Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przegięłam, zabrał pieniądze. Co mam robić? Pomożecie?

Polecane posty

Gość gość
Niegospodarna jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babcia Jagna
Masz sporo kasy i nie potrafisz zaoszczędzić?Nie dziwie się ze facet się denerwuje i cie ogranicza.Wydatki które przedstawiasz nie są co miesiąc, więc nie przesadzaj.Na twoim miejscu zaproponowała bym facetowi zarządzać finansami i wtedy okaże się jaka będzie sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to prowokacja. Wypisała ile wydają na jedzenie, a potem nagle że jej rodzice z tego żyją. Nie wie czy grzeje gazem czy drewnem. Zasiłek magicznie dostala mimo bycia w domu z dzieckiem już dłuższy czas (skoro dziecko w przysżłym roku do przedszkola idzie), twierdzi, ze każdy dostaje i równiutko 500zł zasiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaraz zaraz. przeciez zasiłek dla bezrobotnych ( o ile to nie jest provo,a jest!) dostaje się przez 3 msc!! a nie przez rok. autorka sciemnia jak ta lala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze sa te wiesniary mieszkajace w zabitej wsi, z wykształceniem podstawowym,jak autorka,lub niepełnym podstawowym za to z wielką postawą roszczeniową bo ona dziecko urodziła i wszystko jej się nalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko dziecko urodzic to nei sztuka,nawet patologia to potrafi. Sztuką jest się ogarnać z tym wszystkim a ty widac ze nie potrafiszsię ogarnac ze swoim zyciem. dzieko urodzilas i myslisz ze przez to wielką kariere zrobisz i swiat stanie ci otworem? i slubu na pewno nie macie,jestes tylko konkubiną,nawet nie żoną,facet cie kompletnie nie szanuje skoro ty nie potrafisz szanowac samej siebie. masz wgl jakies pasje? jakis dorobek zawodowy? czy tylko potrafisz gachom do łóżka wleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rowno 500 zł to sostaje się albo 500 plus albo swiadczenia z funduszu alimentacyjnego, wszystko inne jest nie tak równo i z przecinkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewentualnie autorka wymyslila to w obronie. Bo nawet 500+nie jest żadnym JEJ przychodem, a dodatkiem NA WSPOLNE DZIECKO. Wiec tak samo to jest meza jak i jrn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale takie myślenie jak autorka prezentuje wiele kobiet. A właściwie ogromna większość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Wam tylko że na tym forum odpisują w 95%kompletnie ograniczone idiotki. Żal mi Was i co najważniejsze w waszych dzieci pół mózgi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś -> masz rację nieograniczona idiotko. No i mi nie żal ani ciebie. ani twojego dziecka z całym mózgiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dygresja z innej beczki: tak własnie wygląda nasza POLSKA. Płacimy, płaczemy,płacimy- abonamenty, podatki, zusy- srusy...a takie lewizny maja lewe dochody, kradną zasiłki podatnika i jeszcze krzyczą, że im mało...,,Narzeczony" wieczny i bękart, no i to jest ,,samotna matka" w świetle prawa...JESTEŚCIE ZWYKŁYMI ZŁODZIEJAMI, NIE ŻAL MI WAS, KARMA WAS DOSIĘGNIE ZA WYŁUDZENIA I KRADZIEŻE, Z TYM ,,NARZECZONYM" to ty do śmierci nie będziesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam podobną sytuację jak Ty, podobne dochody, z tym że na dziecko dostaję 500+ i rodzinne i te pieniądze są sporadycznie ruszane z konta, starcza nam pensja męża, a też mamy raty i rachunki. Ubranie też jakieś co miesiąc trzeba kupić i na jedzeniu nie oszczędzamy. Za dużo głupot kupujesz. A może używki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka nasciemniala z zasiłkiem i uciekła. Żaden urząd nie daje zasiłku za samo zarejestrowanie się i to jeszcze 500 zł przez rok. Na 500+ przekraczają dochód, na rodzinne tym bardziej. Autorka po prostu siedzi na utrzymaniu męża i ma wielkie pretensje. Dziecko się do żłobka nie dostało? Podobno z rodzicami mieszkają wiec mama mogłaby jej pomóc tym bardziej ze jej mąż utrzymuje praktycznie jej rodziców. Po prostu leniowi się do pracy nie chce iść, a ma wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka kłamie, za dużo nieścisłości. Nie ma takich zasiłków o jakich pisze , nie spełniają wymogów aby takowe otrzymać, niejasna sytuacja z rachunkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za co niby płacicie 1000zł co miesiąc plus reszta rachunków? Jak ogrzewany jest dom??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej założyć temat, stękać o pomoc i zwiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jakaś nierozgarnięta jesteś, nawet kłamać nie potrafisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żaden urząd nie daje zasiłku za samo zarejestrowanie się i to jeszcze 500 zł przez rok. Na 500+ przekraczają dochód, na rodzinne tym bardziej. xxx Autorka napisała, że jej mąż pracuje częściowo na czarno, na umowie ma 1700 zł, więc na zasiłki się łapią. matka autorki tez pracuje, więc dzieckiem zając sie nie może. dziwi mnie tylko, że skoro zarabia 2 tysiące, to autorka utrzymuje rodziców. Rodzice nie płacą za dom, mają 2 tysiące, a jeszcze jedzą obiady u córki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka napisała, że ma męża? Bo ja się tego nie doczytałam, tylko że facet. Więc jeśli to facet, to ona może jako "samotna matka" dostaje jakieś zapomogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×