Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kałamga435

Kostka brukowa

Polecane posty

Gość Torik
Ja jestem jednak za Pozbruk! Szeroki wybór, piękne wykonanie i odpowiednie zabezpieczenia które chronią ją zarówno zimą przed mrozem jak i wnikaniem wilgoci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas z kolei jest kostka od Kado http://kado.szczecin.pl/ to sprawdzona szczecińska hurtownia. Mają dobre ceny i dobrej jakości kostkę, sprawdza się u nas bardzo dobrze, jest wytrzymała. Możecie tam też dostać w dobrych cenach otoczaki i grys do ogrodu. Ogółem firma na duży plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daro

My jesteśmy zadowoleni z kostki Ditrich z Pabianic. To bardzo solidna kostka, jest u nas już kilka lat i nic się z nią nie dzieje, nie pęka, nie kruszy się. Cenowo tez było zupełnie w porządku.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koxpus

Jeżeli chodzi o kostki brukowe to ufam tylko firmie Drogbruk, mają kostki na wagę złota. Firma naprawdę godna polecenia każdemu kto ma problem z wybraniem odpowiednich elementów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalewski

My jesteśmy bardzo zadowoleni z produktów firmy Kado www.kado.szczecin.pl/ Super się u nas sprawdza kostka od nich, jest dobrej jakości. Kupowaliśmy tam też kamienie ogrodowe i ogrodzenia betonowe. Firma działa solidnie i rzetelnie no i co ważne nie przepłacicie u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,
jako Konsultant matki Target, mogę polecić środek Effect 24H, który jest przeznaczony do zwalczania chwastów oraz odrostów korzeniowych na powierzchniach twardych, szczególnie w takich miejscach jak kostka brukowa, chodnik, czy kamienne podłoże przy roślinach.
Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.
Konsultant marki Target.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kostke brukową (i nie tylko w sumie kostkę) ogarniałem u Betto, bo mieli spory wybór i obiecali sprawną realizację dostarczenia kostki. I wywiązali sie, dostarczając na czas kostkę cypryjską.

Edytowano przez filipsonn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,
tak, środek chwastobójczy Effect 24H, jest bezpieczny dla ludzi oraz zwierząt. Kiedy tylko preparat wyschnie, bez obaw można chodzić po pryskanej powierzchni. 
Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.
Konsultant marki Target.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×