Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grubaskasmutaska

Jak schudnąć? POMOCY

Polecane posty

Gość gość
Decyzję o zakupu Foreverslim podjęłam po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii na jego temat.Teraz sama mogę się podpisać dwoma rękoma pod tymi wszystkim opiniami.Nie ma lepszego preparatu wspomagającego odchudzanie na polskim rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wprowadzam zdrową dietę i agrest indyjski, więc jak już przebrnę przez ciężkie początki, to dam znać jak podziałało. Chociaż muszę przyznać, że jestem pełna nadziei bo czytałam sporo dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też biorę agrest od VP, dopiero zaczęłam ale tyle pozytywnych opinii jest na jego temat, więc pomyślałam, że warto spróbować ciekawa jestem jak na mnie podziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat stosowąłam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się uzyskać. Po 3 miesiacach stosowania waga spadła o 14 kilo. Dla mnie to bardzo dużo, szczególnie, ze według wyliczeń kalkulatora BMI to moja nadwaga wynosiła 12 kilo. Ale przecież nie będę płakać, ze schudłam jeszcze dodastkowe 2 kilogramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo piszą po forach babeczki, że jedzą miód z cynamonem, ale boję się tego próbować, bo podobno okrutnie smakuje. Ja z kolei wertuję internety, bo szukam miodu z cynamonem w kapsułkach, ale niczego nie znalazłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja biorę african mango i uważam, że to świetny wspomagacz. Dziewczyny zaraz lato, trzeba zrzucić oponkę zimówkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje zdanie jest takie że nie ma lepszego preparatu niż Foreverslim.Stosowałam kilka innych tabletek i niestety porażka po jednych nie schudłam wcale a na innych owszem ale pojawiał się efekt jo-jo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej idźcie tak jak ja do dobrego dietetyka, który ułoży wam dostosowaną do waszego zdrowia, upodobań i możliwości kulinarnych dietę. polecam dietekspert.pl i panią karolinę Kuźbicką - świetna dietetyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem Slimunox to jeden z najlepszych środków wspomagających odchudzanie jakie obecnie można zastosować. 3 miesiące i po problemie z nadwagą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ułożę Ci dietę, pomogę dojść do wymarzonego celu, razem z Tobą będę cieszyła się efektami. Nie będzie łatwo - ale będzie warto. Dostaniesz: plan, listę produktów na dany dzień, zalecenia. Zostaniesz ze mną jak długo bedziesz chciał. Cena ulega zmianie już przy drugim miesiącu kontynuacji. Do lata coraz bliżej. Porozmawiajmy :) Tydzień - 30zl 2 tygodnie - 50zl Miesiąc - 70zl Dodatkowo polecę Ci ćwiczenia, które pomogą z zdobyciu efektów. Odezwij sie na meila 24 godziny na dobę : diet.1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia8798
Kupiłam ostatnio z koleżanką pakiet dla kobiet na stronie www.igortreneronline.pl (na stronce jest taka możliwość zakupienia bezpośrednio) jestem zachwycona efektami. Co tu dużo mówić – ujędrniłam biust, pośladki i przede wszystkim zrzuciłam tłuszczyk z brzucha!!! Koleżanka już schudła 10 kg w ciągu miesiąca. Już się nie mogę doczekać wakacji i wyjścia na plaże aby się pokazac z nową sylwetką ;) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
African Mango to jedno z najnowszych odkryć na rynku preparatów wspomagających odchudzanie. Produkt zawiera wyciąg z afrykańskiego mango, którego właściwości odchudzające przewyższają skuteczność popularnego wyciągu z jagody Acai. Produkt szturmem zdobył rynek amerykański, a od niedawna jest również dostępny w Polsce, gdzie wróżymy mu świetlaną przyszłość. http://nplink.net/89ge0cUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można brać tabletki ale trzeba zdawać sobie sprawę że same tabletki nie przyniosą efektów,jeżeli nic nie zmienimy np.dieta.U mnie wystarczyło że pozbyłam się z diety kolorowych napoi i szybkich przekąsek.Do tego zumba dwa razy w tygodniu i jako wspomaganie brałam Slimunox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście