Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy on coś do mnie czuje?

Polecane posty

Gość gość

Nie jesteśmy parą a zachowujemy się jak byśmy byli.On chce żebym była szczęśliwa.Przytula mnie i całuje w głowę w czolo.Uprawiamy seks ale nasze relacje nie są tylko oparte na seksie bo spędzamy razem czas i z naszymi wspólnymi znajomymi.Zauważyłam że nie lubi mówić o tym co czuje,woli to okazać przez np przytulenie.Troszczy się o mnie np:jak leżymy w łóżku przykrywa mnie kołdra jak widzi ze mi zimno,daje poczucie bezpieczeństwa,chce w przyszłości ze mną wziąć ślub a teraz chce ze mną zamieszkać.Wydaje mi się ze coś czuję bo jak nawet mnie przytula to nie jest zwykłe przytulenie bo czuję wtedy tak jak by chciał wyrazić miłośc przez przytulenie ale gdy pytam czy mu zależy mówi że tak a jak o to czy kocha mnie to zwykle milczy a jak już naciskam na odpowiedz mówi że nie.Czy on mnie kocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milosc to nie tylko slowa.To zachowanie wobec partnera.Slowa moga dodac skrzydel,moga tez zabic,Czasem boimy sie zazwac COS po imieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błędem jest, że wymuszasz na nim deklarację miłości. On sam ma Ci to powiedzieć! Im więcej będziesz naciskać tym bardziej go będziesz irytować/zniechęcać/dłużej tego nie usłyszysz prosto z serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz zamieszkać z facetem, który mówi,że mu nie zależy? a przykrycie Ciebie kołdrą po seksie nazywasz poczuciem bezpieczeństwa?chcesz zamieszkać z facetem, bo macie fajny seks? o rany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×