas to bierze córkę żebym ja mogła jezzcze trochę pospac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cecysssia
Tez woLe zostac tutaj niz pisac na FB :D Widze, ze faceci Nam sie udali :D Ja dawno, bardzo dawno temu zastanawialam sie jaki bedzie ojciec moich dzieci dla mnie I dla dziecka /dzieci bo mam pare kolezanek ktore zostawil facet w ciazy i po ciazy. ...na szczescie dobrze wybralam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna, haha pewnie, ze sie ekstra rozwijaja ;) moj maz praktycznie nic mi nie pomaga. duzo pracuje i zwyczajnie nie ma kiedy. Zazdroszcze Wam, bo czasem, jak obie mi krzycza.. to chce uciekac! Zuzi sie wlaczyl bubt dwulatka, zrobila sie zazdrosna o Gabrysie, zabiera jej zabawki, wymusza krzykiem. oby jej to minelo w miare szybko. ale nie moge narzekac, bo dziadków mam blisko, wrazie potrzeby pomoga. niektorzy nie maja nikogo. Nie ukrywam jednak, ze czekam az bedzie ciut lzej.. ;) i podziwiam kobiety co maja duzo dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reox
kora - jak ja Cię dobrze rozumiem, jak Ciebie czytam przypominają mi się czasy jak moje bliźniaczki były malutkie i marzyłam tylko o tym, aby nastał wieczór, aby je wykąpać, aby zasnęły i żebym miała chwilę wytchnienia. Najgorszy czas teraz przed tobą, ale jak juz się będą razem łądnie bawić to będziesz odpoczywać:-) 3 maj się mocno. U mnie mąż pomaga ile może, pracuje do póżna, wraca o 18-19, więc zawsze kąpie synka, pobawi się z nim z godzinkę i tyle. W nocy jak wstaję, bo karmię piersią, więc nie widzę sensu by go budzić. Zojka - mój synek jest bardzo towarzyski, uśmiecha się do wszystkich, jak chodzimy po córki do szkoły to każdego obdarza uśmiechem. Jak widzi córki to niemalże pieje z zachwytu:-) Cecysssia - a może to jakaś bostonka czy inna choroba z wysypką...Nie mam pojęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga83
Na dziwne wysypki polecam fenistil w kroplach. My jak cos sie dzieje bierzemy 3 razy dziennie 5 kropli. Dostalam od swietnego pediatry. Sprawdza sie tez przy nasileniu azs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga83
My dzis po drugim juz szczepieniu. Zobaczymy jaka bedzie noc. Swiateczne zakupy juz za mna. Prezenty popakowane, slodycze dzis dokupilam. Maz mial dzis wolne, dzieci w szkole. O jak cudnie bylo sie poprzytulac gdy maly spal. Jak za starych czasow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi włosy zaczęły wypadać po ok 5/6 miesięcy po porodzie, myślałam, że wyłysieję, poszłam do sklepu zielarskiego i kupiłam biotynę( są rożne marki) to jest witamina H nez żadnych dodatkow, 50zł ale na pol roku z czego bierze sie 3 mies, mozna zaczac brac jesli jeszcze Ci nie wypadaja, Zrobily mi sie zakola, ale szybko zarosły (jestem niecale 10 mies po porodzie) i dzięki tej biotynie włosy zrobiły się sprężyste i odżywione. Ale z początku wypadały garściami, a myślalam wtedy ze mnie to ominie, bo w koncu prawie por roku po porodzie i było ok. Pozdrawiam, Wesołych Świąt i zdrowia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmalgo
U mnie prezenty kupione, zakupy spożywcze praktycznie też. Ale powiem szczerze że trochę obawiam się tych świąt ponieważ moja córka boi się obcych :-/ czy Wasze dzieci też tak mają ? Córka praktycznie na wszystkich po za mną mężem i moja mama reaguje płaczem. My w Wigilię 1 i 2dzień świat będziemy u moich rodziców a później u męża rodziny . Mąż ma 4 rodzeństwa i jest najmłodszy. Każdy z nich ma dzieci ( niektórzy już dorosle) i takim sposobem ms Wigilii i w dni świąteczne jest u nich ponad 20 osób ... jak zaprosiliśmy 2 jego siostry z mezami o dziecmi ok miesiąc temu to córka praktycznie non stop plakala chociaż była mą rękach a było nas 10 osób ... Obawiam się ze przez te 3 dni będę ja nosić i uspakajac albo ze będziemy musieli wrócić do domu i siedzieć sami przez całe święta ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga83
