Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Największe dzifki ero 2016

Polecane posty

Gość gość
to raczej Want każdy olewał hahah:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty pisz bluzgi na Want, a my będziemy robić swoje. następnie będziesz płakać że wszyscy odeszli i koło sie zamyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błędem Want był c***jowy avek i pozowanie na dzifke Zimnego. Potem się zmieniła. Nie wolno wyzywać kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krecha Koke , nie stawiaj tej kropki przed emotkami bo się wsypujesz hejterze. To raz. Po drugie. Fakt że jakaś panienka a raczej mężatka nie wsypała cię , to raczej nie z troski o ciebie a ze strachu o swoją doopę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może rozliczcie Zimnego, który podobno ma trójkę dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy że któraś by pisnęłą ze jesteś projektem Adama , zaraz napisałbyś jak to było z Opowiadaniem Erotomanki. Trzymacie się w szachu obłudne maszkarony Każde na kogoś coś ma, to wymusza lojalność a nie piertolone wyższe intencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P.s. nawet w realu mnie nie przekonałabyś/byś do swoich wizji. Ale produkuj sie, zmieniaj płeć dla niepoznaki/poglądy, choc nie ze mną te numery. smiech.gif X O sobie piszesz. Tylko o sobie "Koke"/Widmo//Kreska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten który dociska Widmoka aka Koke jest radcą prawnym w korporacji prawniczej a prawdę o użytkownikach forume ma w małym palcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błędami Want było wchodzenie w jakieś dłuższe rozmowy z zaliczaczami forumowymi, czyli z aktorzynami udających typów Alpha z dobrą gatką aby zwabić kobiete i wykorzystać dla własnych egoistycznych przyjemności. W realu takowy robi babie dziecko i spiеrdala w siną dal szukać następnej. A później są lamenty, i społeczeństwo krzyczy że sie skцrwiła. Natomiast. typa co zaliczył społeczeństwo kreuje go na jakiegoś macza. To tak jakby obwiniać ofiare, że została okradziona, a złodzieja kreować na bohatera. Absurd. Zarówno internet jak i realna płaszczyzna są naszpikowane wszelkiego rodzaju superbohaterami i super maczami po kursach PUA na potrzeby zwabienia kobiety w wiadomym celu. Oszust bazuje na sprawdzonych i twardych danych naukowych aby wpłynąć na podświadomość kobiety by ją wyeksploatować. Wiadomym jest, że nie wszystkie pójdą za instynktem i polecą na pozory Alpha, ale znakomitej większości zabraknie rozumu i jest kupiona. Tak więc zamiast tutaj parskać na mnie, niech każdy wyciągnie wnioski komu można zaufać i czy warto rozprzestrzeniać zło/nienawiść. Bye. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wysmiala za slabosci? W rzeczywistosci jestes niepelnosprawny a ten wizerunek maczo na forum to element terapii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Fakt że jakaś panienka a raczej mężatka nie wsypała cię , to raczej nie z troski o ciebie a ze strachu o swoją doopę." x Mierzysz według siebie stary dziadu. Współczuje, że twoje relacje z ludżmi opierają sie o handel wymienny. Rozumiem, że nie odważysz sie zalogować, bo boisz sie zostać rozliczony z przeszłości. :D Czyli są tu jakieś nicki za którymi ubolewasz że przepadły ? Zawsze to jakiś trop. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słabości ma każdy, nawet ty choćby twoje lamenty na poprzedniej stronie o wyhejtowane nicki. Widzisz dziadu ile naniszczyłeś swoją obecnością antypatyczną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziadem i to starym to ty jesteś pajacyku. Podejrzewam że jestem od ciebie młodszy i mam więcej szkoły niż ty zdrowych zębów bad boyu:D Pożyjemy, poczekamy widmo z kreską koke w nosie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Coś jest na rzeczy, że zabolał cie ten stary dziad ? Wiesz o tym, że tłumacząc mi sie robisz mi mentalnie laske ? hehehe Czegoś taki kaleczniak umysłowy i tłumaczysz mi sie nawet z rzeczy o które cie nie pytałem ? Dasz rade przełamać strach i podasz te nicki za którymi ubolewasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eldżi V34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eldżi V34 yebaly sie wiesz ilu je mialo?Chodzi o zdjęcia, filmy, wirtualne roohanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz ilu miało Renię? Jej wypięte doopsko na zdjęciu przeleciało przez conajmniej trzy majle:D Nie wiem kto to Eldżi czy V34 ale ty wiesz pajacyku o co chodzi. ITej nikt nie miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie ma takiej co by nie dała :D Wszystkie dają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koke ja yebal naiwniaku sama tego chciala 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo, mistrz pedalskich podszywow, tworzenia sztucznego tlumu nienawisci i glowny hejter Karuzeli ma pretensje o hejt na swoje stadko kur..