Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vavis

rasizm czy...rasizm?

Polecane posty

Gość gość
Ty i twoja kobieta jesteście brzydcy, w środku a to o wiele gorsze niż bycie np grubym (ty masz jakieś kompleksy że wyzwanie kogoś od grubasow jest dla ciebie satysfakcjonujące?). Powodzenia dla ciebie i twojej kobiety w życiu (jeśli w ogóle ona istnieje bo to wątpliwe ;)). Gdybyś tak debilnie nie pisał i nie wyzywał (pierwszy) to rozmawialibysmy inaczej. Kontynuuj płakanie ze kolega cie zdradził, jak male dziecko, a ja tylko będę sobie obserwować twoje kolejne załamania nerwowe na kafe ;) które są tu średnio raz na tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam takie samo w Polske , ludzie tutaj rowniez do mnie rasizm robią. Dlatego bo ja jestem czarnyskury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idiotko to ty pierwsza zaczelas pier/dolic o tym ze Ona jest gruba i nieatrakcyjna, wierz lub nie ale nie moglas się bardziej pomylić kretynko :D i to watpienie ze mam dziewczyne heheh dobre :D zresztą o naszych charakterach tez gowno wiesz. uwierz ze gdybym mial taki brzydki charakter jak to opisujesz to np już dawno związek mojego bylego kumpla bylby rozbity, i nie chodzi tylko o to ze jego doopa na mnie leciała, i wcale się z tym nie kryla, sa jeszcze inne sprawy w które bys tez nie uwierzyla jakbym je opisal, zresztą nikt normalny by nie uwierzyl. to tyle, obserwuj sobie do usranej śmierci :D a ja nadal będę miał beke z debili co tak się podniecają znajomymi i pseudoprzyjaciolmi z plu. i podejrzewam ze większość z nich kiedyś przypomni sobie moje słowa i przyzna mi racje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i w to tez możesz wierzyc albo nie ale ta cala sytuacja wyszla na wielki plus dla mnie. dzięki temu nigdy więcej nie popelnie pewnych bledow :) wiec ja nie placze tylko nieprawdopodobnie się ciesze :) :) :) spadaj i nie odpisuj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba malo się w twoim życiu dzieje skoro zdrada kumpla i dziewczyna która cie podrywała to są takie wielkie wydarzenia ;) a z grubą brzydką dziewczyną to chyba bingo co? Inaczej byś zignorował ten komentarz. Nie martw się, liczy się charakter. Oj, ale przecież nawet i tego nie macie. Ups. Przykra sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze ze w twoim się dzieje tak w chu/j dużo ze ignorujesz wszystkie moje komentarze, tez o tym ze jesteś grubasem :D trafilem? :D tepaczka obesrana.. no i nie odpisujesz po kilku minutach :D nie byla to żadna zdrada kretynko dopowiadajaca sobie nieistniejące fakty. to co napisałem tutaj to wierzchołek góry lodowej jeśli chodzi o ta sprawę, która mnie na maksa zszokowała dlatego tu o tym popisałem. był to dla mnie duzy szok bo nie myslalem ze można być takim gownem (każdy kto zna szczegoly tak mowi o nim, ty jednak sama sobie dopowiedz co tam chcesz debilko, jednak nie była to zdrada) jak ten kolezka i dobrze ze zakonczylem nasza znajomość. przypomniało mi to tez pewne sprawy z przeszłości które potwierdzają ze większość polaczkow to falszywe, chodzące gowna.. :D dobrze ze można ich unikac i od zakończenia tej sprawy staram się to robic :D i zycie jest przepiękne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem. Ja na przykład nie odpowiadam na zaczepki które mnie nie dotyczą. Kiedyś ktoś, może nawet ten sam koleś, napisał ,nie na temat oczywiście, obraźliwy w jego mniemaniu komentarz pod moim adresem. Coś ze na pewno zarabiam minimalną jako sprzątaczka. Coś tam pisał o moich rodzicach LOL. Nie odpowiedzialam bo atak nie był na mnie, a przynajmniej tego nie odczułam bo trol tylko wymyślał i chciał trafić w czułe miejsce. Ja to olałam bo było widać że desperat szuka zaczepki. Tak samo jest tutaj, skoro ciągle ciagniesz sprawę kto co powiedział o twej dziewczynie to widocznie jest w tym prawda, boli cię to i spedzasz dnie o tym rozprawiajac. Człowiek pewny siebie