Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Największe dzifki ero 2016

Polecane posty

Gość gość
Noweusz ty lepiej wracaj na karuzele sapać , bo gdzie ty pójdziesz jak czyraczka i ss nie wytrzymają ciśnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta twoja Renia w koncu strzelila samoboja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezle sobie wmowiles ze slowa jakiejs orange to Matu. Sam siebie zakreciles i namieszales sobie w glowce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mata był nie do ruszenia, a tu prosze zeszmacony ewekuował sie aż na cwelownie gdzie jego miejsce. Dla trollików kafeteryjnych to największa porażka życiowa bo nie ma ich guru. Owacje na stojąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poległ pedryl,a jego obrońcy drżą na samą myśl o logowaniu :D coś pięknego :)))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurfa Krzysiek nie pisz sam ze soba. To nie fair :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a teraz każdy zapala na znak walki z matuzalemami i ich sromotnej klęski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Go [idz do strony: glownej serwisu, startowej] Usun skrypty Akceptuj cookies Pokaz obrazy Referer Rotate13 Base64 Usun meta Usun tytul Cookies sesji Kafeteria.pl Szukaj DT FORUM KATEGORIE Spis tematów Dodaj nowy temat Szukaj Ulubione tematy Odpowiedz na ten temat czy jestem dziwna jesli moja fantazja jest gwałt? gość dziś Jakos kreci mnie sama mysl zebym byla zgwalcona( ale bez bicia itd.) przez jakiegos faceta co mnie kreci.. Żeby mnie tak przytrzymal i zg****il... jestem nienormalna ? Albo zeby kilku mnie g****ilo po kolei...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzysiek odpalil 7 poziom tajnego internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzysiek to jeden z większych przegrywów na F8 :D Chciał poprawiać po Hokeyu i Wilku Winną, Wande i Szamberium, ale mu nie wyszło. Od każdej słyszał najbardziej kastrujący faceta tekst "Sorry, zostańmy tylko przyjaciółmi" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I temu taki wqurw go ogarnął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo wpędzony przez erokurfy w friendzone oszalał :classic_cool: wszędzie widzi pedofilów i matuzalemów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spiertalajcie już do spania leszcze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Normalna fantazja, w miare czesta, nic niezdrowego dopoki nie chcesz prawsziwego g****u, a tego nikt nie chce. Powiem ci wiecej, choc moze nie uwierzysz, mialam taka od bardzo dawna, potem niestety padlam ofiara g****u, co jak sie domyslasz bylo strasznym przezyciem, ale na te fantazje nie wplynelo, nadal mine kreca czasem 'te klimaty'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja kiedys zostalam zgwałcona przez mojego ex faceta, ale wcale tego milo nie wspominam, wrecz czuje do niego obrzydzenie jak o tym mysle ale g**** z kims innym kogo pożądam, mnie kreci. Mojego ex nie pożądałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kszysiek zapędzony w kozi róg włączył tryb spamowania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i przyszedł... był, zrobił swoje. :classic_cool: Szkoda, że kurierem. 😭 Chciałabym napisać, że otworzyłam drzwi w kusym szlafroczku, ale to był gruby szlafrok, skarpety, polarowa piżama i wałki na głowie. :( Zaskoczył mnie, muszę popracować nad zimowym wizerunkiem. :O P.S. i mam lepszą propozycję- zostańmy (wszyscy 👄) przyjaciółmi. :P 4I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie możliwe Impza dużo uroków tu jestTwoich teżnie łatwo uroki w duszy schowaćbez penetracji i wymiany płynów :p🖐️przeczytałem polarna piżama ;)rozumiem że raz się trafia zimna lafiryndaa raz kóó/rva, do nieba piekielna windaexpresowa...bezpośrednia. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liczy się urok wewnętrzny. Pamiętajmy o tym. 😴 Mam taki problem, że obiecałam upiec pierniczki na święta. Właśnie w Mikołajki. :( Zdobienie lukrem i takie pierdoły. :( Myślisz, że ludzie zorientują się jeśli po cichu skoczę do jakiejś piekarni? ;) Ło Matko, jak mi się nie chce. 😭 Pa. :) 🖐️ 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Impwidzę że Imagine Ci służy ;)tamta kóór/evska piosenka to czwarta setka, no tak jest niestetynie była to wielka rock and roll'owa miłość jak Pam i Jimjak 35 Light My Fireale dzi/wka prawdziwa i rzeczywista, ja ją uwielbiam, dzięki za tę frazę :)pierniki możesz sobie zamówić Imp, online. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinieneś się naoliwići zamknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×