Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W jaki sposób dowiedzieć się czy on coś do mnie czuje?

Polecane posty

Gość gość

To jest mój kolega, widujemy się od czasu do czasu, zazwyczaj spędzamy czas w większym gronie, sporadycznie sam na sam. Zawsze jednak są to koleżeńskie spotkania, nie jakieś randki. Jak się widujemy to dochodzi między nami do różnych drobnych czułości. Oprócz tego podczas tych spotkań troszczy się o mnie. Poza widywaniem się on raczej do mnie nie pisze (raz napisał jak miał sprawę), ale ostatnio dawno się nie widzieliśmy i jak do niego napisałam to był bardzo rozmowny. Nie mam pojęcia czy on coś do mnie czuje czy zupełnie nic. Nie zapytam go o to wprost. W jaki sposób dowiedzieć się czy on coś do mnie czuje, jak to sprawdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrób mu badanie krwi na wydzielanie endomorfin w twojej obecności, albo przebadaj wykrywaczem kłamstw. :p W naszej patriarchalnej kulturze to facet musi zrobić pierwszy krok. Tak jest wyryte na kamiennych tablicach naszych bezsensownych rojeń. 100 lat walki sufrażystek o równouprawnienie idzie się yebać, gdy tylko trzeba zrobić ten pierwszy krok, prawda? A faceci coraz rzadziej robią pierwszy krok, bo zwyczajnie stracili orientację po stu latach walki sufrażystek o równourawnienie. Nie wiedzą już, co mogą, a czego nie, co właściwie wypada i gdzie jest ich miejsce w tej grze pozorów, jaką jest społeczna relacja pomiędzy kobietą a mężczyzną. Może być tak, że nigdy się nie dowiesz... Może być tak, że dwoje ludzi, którzy są sobie przeznaczeni, spotka się w jakimś idealnie dobranym przez los punkcie czasoprzestrzeni, gdzieś na skrzyżowaniu życia i miną się zupełnie obojętnie, albo co gorsza, miną się i przez resztę życia będą się zastanawiać, jakby to mogło być. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ddt30 Niedawno do niego napisałam (kilka dni temu), bo dawno się nie widzieliśmy i zaproponowałam spotkanie. Chętnie podjął rozmowę, ale nie ma go teraz w mieście. Ma być w tym miesiącu dość często i jak mu powiedziałam,żeby dał znać jak będzie to gdzieś razem wyskoczymy to powiedział, że na pewno da znać i że na pewno jeszcze nie raz będziemy się bawić w klubie (tam zazwyczaj się widywaliśmy). Nadal nie wiem czy chodzi mu tylko o wspólną zabawę czy o wyjście w inne miejsce też, a nawet jeśli o wyjście w inne miejsce też to czy jako kolega czy ktoś więcej. Tzn. wiem, że tylko się kolegujemy, ale chodzi mi o to, żeby dowiedzieć się czy on coś do mnie czuje czy nie. Bo jednym zdaniem na spotkanie się zgodził chętnie, ale żadnych konkretów, bo jak na razie go nie ma. Czy to o czymś świadczy? Moim zdaniem równie dobrze może chcieć się spotkać jak z fajną koleżanką jak i dlatego, że coś do mnie czuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj sie go czy śmierdzisz, wtedy ci powie czy cos CZUJE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty kolejne wątki zakladasz :\ zaakceptuj wkoncu fakt ze jesteś dla niego tylko kolezanka, juz tyle osob Ci to pisalo, ilez można walkowac o tym samym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×