Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vavis

rasizm czy...rasizm?

Polecane posty

Gość gość
polewke maja ze mnie heheeheh :D dobre dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pocieszaj sie wstretny brzydalu ze jest ktos brzydszy od ciebie paskudo buahaha :D tylko brzydkie nedzne grube swinie na ktore nikt nie chce splunac wyzywaja kogos kogo nigdy nie widzialy od brzydali :D je/bane zazdrosne swiniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smiej sie swinio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co go bronisz? :p w wątpliwy sposób hahah A ty cepie jeszcze tu szczekasz? Koniec, więcej tu nie piszę hahaha a potem znowu srasz gownem którego nikt nie czyta. Zabieraj swoją ogrzycę i prace w agencji (ja bym umarła ze wstydu gdyby mój wybranek tak nisko mierzył i jeszcze się tym szczycił) i w*********lalaj w sina dal ;) tak jak to zapowiadasz od kilku dni w każdym poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha widzę że nie tylko ja go lubię wkurzac. A tak serio to wystarczy napisać jedni zdanie a on z podniety pisze wypracowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialas brzydka kierdo nie odpisywac :D wole agencje z wyplata o jakiej mozesz pomazyc ty i twoj chloptas bez gustu :D niz zmywanie gowien w kiblach i sprzatanie, chwalilas sie taka cudowna praca, dobrze pamietam? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo to teraz wiesz nawet ile zarabiam? Powiem ci jedno: może dla takiego buraka jak ty praca w agencji to szczyt marzeń i myślisz że żaden inny Polak w UK nie zarabia więcej niż ty. Mylisz się. Praca biurowa nawet na wyższym stanowisku daje małe pieniążki. Ile wyciagasz? 35k najwyżej. Wyżej srasz niż dupsko masz mówiąc prościej (w sensie że dla prostaka musi być prosto wyjaśnione).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to nie ja tutaj pisalam ze nie będę opisywać. Przypomnieć ci ile razy napisales dramatycznie KONIEC!!! KOOOONIEC. haha chyba juz się gubisz biedaku. Tabletki wzięte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdzie swiniaku nie napisalem ze to szczyt moich marzen :D ale ty mozesz o takiej pracy pomarzyc :D male pieniazki heheheh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kolezanka pracuje właśnie w takiej agencji w Lnd i ma 35k ale ona jest senior consultant. Ci pod nia maja 18-20k. 35 (jeśli w ogóle on jest senior co malo prawdopodobne) to za malo zeby sie tym chwalic ale pewnie ten gość czuje się jakby wygrał na loterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozkminiaj, rozkminiaj, moze rozkminisz :D heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie to kvrwy typ ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj znowu cep sobie przytakuje. Urocze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie to kvrwy typ ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emigracyjne dzbany, po co wy sie drapiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś dzbanem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie to kvrwy typ ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×