Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aga0067

Przeciętna kobieta uwodzi innych. Mam dość

Polecane posty

Gość gość
prowo to raz, po drugie co znaczy szkoła?To ,że masz dyplom.I to według ciebie cała wartość? No to ok dla mnie jesteś plebsem , bo z pewnością nie należysz do środowiska akademickiego.Ludzie z uczelni nie mają tak infantylnych problemów, bo zajmują się projektami , wyjazdami na konferencje itp.I z pewnością tak wielki problemy jak twój nie zajmują im umysłów. Ale i tak uważam ,że to prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o nie znowu ten temat ...daj se na luz dziewczyno ile można to wałkować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to masz odpowiedź - ona jest serdeczną, wyluzowaną osobą. Za to ty myślisz, że na dupę kogoś wyrwiesz i wali od ciebie desperacją na kilometr. I jeszcze masz pretensje do niej, że jest od ciebie lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze daje to z nia gadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to znaczy przeciętna? może duszę ma piekna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga0067
Przeciętna to znaczy nijaka. Mysie włosy, zniszczone jak siano, wielki nos, 0 kobiecych kształtów i ani to jest wysoka, ani chuda. Miesza się w tłumie. To właśnie przeciętność. A że dusza piękna to nie, ja w bajki nie wierzę, nie ma czegoś takiego jak piękna dusza. I ona nie jest jakaś super wyluzowana. Gdyby była wyluzowana to by chodziła na imprezki, a ona siedzi w domu i nic nie robi. Ja jej opowiadam, że byłam na łyżwach wczoraj, a ona, że się leniła tak jak zwykle. Bo pewnie tylko to potrafi. Nie mam do niej pretensji, ale po prostu irytują mnie takie osoby. Czasem tak jest że po prostu kogoś nie lubimy i nie możemy znieść i ja tak z nią mam. Nie jestem zdesperowana. Może trochę jestem, ale tylko dlatego, że chciałabym w końcu kogoś poznać i się zakochać ze wzajemnością. Czy wymagam zbyt wiele? Jak będę przy niej siedzieć to żaden na mnie nie zwróci uwagi. Wszyscy wolą przeciętne, bo niby mają "piękne dusze", taa, to naiwne myślenie. A ładne kobiety potem stają się starymi pannami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak Ci coś k****o we mnie przeszkadza to tam są drzwi---- raus-++

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka tępa blondi suka, URODA MIJA i to szybko głupia peezdo, za pare lat nie będziesz miała NIC czy ściągnąć do siebie normalnych facetów, bo takich do dymania to nawet pasztet znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w czarnej dziurze
i następna "super" d**ensja dołączy do klubu starych panien, zakochanie z wzajemnością, ty chyba jesteś chora umysłowo, bo talą jak ty to tylko mogą wykorzystać, spuścić w ryja jak w szmate i dać sobie spokój, bo nie kesteś materiałem na związek, nie będzie dla ciebie szczęśliwego nic, masz złe podejście do sprawy przez oglądanie za dużo TV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie materialistka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona mowi ze jej nie zazdrosci,hehehe zart roku... nie nie zazdroscisz jej... tylko troche ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
burek to kafe k****a z obsesją na punkcie mej ci.py

