Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aszszsz

Imiona dla bliźniaczek

Polecane posty

Gość gość
Co Jagody to jak wyżej ktoś napisał Kalina. Dobrze współgrałaby Kamila ( imię od rumianku), a zamiast Martyny, Malwina. Martyna jest popularna, nawet bardzo, tylko wśród większych dziewczynek. xx gość dziś Jagna to zdrobnienie od Agnieszki, Jadwigi lub Agaty. To samo z Jagodą, zdrobnienie od Jadwigi, lub Agaty. Gryzą się zarówno w brzmieniu jak i znaczeniu. Zbyt podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mówisz, żeby nie dawać podobnych imion, a sama co podałaś? Właśnie podobne do siebie imiona z jednego wora. Powiedz mi, w czym przeszkadza np: Agata i Alicja? Albo Dominika i Dagmara, lub Monika i Matylda? Ja rozumiem takie zestawienie jak Maryla i Maryna, ale całkiem inne tylko, na tą samą literę nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia Basia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aszszsz
Sądzę, że koleżanka podała te imiona w zbliżonej formie sugerując się moją prośbą (coś do siebie pasującego). Będę śledzić wątek, bo wciąż pojawiają się ciekawe zestawienia. Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się bardzo podoba: Nina i Anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha - Jagoda i Martyna też ładnie. imiona fajnie ze sobą współgrają, nie są podobne, ale oba mają podobną podobną długość i nie są bardzo popularne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem mamą bliźniaczek jednojajowych. Moje córki to Dominika i Michalina. Teraz mają 6 lat. Wybór imienia był faktycznie dla nas trudny,bo mamy tylko 3 literowe nazwisko. Więc trochę dziwnie by brzmiało Iga XXX albo Ewa XXX. Kierowalismy się długimi imionami. Nie wybieraliśmy też top 10 lub starodawnych imion. A co do ubioru to noszą inne bluzki,spodnie,sukieneczki. Nie traktuje je jak 2 takie same istoty bo wiem że każda jest inna. Dominika to taka odważna dziewczynka,nie boi się wyzwań jak kiedyś do nas przyszła moja koleżanka to Dominika odrazu proponowała jej róże zabawy. Michalina jest bardziej taka spokojna ale nie jest nieśmiała. Nie jest tak bardzo łatwowierna jak jej siostra. Co do imion to może któreś imię moich córek się spodoba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olga o Nina. bliźniaczki znajomej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emilia i Lidia Rzadkie, piękne, nie udziwnione, a jak nie nie, to lidia, Laura lub Lidia, alicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaja i Maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaja i Maja moje koty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aszszsz
My mamy dość długie nazwisko. Iga się zaczęła mężowi wczoraj podobać (usłyszał na mieście, jak jakiś Tata woła na córeczkę ) . Nie brzmi to jakoś źle.Zdrabnia się ładnie. Gorzej jest już z Jagodą. Myślę, że temat się wyczerpał.Za sugestie dziękuję. Nawet mąż czytał wątek z zainteresowaniem. ;) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dorzucam: Ida i Tola, albo Ida i Nela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z krótkich imion to podobają mi się: Nela, Tola, Olga, Nina, Ida, Ala, Ewa, Ela, Kaja, Ada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z krótkich imion to podobają mi się: Nela, Tola, Olga, Nina, Ida, Ala, Ewa, Ela, Kaja, Ada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka ma Dominikę i Paulinę,sąsiadka Maję i Hannę.Natomiast ja mam synów bliźniaków Pawła i Bartłomieja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda i Łucja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aszszsz
Jagoda i Łucja to jeden z wariatów, które bierzemy pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam blizniaczki Matylda i Laura. Ciezko nam bylo sie zdecydowac ale teraz uwielbiam te imiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamila i Emila mam dwie starsze siostry różnica między nimi to rok i nie są nawet w 10 %podobne do siebie ale imiona prawie takie same :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alina i Balladyna ku*wa ! Ja tego nie rozumiem dlaczego imiona dla bliźniaczek czy rodzeństwa mają być podobne? Czyli co jak masz syna Zbyszka to córka musi być Danusia bo tak było w "Krzyżakach"? No ludzie... Przecież każda z nich będzie indywidualną jednostką i każda będzie miała inny charakter wiec nie rozumiem dlaczego imiona mają "współgrać"? Daj od razu identyczne np Emilia i Emilia i po problemie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×