Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doctor Evil

czy wredny malpiszon ma chlopaka??

Polecane posty

Bo jesli tak to przestaje o niej myslec, ale wiem ze Paulinka jest warta kazdej kobiety wiec unikam kobiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to jest choroba psychiczna, to tak jakbym unikał kobiet bo mi się podoba Lopez z którą nigdy przecież nie będę, mało tego ty nawet Paulinki zobaczyć nie możesz ani na zdjęciu, ani usłyszeć. Naprawdę zalecam ci brać silniejsze leki niż dotychczas i pamiętaj bo to ważne - przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania lub skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest lek tylko twoje urojenie w które popadasz odpychając prawdziwą pomoc na korzyść świata imaginacji w której ów Paulinka sprowadza się do roli inkubatora na plemniki tudzież obiektu dla twojego pojęcia kochania którego nie doświadczyłeś ani nie wprawiałeś w ruch z drugą osobą. Moja rada - idź z dziewczyną na randkę z twojego otoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie pocaluje nikogo dopoki sie nie dowiem, ze Paulinka ma obiekt ppzadania z ktorym np sypia lub dopoki sie z nia nie spotkam, bo wtedy pocaluje ja :D. I mam wyj****e czy to choroba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma chłopaka. Nazywa się Filipcio! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załóżmy że za ileś tam lat skasują kafe. Dalej będziesz myślał o Paulince?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doctor evil
Zawsze. Wierze w przeznaczenie :). Hello skasuja kafe za pare lat, to ja ppjade do sosnowca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doctor evil
Mmm gdybym sie z niaspotkal wiadomo po co to bym ja tak kochal bil bym ja ale nie potwarzy czy ciele a po dvpie, wyzywalbym sie na niej na 150%, ja yebie paulinko ohh.... tsk bym cie kochal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choc akurat mam jedna dziewczyne i zavujalem sie w niej dawno temu jeszcze zanim trafilem na to forum wiec...). Czuje ze malpiszon sypia z eksem albo innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×