Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grubaskasmutaska

Jak schudnąć? POMOCY

Polecane posty

Gość 0987654321K
dieta, a nauka zdrowego trybu życia to dwie różne sprawy. wybór tego drugiego jest rozsądniejszy. eliminujemy chleb, wybieramy pełne ziarna, zamiast cukierków wybieramy batony bakaliowe, ale te bez "chemii" np. oho do tego trochę ruchu (chociaż 2 razy w tygodniu) i kilogramy same spadną tylko trzeba być konsekwentnym, a i poprawi się nasze samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dalej nie chcę mi się wierzyć że udało mi się schudnąc.Z nadwagą walczyłam 7 lat bez skutecznie.O Foreverslimie dowiedziałam się od koleżanki spróbowałam i w końcu mi się udało.Szkoda że tak późno się o nich dowiedziałam bo szczuplejsza była bym dużo wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie tabletki wspomagające proces odchudzania działają.Jestem przykładem na to że dzięki diecie i tabletką można zrzucić zbędne kilogramy.Ja akurat brałam Slimunox ale na rynku jest wiele różnych suplementów.Wystarczy wybrać takie które są bezpieczne dla zdrowia i zawierają tylko naturalne składniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znalazłam taki poradnik dietetyczno-treningowy http://dieta-lux.pl/39688 Szukałam i próbowałam wielu sposobów ale bez efektów. A dzięki tej diecie spadłam już 9 kilogramów w 2 miesiące. Trzeba wysłać smsa coś koło 6 zł ale informacje jakie się otrzyma warte są każdych pieniędzy i tego nie znajdziecie na pewno przez zwykłę wyszukiwanie w googlach. Pozdrawiam i buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na początku nawet nie myślałam że tabletki będą mi w stanie pomóc schudnąc.Ale Slimunox to takie tabletki które bez problemu radzą sobie ze sporą nadwagą.Trochę pomogłam tym tabletka zmieniając dietę i ruszając tyłek z przed telewizora.W sumie na razie schudłam pare kilogramów ale juz czuje się zupełnie inną osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiczkaW
Ja codziennie ćwiczyłam i stosowałam się do zasad diety do tego suplement iqacai i udało mi się schudnąć 10 kg (tyle chciałam schudnąć) teraz dalej prowadzę prawidłowy styl życia i codziennie biegam to podstawa, aby utrzymać aktualną masę ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak schudnac?..mysle ze doskonale wiesz ...kazdy wie co robic zeby schudnac..Ale zeby sie udalo musisz pogadac sama ze soba czego chcesz czego oczekujesz od zycia...jak chcesz zeby ono wygladalo.Podejmij decyzje ze sie teraz odchudzasz I sie jej trzymaj ...bez lament ow I placzu ze musisz sie odchudzac I jaka to ty biedna jestes.tylko tak osiagniesz to czego chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że da się schudnąć na własną rękę, ale nie zawsze jest to dobre rozwiązanie. Sam jak zabrałem się za zrzucenie masy to poszedłem do dietetyka, dokładnie do diet ekspert i nie żałuję. Nie dość, że zrzuciłem balast to jeszcze czuję, że organizm jest mocniejszy i zdrowszy, a ja polubiłem zdrowy tryb życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmienić podejście do jedzenia. Zero podjadania!!!1111!!!! regularne posiłki to podstawa. Następnie to dobre jedzenie. Interenet jest pełen dobrych przepisów. Ja lubię ogarniać sobie ten od blogerek te najfanijesze publikują na Brand Sabbath brandsabbath.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie najskuteczniejszymi tabletkami które wspomagają procesy odchudzania to Foreverslim.Efekty szybkie i zaskakujące u mnie 14 kg w dól.Po za tym środek całkowicie bezpieczny dla zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina134
Ja od dłuższego czasu chciałam schudnąć, ale wiadomo jak to jest jak człowiek sam się do tego zabierze. Nie widziałam żadnych efektów, więc w końcu zdecydowałam się na pomoc dietetyka. I żałuję, że tak z tym zwlekałam! Dietę ułożyła mi pani Karolina Kuźbicka z Dietexpert w Gdańsku i już po pierwszym miesiącu widziałam efekty! Cieszę się, że w diecie zostały uwzględnione moje preferencje, bo wcale nie czuję, że jestem na diecie a chudnę! Zdecydowanie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od samego początku odchudzania wzięłam się ostro do prac.Dieta codzienne ćwiczenia i regularne branie Foreverslimuu.W sumie pierwsze efekty był juz po dwóch tygodniach mniejsz waga mniejszy obwód w pasie.W sumie z tabletek jestem bardzo zadowolona bo to dzięki nim w tak szybkim czasie uzyskałam tak dobre efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dopiero niedawno zdecydowałam się na zakup Slimunox.Z efektów jakie już uzyskałam jestem bardzo zadowolona.Z nadwagą walczyłam pięć lat z bardzo marnym skutkiem.Żałuję że tak późno znalazłam Slimunox zaoszczędziła bym pieniądze i przede wszystkim czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara32
