Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wiki223

Prezenty czyli Święty spokój na święta

Polecane posty

Wiemy wszyscy jak ważna jest dobra atmosfera w świątecznym czasie, który właśnie nadchodzi. Często jednym z powodów napiętej atmosfery panującej w powietrzu jest dylemat co kupić swojej ukochanej aby prezent był choć odrobinę trafiony. Dlatego drodzy panowie nie ma się co głowić - podpowiadam, że jeśli nie wiecie co kupić pod choinkę swojej ukochanej , to nie kombinujcie z prezentami, które mogą okazać się porażką , wybierzcie np. biżuterię . Bez wątpienia przyda się każdej kobiecie ,) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzastka
ja szczerze mówiąc nie mogę się doczekać świąt, ale to dlatego, że nie mogę się doczekać aż moi bliscy otworzą prezenty ode mnie, ja sama niczego nie oczekuję, nawet o tym nie myślę :) bratu zamówiłam w sferisie nawigacje, zdał prawko niedawno.. no mam nadzieje, że to będzie przydatny prezent;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermenegildha
krzyczup87 może nowy telefon?:p w sferisie teraz pełno promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś eleganckiego i ładnego, czego sama sobie nie kupi ;) Biżuteria jest jak najbardziej dobrym pomysłem, ale może coś z torebek, np. taką elegancką kopertówkę https://www.limango-outlet.pl/deni-cler/kopertowka-w-kolorze-fioletowym-3018179 ? Mam nadzieję, że jakimś cudem mój mąż przeczyta ten wpis i go natchnie do takiego prezentu dla mnie! ;) Lubię książki (dostaję na każde Boże Narodzenie od niego), ale czasem chciałabym się pooczuć bardziej kobieco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja88
Ja to mam szczęście, w domu praktycznie sami gracze. Jednemu kupię gre na konsole, drugiemu gre na komputer. Każdy będzie zadowolony, ja z resztą też, ponieważ wystarczy że wejdę na http://www.euro.com.pl/ i zakupy będą zrobione, a z tego co słyszałam, to na euro jest bardzo szybka wysyłka, tydzień został do świąt i coś czuję że spokojnie 3 razy zdążę opakować prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×