Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy przywiązującie dużą wagę do ubrań i stylu?

Polecane posty

Gość gość

Takie pytanie - czy są na forum osobe które dużą uwagę poświęcają sposobie ubierania, mają własny styl który jest dla nich w jakiś sposób ważny? Zwracacie na to uwagę u siebie czy u innych? Czy raczej nie interesują was takie rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na co w takim razie zwracasz uwagę/co jest dla ciebie ważne? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noszę tylko naturalne tkaniny (z ew. małą domieszką), staram się trzymać 3 określonych kolorów, żeby wszystko do siebie pasowało, co do stylu, lubię oryginalne dodatki. Nawet jeśli chodzi o takie rzeczy, jak kubki, talerze czy długopis do pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uzywasz dlugopisu w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to zupełnie nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto nie używa długopisu w pracy? :P Ja mam nie do końca swój styl bo w sumie jak większość rzeczy w stym stuleciu jest kopią czegoś co już było. Mimo to jestem bardzo przywiązana do tego jak wyglądam i strasznie niekomfortow czułabym się gdybym musiała założyć coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przywiązuje, nie lubie brzydkich ubrań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię klasyczną, kobiecą i elegancką stylizację, ale do marketu i p o mieście chodzę w dżinsach. nie lubię ubiorem zwracać na siebie uwagi i nie cierpię ubierać się prowokująco typu dekolt, mini, siatka itp. 🌼 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubię modę z lat 80 i prowokujące ubrania, ale nie gardzę też zwykłymi jeansami i t-shirtem - wtedy nadrabiam akcesoriami i makijażem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwracam dużą uwagę i od kilku lat konsekwentnie buduję swój styl. Czasami podkręcam go czymś, co jest aktualnie w modzie, bo lubię się bawić i nie znoszę nudy. Zawszę zwrócę uwagę, jeśli ktoś jest naprawdę dobrze ubrany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×