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymień jedną chu/ju złamany, która tu nie daje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie wymień które nie dawały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:12 Niech o tym, czy ludzie powinni iść za przykładem Twojego pojmowania problematów etycznych, zaświadczają te rzeczy, które wypisywałeś na kafe i mejlach do tej pory. Nie muszę chyba tłumaczyć o co chodzi, wszyscy bywalcy doskonale wiedzą. Jeśli chodzi o argumentację to na razie z twojej strony pojawiła się jedynie wzmianka o tym, że jakiś nick wypinał sie na email, reszta to przewidywalne obraźliwe repliki, a ja chciałbym poczytać coś nowego, merytorycznego. Jakie znasz jeszcze przyczyny, dla których należałoby twoim zdaniem włączyć/ujawnić nicki ?. Moje obserwacje nie mają wartości badania naukowego, ale nie zauważam, by osoby, które wymieniasz kцrwiły sie, lub odznaczały się gorszym samopoczuciem i stanem zdrowia. Bynajmniej. Skoro tyle lat (dekady) funkcjonują i radzą sobie to jakie destrukcyjne skutki niesie ze sobą odrzucenie produktów takich jak ty ? Nie wspominając o tym o ileż lepsze jest ich samopoczucie deklarowane i wygląd w stosunku do równolatków. Skoro funkcjonują, pracują, zdobyli wykształcenie, to o jakich ubytkach poznawczych mówimy? Nawet, jeżeli jakieś występują (w co wątpię) to jak widać nie na tyle silne i zauważalne, żeby utracić przystosowanie do funkcjonowania w społeczeństwie. Czy to był tylko kolejny frazes? Ja chcę konkretów i merytorycznych argumentów, a nie inwektyw i tekstów: "Niech żyje matuzalem", albo "Tak i tak się rźnie świnie na mejlu". Od czegoś takiego to nawet mem i filmik z yt ma większą wartość merytoryczną TY BEZREFLEKSYJNY PROSTAKU PO PODSTAWÓWIE I UŁOMIE UMYSŁOWY. :D Co ty masz kobiecie do zaoferowania ? -bezrobocie, choroby, infantylizm, prymitywizm umysłowy i kalectwo życiowe. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestała Czytaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:12 Niech o tym, czy ludzie powinni iść za przykładem Twojego pojmowania problematów etycznych, zaświadczają te rzeczy, które wypisywałeś na kafe i mejlach do tej pory. Nie muszę chyba tłumaczyć o co chodzi, wszyscy bywalcy doskonale wiedzą. Jeśli chodzi o argumentację to na razie z twojej strony pojawiła się jedynie wzmianka o tym, że jakiś nick wypinał sie na email, reszta to przewidywalne obraźliwe repliki, a ja chciałbym poczytać coś nowego, merytorycznego. Jakie znasz jeszcze przyczyny, dla których należałoby twoim zdaniem włączyć/ujawnić nicki ?. Moje obserwacje nie mają wartości badania naukowego, ale nie zauważam, by osoby, które wymieniasz kцrwiły sie, lub odznaczały się gorszym samopoczuciem i stanem zdrowia. Bynajmniej. Skoro tyle lat (dekady) funkcjonują i radzą sobie to jakie destrukcyjne skutki niesie ze sobą odrzucenie produktów takich jak ty ? Nie wspominając o tym o ileż lepsze jest ich samopoczucie deklarowane i wygląd w stosunku do równolatków. Skoro funkcjonują, pracują, zdobyli wykształcenie, to o jakich ubytkach poznawczych mówimy? Nawet, jeżeli jakieś występują (w co wątpię) to jak widać nie na tyle silne i zauważalne, żeby utracić przystosowanie do funkcjonowania w społeczeństwie. Czy to był tylko kolejny frazes? Ja chcę konkretów i merytorycznych argumentów, a nie inwektyw i tekstów: "Niech żyje matuzalem", albo "Tak i tak się rźnie świnie na mejlu". Od czegoś takiego to nawet mem i filmik z yt ma większą wartość merytoryczną TY BEZREFLEKSYJNY PROSTAKU PO PODSTAWÓWIE I UŁOMIE UMYSŁOWY. :D Co ty masz kobiecie do zaoferowania ? -bezrobocie, choroby, infantylizm, prymitywizm umysłowy i kalectwo życiowe. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8Widmo8 dziś Tylko ja bylem ostatnio w kontakcie z S.W. i jeszcze jakas kobieta (nicku nie podam) S.W. ujawnila kiedys na forum na co cierpi. Zawartosci poczty nie bede wklejal, napisze tylko ze ostatnie moje rozmowy z S.W. to bylo utrzymywanie Jej na duchu, bo lekarze dawali Jej niewiele czasu i byla tego swiadoma. Jakis czas temu zerwala ze mna kontakt, ale na drugi dzien wrocila. Mnie ta sytuacja przerastala momentami, bo oboje wiedzielismy co sie stanie. Ale staralem sie trzymac cisnienie i na forum nic nie dalem po sobie poznac dopoki jakas Jej przyjaciolka zakomunikowala co sie stalo. Na Weekendzie jeszcze zlozylismy sobie zyczenia urodzinowe (w moim przypadku przedwczesne)Pozniej wymiana rozmow, ale widzialem ze jest coraz gorzej z Jej stanem zdrowia. Plataly Jej sie litery, wyrazy i na dniach nastapila cisza z Jej strony. Obecnie jakiekolwiek proby kontaktu z S.W. koncza sie komunikatem "usluga niedostepna" jezeli chodzi o telefon, a email milczy z Jej strony jednak nie "odbija" wiadomosci. Po tym wszystkim nie sadze aby to byl zart. Przyjaznilismy sie i ufalismy sobie. To tyle co uznalem, ze moge napisac w tej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestala czytaczka i? Koniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo? Ten człowiek jest radcą prawnym, żaden bezrobotny. Pracuje w krakowskiej , prawniczej korporacji . Tu nie pisze tylko on, pewnie nawet nie zauważył kogoś w stylu Want czy Słodko Winnej , nie zauważył ich sensie erotycznym; to dla niego za mało ambitne przedwsięzięcie . Posługuje się jedynie tymi nickami żeby unaocznić ci twoją hipokryzję. Spr und potw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×