Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TomaszK

Zabiore na wczasy

Polecane posty

Gość TomaszK

Jestem przystojnym 30-latkiem, inteligentnym, zadbanym, kulturalnym i wysportowanym. Lubie aktywnie spedzac czas, chetnie zabiore 2 dziewczyny na wspolne wakacje - Jamajka(Luty). Czy sa chetne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P*****l sie pedofilu ćpunie cfelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pat29
Skoro jestes taki idealny to dlaczego masz problem z dziewczynami,ze musisz sie tu oglaszac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żonę zabierz i dzieci i zajmij sie nimi wreszcie a nie tylko koorestwo,szmaciarzu o słabych genach.Leki wziąłeś już??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomaszK
Poniewaz szukam 2 dziewczyn a nie jednej. Jesli interesowalby mnie wyjazd z jedna to nie byloby z tym problemu i nie musialbym wcale dawac ogloszenia. Duzo pracuje i nie mam czasu na stale zwiazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukrainki se zabierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomaszK
Ludzie ktorzy wypowiadaja sie wulgarnie to marginesy spoleczenstwa i sa stworzeni do malych rzeczy wiec zajmijcie sie siedzeniem na kanapie w kapciach i ogladaniem telewizji gdzie karmia was bzdurami. Jesli nie macie nic ciekawego do powiedzenia to milczcie. Ktos kiedys powiedzial mali ludzie rozmawiaja o innych ludziach, sredni o rzeczach a duzy czlowiek o ideach. Pasuje wam takie zakonczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie przyszło ci do głowy ze ci ludzie jedynie ciebie cytują?ty wielki nigdy nie bedziesz bo sprowadzasz wszystko jedynie do łózka .Z tobą nie mozna rozmawiac o wzmiosłych tematach ani szczytnych celach .Kazdego wyzywasz kazdemu wmawiasz zdrady to sie nie dziw.Szmaciarx nyłeś saviarzem pozostaniesz.Cutuję"pif paf bedziecie k***y zastrzelone."Dno dna"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakim prawem mnie debilu śledzisz na basenie?Celowo sie do ciebie nie odzywałam bo cie mam w doopie!Daj mi spokoj"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam cytowaç dalek stalkerze jepany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.06 Tak wulgarnie? i kto to mowi ?!.a moze mam cytować dalej?"Rozłożyłeś już nogi przed "..Kaśką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomaszK
A Ty chyba nie odrozniasz cytowania od obrazania? Pamietaj zla karma wraca, ale pewnie nie jestes tego swiadomy. Nie znize sie do twego pozniomu. Duzo ludzi jest chyba zazdrosnych bo sami sobie na takie cos nie moga pozwolic, wiec obrazaja bo nic innego im nie pozostaje. Czy pisalem o szmaceniu sie? Jedynie o tym ze lubie aktywnie spedzac czas a wam wszystkim jedno w glowie. Czytacie i dopisujecie sobie ciag dalszy... zal mi Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co czepiliście się chłopa. Ma gest i jak będzie jakaś chętna to niech korzysta. Nikogo nie zmusza do wyjazdu , tylko pyta. Po co od razu obrażać , c***jować itd . Nie podoba ci się jego propozycja nie odpisuj , nie czytaj i nie rzucaj jadem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze jestem kobietą a po drugie cytuję jego słowa na tel."Rozłożyłaś już nogi przed Wojtusiem?,a tak na prawde to mogłabyś być facetem bo nie masz wcale piersi i twoj mąż ich musi szukać jak igły w stoku siana.Twoj mąż powinien ci wpierdolić bo nie wie kogo trzyma pod swoim dachem.Znamy sie nasi rodzice sie znają i rozmawiałem z twoim na boisku ,spedzmy razem noc dobrze wiem ze te tego chcesz masz to wymalowane na twarzy..zadzwon na policję moze ja odbiorę"szmata pozostanie szmatą..".Mam cytować dalej wulgarny chamie?Po co przylazłeś za mną na basen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kacha Gawlaska ropucha mu dyktowała co ma pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×