mango pomaga, śmiało możesz spróbować. Mem je już prawie trzeci miesiąc, jak na razie schudłam 9 kg. Swój zamówiłam na https://africanmango180.com. Musisz uważać na podróbki, jest ich pełno w sieci. Patrz czy są podane dane firmy, bo w razie problemu nic nie zrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi również udało się schudnąć dzięki Foreverslimowi.Nadal trzymam się tego że jadam częściej ale mniejsze posiłki od czasu do czasu pozwalam sobie na małe co nie co.I efektu jo-jo u mnie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż schudł 7 kg w miesiąc bez żadnych cudownych tabletek, tylko dzięki diecie (nawet jeszcze nie zaczął ćwiczyć, bo nie ma kiedy), a ja schudłam przy nim 5 kg - nawet nie zauważyłam kiedy. Też bez tabletek, jadłam normalnie, tylko inne produkty pojawiły się u nas w domu dzięki jego diecie. Więc można naturalnie i bez wspomagaczy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbował ktoś kuracji TibetanHerbs? www.odchudzanieziolatybetanskie.pl Jeśli nie, zdecydowanie polecam każdemu. Przerobiłam kilka suplementów i ten jest naprawdę najlepszy a zdecydowanie najzdrowszy bo naturalny bez chemii. Naprawdę jestem zaskoczona ich skutecznością http://odchudzanieziolatybetanskie.pl/film/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja dieta oparta jest na tej stronie: https://dieta-personalna.pl/e01a274b W ciągu miesiąca schudłem 10 kilo ! :) Pracuje na niej sztab bardzo dobrych fachowców. Nie musisz rezygnować ze swoich ulubionych dań, nawet nie potrzebna jest siłownia :) Wejdź i sprawdź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJulia
Polecam dietę i ćwiczenia. Wiem, odkryłam Amerykę ;) Ze swojej strony polecam www.igortreneronline.pl Świetny specjalista!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aabuenaa
Dieta i sport - bez tego się nie obejdzie :) Nie musisz od razu zmuszać się do ciężkich treningów na siłowni, jeśli lubisz tańczyć to poczytaj sobie o zajęciach face fit https://atlanticsports.pl/zajecia/dance-fit/. Nie dość, że będziesz się super bawić to jeszcze efektywnie zadbasz o dobrą kondycję i nastrój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, ćwiczę od dobrych paru lat i miałam w podobnej sytuacji koleżankę, dlatego poleciłam jej ćwiczonka, ograniczenie zbóż i słodyczy, syropu glukozowo-fruktozowego, a do tego zaproponowałam jej używanie spalacza tłuszczu Burn4all z zaufanej dla mnie marki Allnutrition i w dosyć krótkim czasie zaczęła dostrzegać efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez wiele lat sama zmagałam się z problemem nadwagi, diety nic nie pomagały, a ćwiczenia strasznie mnie nudziły. Do momentu aż odkryłam trenera online pana Igora, ćwiczenia zaczęły sprawiać mi radość a kilogramy znikały jak szalone. Z czystym sumieniem polecam! www.igortreneronline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgaK89
Ja testuje teraz diete pudelkowa ze Zdrowego Smaku i poki co jest bardzo smaczna. Kalorycznosc mam ustawioną specjalnie pod siebie, tak zeby zdrowo i racjlonalnie, stopniowo chudnac. Zobaczymy jak to wyjdzie, ale jestem dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie każda dieta kończyła sie porażka.Stosowałam tez pewien suplement i też nic.Slimunox miał być moim ostatnim podejściem do tabletek.Sam nie wierzyłam że waga po miesiącu stosowania pokazała 5 kg mniej.No ale w końcu po wielu nieudanych próbach odchudzania w końcu schudłam i to bez efektu jo-jo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaPoleca
Ja mogę polecić co mi pomogło rok temu a był to suplement African Mango http://nplink.net/8VpqOqTl ale ten oryginalny od tego czasu narobiło się podróbek tylko nazwy podobne!!! Do dziś nie mam efektu jo-jo i czuję się świetnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przy wyborze tabletek kierowałam się opinią internautów.Z całej gamy tabletek również wybrałam Foreverslim.U mnie po miesiącu stosowania waga pokazała 5 kg teraz mija drugi miesiąc i łącznie schudłam już 9 kg.Wyboru chyba dokonałam dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×