i bez kompleksów nie da się sprowokować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja odpowiadam jesli dotycza najważniejszej dla mnie osoby i już tak nie rozkminiaj bo cie glowka rozboli buhahah. zobacz jak się przejelas tym ze wrzuciłem ci od grubasa po tym jak ty o niej tak napisalas. :D pytania skad to wiem itd. :D z tego samego zrodla co i ty :D czyli z doopy :D podobnie jak bingol jasnowidz, myśli ze wszyscy w UK mieszkają w syfie w kilka osob na pokoiku bo on tak mieszkal z kilkoma kumplami ;/ wolalbym pod mostem chyba spac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co ci chodzi gościu? Chyba ci się osoby pomyliły. Ja tylko napisałam jak ja odbieram komentarze takich trolów jak ty. Wiem tylko, że nie kazdy jest idealny, ktos może jest gruby a ktoś inny ma taki paskudny charakter jak ty. Taplaj się dalej w tym swoim błotku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak pomyliłem osoby :D ale już dobra niech będzie, jestem grubym, brzydkim trollem, nie mam dziewczyny itd. spier/dalac i nie odpisywać!! nie karmcie "trolla" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za glupie suki tu pisza. Wyzywaja dziewczyne jakiegos kolesia chociaż jej nie widzialy ani nie znaja i pieprza ze to on ma paskudny charakter. Hipokrytki jeb'ane. Ogarnijcie sie bo ciezko sie czyta te wasze skur'wiale brednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam się bronisz? No tak, przecież nie masz kolegów bo się od nich odcinasz. Bo zranią jak tamtem. Wszyscy są tacy samiiii!! Oh ah *łzy leją się strumieniem* *patrzcie na mnie jestem biedny bo tylko mnie kolega wykiwal* *moje problemy są taaakie ważne* ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoja glupota mnie rozpier/dala. powtarzac trzeba tysiac razy. sr/am na tamtego kretyna i ciesze sie niesamowicie ze tak sie skonczylo. od zakonczenia tamtej sprawy licze tylko i wylacznie na siebie i nie jestem od nikogo uzalezniony. cos pieknego! a on w sumie to zrobil sam sobie na zlosc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie tylko dlaczego byłeś kiedykolwiek od kogoś uzależniony? Dorosły chłop a liczy na innych a potem rozpacza bo tak go zawiedli. Dramat, kurde, telenowela brazylijska w wydaniu polskim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra koniec pogaduszek, nie bede opisywal szczegolow tej sprawy bo i tak nie trafi i niczego to nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedno mnie tylko ciekawi, dlaczego ci sie uje/balo ze ja "rozpaczam"? :D bez qrwa jaj, pisalem ze mnie to bardzo cieszy bo przynajmniej w tej sprawie wiem na czym stoje :) niestety musialem liczyc na niego i tak jakby bylem uzalezniony ale tylko przez chwile i nastepnego dnia sam to zalatwilem :D no ale w takiej dla mnie waznej sprawie czasu mu zabraklo chociaz na pewno czas mial. zaluje ze cwelowi pomagalem jak przybiegal po pomoc i ze zawsze mogl na mnie liczyc. no ale skonczylo sie :) i to jest piekne... nigdy wiecej poswiecania sie dla kogos oprocz jednej osoby :) koniec tematu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniec tematu. Więcej nie piszę! Po czym następuje paragraf na ten sam nudny temat. Czy ty masz coś z głową człowieku? Tak, rozpaczasz, rozkmniniasz, tlumaczysz. Sprawa życia i śmierci która została i tak załatwiona przez ciebie na drugi dzień. Może kolega miał ciebie dość bo jak jesteś tak upierdliwy IRL jak tutaj to wcale się nie dziwię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lecz sie k***a mac i nie odpisuj!!! rozpaczam bo pisze jak wyglada "przyjazn" dla nedznych polaczkow? i ze sa najlepszymi przyjaciolmi tylko do czasu kiedy maja cos dla kogos zrobic? masz niezle nasrane, to pewne. po chu/j odpisujesz? o co ci chodzi poje/bancu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sie przyje/bala i sie odje/bac nie moze, ja pier/dole ;/ pewnie podobna chamowe zrobila komus i ja to boli :D szmacisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm w jednym poście piszesz że nie rozpaczasz, parę postów dalej przyznajesz że jednak rozpaczasz. Piszesz że koniec dyskusji to ja zakoncz a nie walisz podwójnymi postami ;) jak nazywa się twoja choroba psychiczna? Interesujący przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to byly pytania przyglupie. gdzie niby rozpaczalem tepaczko? ja ciesze sie nieprawdopodobnie z tego czego nauczyla mnie ta sytuacja i dlatego sobie o tym popisalem!!!! :D to ty probujesz wmawiac ze niby rozpaczam :D co jest totalnie nieprawdziwe i poje/bane tak jak "kupa znajomych" i podobne teksty. ciezki przypadek z ciebie :D ale pociesz sie ze nie jestes sama..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dalej smęcisz. To, że ktoś cie wielce zawiódł nie znaczy ze inni nie maja znajomych i przyjaciół. Kapisz? To że ty i twoja dziewoja się izolujecie od światem ze strachu że ktoś z zewnątrz was skrzywdzi nie znaczy że każdy ma taka toksyczną relacje. Dociera? Pewnie nie bo jesteś przekonany że ty postepujesz super poprawnie a reszta to glupki. Typowy narcyz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko, robisz z siebie ofiarę po prostu. Skoro tak nie lubisz ludzi to dlaczego tu się z nami dzielisz tymi tragicznymi przeżyciami? Nikt nie lubi narzekania, zwłaszcza jak idzie to w parze z wyzwiskami. Jakbys był szczęśliwy w tej swojej izolatce to byś tu nie płakał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dalej smecisz i przekrecasz fakty. po pierwsze - ja nie placze tepaku, ile razy mam powtarzac? i nie skrzywdzil tylko nauczyl czegos bardzo waznego :) i za to jestem wdzieczny. po drugie - nie jest to toksyczne a wrecz przeciwnie, nie izolujemy sie tylko unikamy blizszych znajomosci, np wolimy jechac do kina niz isc na imprezke nawalic sie alko (czy zielskiem albo innymi wynalazkami) i poobgadywac innych co glownie debile robia na imprezkach, z******ty sposob spedzania wolnego czasu, nawalic sie i pozniej nic nie pamietac a przy okazji moze poodp*****lac jakies gowna, pobic z kims np :D - wole napic sie piwa sam w domu.. no i po trzecie - w sumie masz racje, nic wiecej o tym nie napisze bo w sumie po co mam jakims debilom wyswiadczac przysluge, niech kazdy uczy sie na wlasnych bledach :) nie odpisuj, wtedy temat bedzie zakonczony z mojej strony w 100% :) kapisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakbys nie zauwazyla ofiaro to glownie mialem tu niezla beke z debili chwalacych sie znajomymi :D "kupa znajomych" itd no a pozniej przez ciebie musialem tlumaczyc oczywiste sprawy bo lubisz dopowiadac sobie niestworzone gowna. nie odpisuj! KONIEC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tlumacz sie już. Wszyscy widzą że bardzo się denerwujesz jak ktoś wspomni ta sytuację a z tego powodu że jesteś okropnym człowiekiem ja wykorzystuje te fakty przeciwko tobie. bawię się jeszcze lepiej jak piszesz eseje których nikt nie czyta. Wystarczy jedno zdanie haha. Lepiej powiedz jak tam twoja ogrzyca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spier/dalaj brzydki swiniaku, tak zje/banego charakteru jak ty to nawet bingol nie ma :D wspolczuje twoim "przyjaciolom" BUAHAHAHAHAHA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapomnialem dodac ze honoru tez za grosz nie masz, i ty smiesz mowic ze ktos jest "okropnym człowiekiem" nie rozpier/dalaj mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj dziewczyny nie smiejcie się z niego, jak sobie pójdzie to z kogo będzie polewka? Możliwe że jego dziewczyna jest brzydka ale dla niego jest najpiekniejsza na świecie (malo atrakcyjni faceci są bardzo wdzięczni do końca życia jak ktokolwiek chce się z nimi przespać). Nie ma co się śmiać, naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam za dobre serce, dlatego niektore gowna to kiedys wykorzystaly..NIGDY WIECEJ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×