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecietna to znaczy: gruba,nieladne wlosy,krzywe zeby,grube nogi jak kolki,badz chude patyki,bez kraglosci,nos jak zgnieciona truskawa,albo nos typu Michael Jackson,nie obrazajac go.. bo to biedny ,nieszczesliwy czlowiek byl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi durne jak lewy kalosz
blondynki zawsze były głupie, to nie stereotyp, 99% jest debilkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio zaczelam nowa prace i jest tam dziewczyna z ktory musze miec codziennie kontakt.Ona pragnie za wszelka cene byc doskonala miala juz pare operacji plastycznych ,a I NADAL porownuje sie z kobietami,nawet tymi nieidealnymi... miala :operacja nosa 2x,podniesienie brwi,poprawinie brody,operacja pupy,botoks wygladzajacy twarz i jeszcze cos tam,i w ogole niewidac ze operacje plastyczne robila,wyglada to bardzo naturalnie,jakbym nie wiedziala to bym sie nie domyslila ze tak wiele rzeczy poprawiala,naprawde wyglada prawie idealnie jak lalka z obrazka,przy tym jest bardzo mila wrecz przemila,przynajmniej taka gra,szczegolnie do osob wplywowych,przemila jak slodka dziewczynka i faceci naprawde na to leca daja sie czesto nabrac.Jest to osoba ktora czesto mowi o wygladzie,ze szuka faceta tylko bardzo bogatego,niewazne ze brzydki,wazne by byl bardzo bogaty i mowi ze taki facet chce kobiety typu wow, i ze ona nie chce wygladac jak inne kobiety z ulicy,ze musi temu bardzo bogatemu facetowi cos zaproponowac,czesto slyszalam ze mowila o innej jakiejs jej kolezance ze "gdzie tamta do niej".Ona ogolnie uwaza sie za lepsza,ze te normlnie wygladajace kobiety z niedoskonalosciami nie maja szans przy niej.Mowi ze inne kobiety ja nienawidza,ze jak idzie do klubu to czuje,widzi zazdrosne spojrzenia innych kobiety... ALE to nie sprawa jej wygladu,ale tego w jaki sposob zachowuje sie,wywyzsza sie ze lepsza ,ladniejsza daje to odczuc innym kobietom i to za ten charakterek kobiety ja nie lubia,a nie za jej ZROBIA URODE... ,te jej gadanie mnie wrecz oslabia i powiem szczerze ze troche jakby wpedza mnie w kompleksy :( I czesto tez daje mi odczuc ze ja jestem gorsza,bo nie tak doskonala jak ona, ze na mnie taki bardzo bogaty facect nie poleci,bo nie wygladam idealnie,tak jak ona,bo tacy faceci fajni to chca tylko taki typ jak ona doskonala ,jak laleczka z obrazka,a nie zwykla dziewczyne. "Gdzie tam ja,przy niej,nie mam szans" Nawet troche naszego szefa probuje manipulowac pokazywac sie przed nim ze jest lepsza.Opowiada jak to jej byli faceci kupowali jej torebki chanel,prada za 3 tys euro,ze tylu facetow w niej zakochanych. tak jak juz pisalam... poprawiony nos 2 razy,botoks,podniesione brwi,opalona w solarium,dlugie doczepiane pasma wlosow,poprawiona pupa,tipsy,ale ma to tak dyskretnie zrobione,ze na pierwszy rzut oka tego nie widac i faceci lgna do niej,z tego co opowiada...caly czas prawia komplementy ze jest taka piekna,przepiekna.Sponsoruja ja i ona mysli ze tylko tego typu kobiety maja szanse,a te zwykle niedoskonale nie. A w glowie to taka pusta lalunia,ktora skupia sie tylko na wygladzie.Ale zrobione-przerobiona na sliczna laleczke. Ona szuka tylko bogatych facetow i mowi ze tacy bogaci chca tylko ladne prawie idealnie,a nie zwykle niedoskonale kobiety,wiec ona wszytsko robi by byc najlepsza,najbardziej doskonala z wygladu.I ona bardzo czesto srogo ocenia wyglad tych mniej doskonalych kobiet. W jej ocenie tych gorszych... Ze kazdy bogaty tylko na nia zwroci uwage,a nie na ta zwykla-niedoskonala. sa tacy FACECI co sie takimi laleczkami podniecaja,chwala je jakie sa piekne,cudne,zachwycaja sie takimi.Wiec co sie dziwic ze chca tak wygladac byc prawie idealne zrobione lalki. Ona jest niby idealna ,jak lalka,ale czuje ze rywalizuje nawet z tymi mniej idealnymi,chce byc zawsze numer1,najlepsza i mam wrazenie ze sprawia jej radosc jak ktos krytykuje,szczegolnie gdy jakis facet krytykuje wyglad innej kobiety,wtedy czuje sie ona dobrze,takie mam wrazenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka ma te same objawy...tylko nie ma "zrobionej operacjami plastycznymi urody"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabawne ze sa tacy faceci co zachwycaja sie Uroda,takimi zrobionymi operacjami plastycznymi lalkami. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"znam swoją wartość" - czyli "mam do zaoferowania opakowanie i dyplom" x Po tym co autorka nawypisywała łatwo można się domyślić, ze jest uciążliwą, nieprzyjemną, nadętą i pustą istotą. Ale jest zbyt zarozumiała by zrozumieć, ze tak naprawdę nie stanowi zbyt wielkiej wartości. Na to trzeba sobie zapracować a nie "jestem więc mi się należy". x Ja rozumiem, że czasem jakieś myśli przemykają, ale by być tak zacietrzewionym bo najwyraźniej jakaś laska jest bardziej lubiana? Trzeba się wtedy zastanowić co jest grane, ze mnie nie lubią, a nie objeżdzać kogoś innego, mając pretensje do świata, ze na takim "diamencie" się nie poznał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie wiem czy by się nadawała na żonę. Wciąż mieszka z rodzicami.. pechowiec.gif I nie jestem zazdrosna. Jestem od niej ładniejsza, mam lustro. A ona nawet fajnej osobowości nie ma. Jest szara i dziwna. Nie ma znajomych, nigdy nie była na żadnej imprezie. Zawsze jak ze sobą gadamy to mówi takim dziwnym tonem i w ogóle nie ma o czym z nią gadać. To nudziara. " Nie nie jestes zazdrosna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ich gust, ich sprawa. Z reguły to działa w dwie strony (np. laski bez operacji nie interesuje facet jarajacy się sylikonami) i wszyscy są zadowoleni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest ladna,a nadal porownuje sie z innymi kobietami... :( :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Operacje plastyczne to :BOTOKS,poprawiane nosa,poprawianie ksztaltu brody,mozna nawet pupe poprawic,mozna i uszy,mozna podniesc brwi wyzej,taki niby lifting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BOTOKS sprawia ze skora wyglada tak bardzo gladko,napieta jak u bobasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Botoks jest bodajże zabiegiem medycyny estetycznej, nie operacją. Operacje może tylko chirurg z daną specjalizacją robić, zabiegi estetyczne nie mają takich wymagań. więc nie p********e głupot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sie w tym samym dziale miesci co operacje,czyli interwencja w cialo... "zabiegi chirurgi estetycznej" "poprawa czegos,zmiana"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TERAZ to juz kazda mozna przerobic.Z kazdej mozna zrobic lalke. A i znajda sie sponsorzy tych zabiegow/operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pląby w zebach,jak i TATUAZE to tez interwencja w cialo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mieści się w tym samym dziale, tylko dlatego, ze Ty sobie tak wymyślisz. Patrz sprawa sądowa Minge - każdy widzi jak ona wygląda, ale ma ekspertyzy, ze nie miała OPERACJI, bo nie ma blizn, śladów etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To to samo interwencja, zmiana czegos,czy ma blizny czy nie, niewazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po operacji nosa tez nie masz blizn ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×