Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

CZY Mezczyzni lubia kobiety grzeczne posluszne,czy z charakterkiem NIEGRZECZNE??

Polecane posty

Gość gość
8:32 nie ma nic innego po srodku. Albo w lewo, albo w prawo, albo jestes na tak, albo na nie! Nie ma zadnego "moze".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nienawidze pyskatych bab, jezeli juz jakas ma faceta to zawsze jest to jakas zyciowa p*****la ktora mozna pomiatac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest ... śmieszne jest myślenie,że kobieta spokojna musi byc uległa i posłuszna...a nie może mieć pazura,charakteru? Wiele jest spokojnych,nieśmiałych ,wrażliwych,które np. mają duży temperament,sama do takich należę. Wasz problem polega na tym,że klękacie przed wycieraczkami a jak szmaty traktujecie fajne dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie mające swoje zdanie z charakterkiem ;) ale też jednocześnie miłe i ciepłe, mające własne pasje i takie z którymi jest o czym pogadać, wyrozumiałe kidy trzeba, ale potrafiące tupnąć nogą. Jesli taka kobieta jeszcze jest łądna i wierna to ideal kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
zle jest jak panna przynudza dobrze , gdy potrafi sprawić by nasz umysł zaczął się gotować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
Jak umysł faceta w towarzystwie dziewczyny działa tak jak zwykle , to znaczy , że nie jest ona dośc dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość V12
Kobieta powinna miec swoj charakter, swoje zdanie, powinna byc inteligentna. W lozku za to jesli jest ulegla suka, jest poprostu idealnym materialem na zone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślę, że lubią każde z wymienionych a dokładniej które to już zależy od faceta. Jak powszechnie wiadomo jedni preferują warzywka, drudzy wp*****lają schabowe. No chyba gdyby jedna kobieta posiadała jednocześnie wszystkie te cechy co w sumie nie byłoby jakimś wielkim cudem to już można by sklasyfikować jej jakąś tam formę schizofrenii a choroba psychiczna nie wydaje mi się pociągająca. Choć wracając do przykładu warzywek i schabowych to jest i w pewnej znanej księdze rekordów człowiek (facet co ważne dla tematu) który wszamał Cessne 150. Więc i na ta schizofreniczkę zapewne by ktoś się połasił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy znajomi mysla ze ja lubie te niegrzeczne. Bo z takimi mam czesto doczynienia i wyglada ze relacje z nimi fajnie wygladaja. Ale to moja poza tylko . Nie lubie takich kobiet ale sie do tego nie przyznaje. Sprawiam przez to ze takie kobiety pasuja do mnie. Marze o kobiecie grzecznej o czym nikt nie ma pojecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wolisz mężczyzne który będzie cie sponsorował, czy co będzie chciał żebyś go sponsorowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
Najlepsze są niegrzeczne ... Takie jak Harley Quinn Prawda panowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak facet dominujacy znajdzie spokojna ,grzeczna to bedzie nia pomiatal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grzeczna,posluszna,facet bedzie traktowal jak szmattte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to nie grzecznej i nie poslusznej w ogole nie bedzie traktowal, bo nie bedzie chcial miec z nia nic wspolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:46 No i dobrze, jak nie szanuje kobiet, to lepiej żeby się z nimi nie zadawał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie warto byc grzeczna,ulegla sluzebnica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grzeczna ulegla sluzaca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem ze zrobila to dla mnie. Tylko Ja chce. Juz sie napatrzylem na zdjecie, teraz widze tylko jej spuchniete oczy i mnie to szczypie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×