Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tenmlody11

Homoseksualne odchyły?

Polecane posty

Gość tenmlody11

Witam, mam do was takie pytanie, czy mieliście kiedyś jakieś homo odchyły pomimo tego ze jesteście hetero? Obecnie mam 20 lat i kocham kobiety, ale w gimnazjum miałem taka przygodę ze swoim kolega, mianowicie gdy byliśmy u mnie, leżeliśmy w jednym łóżku i oglądaliśmy film, a byliśmy już w piżamach gotowi do snu, zwróciłem uwagę na jego krocze i widziałem ze mu trochę stoi, odrazu mnie to bardzo podnieciło i on to zauważył pewnie bo odrazu zrobił się twardszy, ja dla śmiechu złapałem go za penisa przez spodenki, i zaczęliśmy się tak bawić, w końcu nawet rozebraliśmy się a nasze k***sy dumnie sterczały na wierzchu, robiliśmy sobie nawzajem dobrze ręką, jego k***s był prawie identycznej wielkości jak mój, po pewnym czasie tej zabawy spytałem się go czy chciałby abym mu zrobił loda, on się zgodził, wzielem go do ust i zacząłem obciągać, bardzo szybko się spuścił a ja polknelem. Potem mieliśmy jeszcze parę takich sytuacji, nie jestem bi, ale mam nawet teraz ochotę komuś obciągnąć i zobaczyć jak to jest być posuwanym w dupkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obrzydly pedal jestes i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×