Moj synek cieszy sie do wszystkich. Nawet po szczepieniu do pielegniarki gadal mimo, ze to ona go kula. U mnie jest wigilia ale tylko 10 osob, w pierwszy dzien lenimy sie, tesciowa nocuje u nas bo jest samotna, w drugi jedziemy do mojej siostry na obiad. Tymo po szczepieniu mial 38, 1, cala noc byl niespokojny, do tego bardzo malo ssal dzis, musialam po laktator siegnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cecysssia
Dobry wieczor :D Goscaga - a podajesz jakis syrop przeciwgoraczce? My dzis mialysmy miec szczepienie, druga dawka prevanaru ale pediatra powiedziala, ze dopiero xa 4 tyg.bo mala miala rumien nagly ! :o na szczescie plamy zeszly juz wczoraj :D Goscmalgo - moja zawstydza sie widzac obca osobe, odwraca glowe w druga strone :P Kurcze, az tsk placze widzac obcych :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siepniowa mama
Cecysssia, ja podaję córce wodę, dziennie wypija około 50 ml. Karmisz tylko mm czy mieszanie?Bo jak tylko mm to koniecznie należy przepajać... Malgo - u nas córka widzi głównie mnie i męża.Zobaczymy teraz na święta jak będzie reagowała na innych jak się spotkamy z rodziną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora1987
Malgo szczerze wspolczuje, ale slyszalam juz o takich przypadkach. sprobuj sie jednak nie nastawiac, od ostatniego razu moglo sie jej zmienic i nie bedzie tak zle ;) Reox, dokladnie tak mam, czekam do wieczora, zeby troche odsapnac :) Aga, zdrowka dla Tymka! Cecyssia-zazdroszcze tych spadajacych kg! :) Ja tez bym poogladala Wasze maluchy ale rowniez sie dostosuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lili
My mieliśmy teraz chrzciny było 20 osób, i też płakał ale tylko dlatego że było straszne głośno, jak każdy zaczął gadać to taki rumor się zrobił, może twoja też przez to płacze. Nie wiem czy to prawda, aleciotka mi mówiła ze dzieci na dodatek słyszą podwójnie. A tak to lubi obcych, wpatruje się w nich. Ale sam nie zostanie, byliśmy przed chrzcinami na spotkaniu w kościele i mały przeplakal ten czas u teściowej, tylko wzięłam go na ręce to się uspokoił.nas szczepienia czekają po świętach od razu. Oby dobrze zniósł. A świat prawie nie czuje, prezent dla małego mam nie pełny, muszę się ruszyć jakos teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmalgo
Właśnie chodzi o to ze np. Kościele czy galerii jest wszystko ok. Płacz zaczyna się gdy ktoś zaczyna coś do niej mówić lub chce wziąć na ręce lub jeśli my jestesmy w obcym domu lub ktos u nas ... no moze jakos to bedzie. My szczepienie dtuga dawke też mamy po świętach lub nowym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie do kp czy jecie kapustę, kalafior? Albo od kiedy zaczeliscie jeść takie dania wzdymajace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga83
Czytalam ze leki przeciwgor po szczepieniu podaje sie gdy temp przekracza 38, 5. Sa naukowe dowody ktore mowia, ze podawanie dzieciom lekow przeciwgoraczkowych przed szczepieniem i do 24 godz po szczepieniu zmniejsza skutecznosc szczepionki. A co do halasu to moj zle znosi cisze. U nas w domu jest zawsze glosno. I w nocy mamy problem bo gdy robi sie cicho to sie budzi. I tak od tygodnia puszczamy z tel kolysanki w nocy. W dzien spi dlugo gdy glosno gra eska a ja wale tuczkiem w kotlety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reox
malgo - ten płacz względem obcych ludzi jest przejściowy. U mnie jedna córka tak miała do roku, nikt inny poza mną lub mężem nie mógł jej wziąć na ręce, bo był ryk. Później jej się to zmieniło o 180 stopni i stała się "duszą towarzystwa"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ubieracie swoje dzieci na święta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×