Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aga0067

Przeciętna kobieta uwodzi innych. Mam dość

Polecane posty

Gość gość
Wszystko jest dla ludzi,jak i alkohol,tatuaze,ale z UMIAREM !!! a nie prawie calego siebie przerabiac !!! Jak ktos ma taki nos jaki mu sie nie podoba to dlaczego by tego nie zmienic jak ma sie kase? albo nie ladne uszy? mozna ! ale nie przesadzac z tym!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po każdej operacji jest tkanka bliznowata, to że jej nie widzisz nie oznacza, ze jej nie ma i że ekspert tego nei zobaczy. Przeciez przecięte tkanki muszą się zespoić. Serio wypowiadasz się o rzeczach na temat których nie masz pojęcia, poczytaj trochę zamiast tworzyć własne definicje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko strasznie zakompleksiona zazdrosnica tak naprawde jestes,ale probujesz to ukryc,porownujesz sie do innych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
botoks to zabieg estetyczny, a nie operacja - dobrze mówią. Operację wykonuje chirurg i jest bardzo inwazyjna, zostawia stałe ślady (i po operacji nosa również zostają blizny). Botoks trzeba powtarzać do ileś miesięcy bo zwyczajnie ciało się go pozbywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miales mi doyebac a wyszlo ci jak zwykle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skandal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestan sie z nia porownywac,piszesz ze jest nijaka brzydka,a tak naprawde zazdrscisz jej porownujesz sie do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie moge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ma to cos,byc moze seksapil,a Ty nie masz tego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oh baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za babsko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciętna to znaczy nijaka. Mysie włosy, zniszczone jak siano, wielki nos, 0 kobiecych kształtów i ani to jest wysoka, ani chuda. Miesza się w tłumie. To właśnie przeciętność. A że dusza piękna to nie, ja w bajki nie wierzę, nie ma czegoś takiego jak piękna dusza. I ona nie jest jakaś super wyluzowana. Gdyby była wyluzowana to by chodziła na imprezki, a ona siedzi w domu i nic nie robi. Ja jej opowiadam, że byłam na łyżwach wczoraj, a ona, że się leniła tak jak zwykle. Bo pewnie tylko to potrafi. Nie mam do niej pretensji, ale po prostu irytują mnie takie osoby. Czasem tak jest że po prostu kogoś nie lubimy i nie możemy znieść i ja tak z nią mam. Nie jestem zdesperowana. Może trochę jestem, ale tylko dlatego, że chciałabym w końcu kogoś poznać i się zakochać ze wzajemnością. Czy wymagam zbyt wiele? Jak będę przy niej siedzieć to żaden na mnie nie zwróci uwagi. Wszyscy wolą przeciętne, bo niby mają "piękne dusze", taa, to naiwne myślenie. A ładne kobiety potem stają się starymi pannami. x Wiesz, jacy ludzie najczęściej znajdują miłość? Tacy, którzy są serdeczni dla innych i nie nienawidzą innych, tłumacząc to ich rzekomą "nijakością". Poza tym, skoro nie wierzysz w piękną duszę, to w kim ty chcesz się zakochać? Wygląda na to, że idealnym facetem byłby właśnie dla ciebie jakiś rooochacz z dyskoteki.. To, ze ona nie chodzi na imprezy, to dla wielu facetów spory plus. A to, że mieszka z rodzicami też jej nie dyskredytuje jako przyszłej żony, co to w ogóle za myślenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak można wymagać chodzenia na imprezy od tarczycowca, anemika itd. my usypiamy po małym piwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam podobnie. W internecie nie mogę się odpędzić od adoratorów. Jestem blondynką z bardzo dużym biustem,sympatyczną i uważam że atrakcyjną. A mimo to w realu nikt nie odważył się nigdy do mnie podejść i zagadać. Jedynie każdy patrzy na mnie pod względem kochanki,nigdy partnerki co mnie irytuje. Irytuje mnie że takie wredne babska,nijakie z urody, wykorzystujące swoich facetów i często nie dające w zamian nic,czepiające się o byle pierdoły mają wspaniałych mężów. A mnie chcą tylko do jednego. Nie wiem co oni widzą w tych wrednych babach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem przecietny u takich pieknych kobiet jak autorka nie mam szans wiec zagaduje do conajwyzej przecietnych. To chyba dobrze, ze przecietny mezczyzna nie podrywa ladnej bo po co Wam pieknym kobietom marnowac czas. My przecietni mezczyzni nie jestesmy ani wystarczajaco atrakcyjni ani wystarczajaco bogaci czy zarabiajacy by sprostac Waszym wymaganiom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cholera, ja zawsze myślałam, że osoba przeciętna to po prostu zwyczajnie wyglądający człowiek, a nie jakis potwór jak z opisu kilka postów wyżej. Poważnie tak wygląda większość kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kleopatra miala duzy nos i uwidodla dwoch mocarnych wladcow w tym Juliusza Cezara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kobiet znacznie mniej sie wymaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×