Ja z natury jestem leniwa i mi się nie chce ćwiczyć. Therm line fast świetnie się sprawdza w moim przypadku - przy normalnej aktywności udało mi się zrzucić ponad6 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra miała podobny problem,mimo ciężkich ćwiczeń i surowej diety nie potrafiła schudnąć kilku kg,dopiero gdy zaczęła stosować IQacai to zaczęła tracić na wadze i to w dosyć szybkim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaxoxo
Suplementy są często dobre właśnie na początku, żeby "rozruszać organizm". Dobry, naturalny suplement poprawia trawienie no i zmieniejsza apetyt, to też łatwiej zmienić przyzwyczajenia żywieniowe ;) U mnie dobrze podziała piperine max: https://www.piperinemax.pl/ trzeba tylko patrzeć na skład przy wyborze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kolei próbowałam z Vital Progres Amlan na bazie agrestu indyjskiego, bardzo mi pomógł przy zrzuceniu 5 kilogramów, które już mnie dobijały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrymi tabletkami okazały się dla mnie akurat Slimcea. Stosowałam je nie przerwanie przez 3 miesiące. Tyle trwa pełna kuracja. Początek słaby ale koniec genialny. Spadek wagi bliski 15kg po pełnej kuracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym już miała kupować tabletki na odchudzanie, to wybrałabym coś z agrestu indyjskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel45
Ja z dziewczyną stosowałem suplement diety IQacai i bardzo nam pomógł,bez większego wysiłku straciliśmy 8-9 kg w kilka tygodni,jestem pewien,że i Tobie IQacai pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka092
Spróbuj jakiejś diety i/lub ćwiczeń i połącz to z jakimś suplementem diety,ja biegałam i stosowałam IQacai,dzięki temu straciłam 8 kg w bardzo szybkim czasie :) polecam wszystkim IQacai,świetny produkt,jeśli chce się schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulka896
Wszystko zależy od osoby, każdy jest inny i prowadzi inny tryb życia. Nie można jednej diety dopasować do wszystkich. Na pewno ważna jest regularność i wytrwałość. Myślę że jak odstawisz cukier, białe pieczywo i będziesz jadła regularnie plus dołączysz https://amlanforte.com/ to zrzucisz tyle ile chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje zdanie jest takie że warto sięgnąć po tabletki Foreverslim.U mnie dieta,niewielka aktywność fizyczna i dwa razy dziennie te tabletki i waga spada.Obecnie ważę 66 kg a zaczynałam z wagą 76kg i to w niecałe dwa miesiące.A nie skończyłam jeszcze kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Program dietetyczny , plan treningowy grupa wsparcia na FB osobisty opiekun. Jestes zainteresowana ? napisz mo.ob@wp.pl podam szczególy usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćxasa
Używam kaplanex od kilku tygodni i jak najbardziej moge polecić, zdecydowanie na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burdelmamaaaa
Kto słyszał o agreście indyjskim na odchudzanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W trzy miesiące pozbyłam się 14 kg.W końcu od wielu lat czuję się ze sobą dobrze.Mam tylko nadzieję że już nigdy więcej nie będę musiała brać Foreverslimu lub podobnych tabletek,muszę utrzymać taką wagę na jaką pracowałam przez te trzy miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agrest indyjski jest super na odchudzanie :) Sama biorę Amlan Forte z Vital Progres właśnie z agrestem indyjskim. Nie tylko pomaga chudnąć, bo poprawia trawienie i zmniejsza apetyt, ale też poprawia kondycję włosów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też zaczęłam przygodę z amlanem, prawdę mówiąc nie byłam do niego przekonana. Kiedyś stosowałam suplementy, ale nie z agrestem. Tamte nie dały mi oczekiwanych rezultatów, lecz z amlanem jest inaczej. Biorę go ponad miesiąc do tego ćwiczę, bo wiadomo sama tabletka nie zadziała jak nie wprowadzimy zmian w stylu życia i żywienia. Jestem zachwycona waga spada, czuję się znakomicie. Amlan = sukces gwarantowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×