Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto wysyłał komu jotpegi

Polecane posty

Gość gość
Weź ty kreska zwariowałes. Takie klamstwa j a k czytam to głowa mała a jeszcze ciągle jakie to przystojne kiedy pasztety wszystko albo ledwie przecietny. I pra w ie wszystko żonate. A kłamią jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ciekawe co oni o Tobie powiedzieliby. Ty ich olałaś za słaby wygląd, czy oni ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(21.56) Z całym szacunkiem ale poziom Twojej polszczyzny dyskwalifikuje Cię jako obiekt zainteresowania kogoś na poziomie:) Prawdopodobnie nikogo nie widziałaś i wylewasz swoje frustracje, podszyte prostackim przekonaniem że skoro Tobie nie wyszło , innym również nie może. To typowe dla ludzi mało inteligentnych, zakompleksionych, karmiących się niskimi pobudkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ich olałam bo jak oni wyglądają. Tu to udają kogoś wyjątkowego a potem to rozczarowanie. Kreski nie widziałam a jak to on na tych zdjęciach to ma szczęście. Nawet oszukana się czułam jak taki niby jeden z drugim przystojny a na zdjęciu jak zobaczyłam to nie w wiedziałam jak wybrnąć. Prawde pisze a wy jak chcecie nie wierzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokarz pół twarzy chociaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Hehehehehe i to są ci celebryci z kafe ? :D Wychodź gdzieś gdzie ludzie przebywają. Może coś ładnego wyhaczysz z łatwościa jak jesteś urodziwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje opinie na temat użytkowników nie mają żadnej wartości merytorycznej. Nie są poparte ani twoim nickiem, ani nickami tych panów, ani też żadnym opisem. Śmieszne jest też tłumaczenie, iż nie pokażesz/ nie opiszesz wspomnianych mężczyzn , gdyż są w posiadaniu twoich zdjęć , więc będzie odwet. Potem jak gdyby nigdy nic, twierdzisz, że jeden z nich swoje zdjęcia pokazywał kilku userkom. Konkludując. Tym lepiej dla ciebie. Jak ów wspomniany facet miałby się domyśleć że to akurat ty a nie któraś z pozostałych go opisuje? Obstaję więc przy stanowisku, że jesteś zwykłą kłamczuchą i mitomanką, żywiącą się plotkami i złymi emocjami. Przez takie osoby to forum wygląda jak wymarłe. Na końcu będziesz hejtowała samą siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie zachwyty nad nimi to jedno kłamstwo. Zaspokoiłam swoją ciekawość bo z takich przeciętnych i pasztetów to wszędzie na pęczki. Jeśli to kreska na zdjęciu to dobrze przy tych celebrytach wyglada. Oni chyba sami sobie piszą pochwały bo to niemożliwe te zachwyty🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
Co to sa jotpegi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kłamię. Jedyne moje przestępstwo to takie że nie mówiłam im że mi się nie podobają tylko wymyslalam jakiś powód że nie chce pisać. Tylko jak czytam zachwyty gosci nad nimi coś we mnie pęka na takie klamstwa. Chcesz nie wierz może tobie wystarczy taki byle kto. Wiesz jak oni obgadują kobiety z tego miejsca za plecami bo ja wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jakie pochwały na kogo? Bo jeśli chodzi o facetów to jedyne pochwaly za wygląd to tu chyba na Koke były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kafekafe966@gmail.com Wyslesz mi foty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam sliczny jestem i mam sliczne wnetrze i mam zewnetrze tez sliczne a najbardziej to slicznie wychodze na cudzych zdjeciach :D znaczy jak wysylam nieswoje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Jeśli wklejone usta należały do Koke, zapowiadają dobrą całość. @Jeśli na tutejszym zdjęciu byłby Krzysztof zwany Kreską, też nie byłoby się czego wstydzić. Tylko że jak dla mnie gość ze zdjęcia to Kuba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sokole oko przypalilem nie raz jak cukrował sobie z orendża hehehehe Mniejsza z tym. Przecież nic nie wrzuciła, ani nie podała nicków. Fakt niepotrzebnie zasugerowała coś, ale jako młoda dziewczyna (bo taką sie wydaje) anonimowa i tak trzyma język za zębami. Zreszta jak ktoś wyżej twierdzi produkcje z orendża nie mają wartości, więc niech tak zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej zrobiło Kuszysko. Wrzuciło swoją fizjonomię na kilka chwil w avek, dzięki czemu wiadomo że młoda była dawno a ładna nigdy:-D :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koke chyba najlepiej do gwiazdy forum mu daleko. Chce pozostać anonimowa. Może różnie się od kobiet z tego forum bo m i nikt się nie spodobał. I wca l e mnie nikt nie olał. Dużo też starych takich koło pięćdziesiątki a ci mlodsi to zaniedbani albo nie powiem z czym.A ile jest zajętych. Nie wiem jak te ich kobiety by się dowiedziały co oni wypisują do obcych. Opowiadają co z kim robili i niby ze tajemnica tylko ty wiesz. Nie chodzi mi że są brzydcy bo są tylko że gwiazdy z siebie robią a to kłamstwa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera. To masz abonament? Masz jakies dodatkowe kanaly? No nie wiem takie z cyckami i ryjkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×