Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co kupić dziewczynce na chrzciny jako ojciec chrzestny

Polecane posty

Gość gość

Cześć. Niedlugo mamy chrzciny moj chłopak ma zostać ojcem chrzestnym dziewczynki. Co można kupić jej na prezent? Wolalabym kupić cos i dac dla dziecka niż podarować malej pieniazki, które to zazwyczaj biorą rodzice. Z gory dziękuje za wszystkie pomysły. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może twój chłopak to niekoniecznie ojciec chrzestny tylko właściwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sadze żeby był ojcem dziecka swojej siostry. Wiec radze darować sobie takie komentarze -,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Modlitewnik, różaniec , święta figurka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jednak jest to mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja corka od chrzestnego dostała złotą bransoletkę i kolczyki oczywiście z kolekcji dziecięcej. Po chrzcie miała przebite uszka, teraz ma 3,5 roku i nadal w nich chodzi. Nawet bransoletki nie zgubiła. Do tego wielkiego Kubusia Puchatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_MariuszX
Jak najbardziej podoba mi się pomysł takiej delikatnej biżuterii, ale chyba z kolczykami poczekałbym jak mała podrośnie. Za to taki duży pluszak dodatkowo byłby wg mnie fajny, tylko od siebie dorzuciłbym coś bardziej symbolicznego, np albumik na 4 zdjęcia od limiq.pl żeby malutka miała pamiątkę z tego wyjątkowego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_MariuszX
Jak najbardziej podoba mi się pomysł takiej delikatnej biżuterii, ale chyba z kolczykami poczekałbym jak mała podrośnie. Za to taki duży pluszak dodatkowo byłby wg mnie fajny, tylko od siebie dorzuciłbym coś bardziej symbolicznego, np albumik na 4 zdjęcia od limiq.pl żeby malutka miała pamiątkę z tego wyjątkowego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może złoty medalik lub zawieszkę jakąś? Ja pamiętam, ze dostałam zawieszkę złotą do łańcuszka i do tej pory ją mam. Z zabawek takich dodatkowych może coś w Bibabu znajdziecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia89
Może kup jej jakiegoś pluszaka i daj daj pieniążki do koperty. Wiele ciekawych pluszaków kupicie na: http://hitcena.pl/pluszaki/ . Mają tam wiele ciekawych propozycji godnych uwagi w dobrej cenie i szybką wysyłkę, a więc na przesyłkę długo nie będziesz czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie fajnym i oryginalnym prezentem na długie lata jest gipsowy odlew rączki i nóżki dziecka. Widziałam ostatnio takie na ramyczasu.pl. Po paru latach jak dziecko podrośnie dziewczynka będzie mogła sama podziwiać te malutkie rączki i nóżki. Słodkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od pewnego czasu współpracuję z firmą Ramy Czasu i zaopatruje mnie w zestawy do gipsowych odlewów, które się cieszą dużym powodzeniem u klientów. Zwłaszcza u tych najmłodszych. Idealne są jako prezent na chciny,urodziny lub komunię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo666777
Fajnym prezentem dla dziecka, ale też i dla rodziców są ramki z odlewem gipsowym. Produkuje je firma Ramy Czasu. Gdy mała kiedyś spojrzy na taką ramkę, to będzie wiedziała z opowieści, że odbiła swoją łapkę właśnie w dniu chrztu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długo się zastanawiałam co dac Michalince jako prezent na chrzciny. Nie chciałam żeby to było jakieś sztampowe, to dałam tradycyjnie pieniądze i gadżet w postaci zestawu do odlewu gipsowego małej dłoni. będzie z tego fajna pamiątka na całe życie, a kupiłam ten zestaw w sklepie Ramy Czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na chrzciny mojej chrześnicy dałem złoty łańcuszek z medalikiem, trochę gotówki i przepiękny zestaw do wykonania pamiątkowych odcisków dłoni. Chrześnica i jaj rodzice byli zachwyceni wszystkimi prezentami zwłaszcza tym ostatnim. Polecam i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, że ludzie Ci tu dobrze podpowiadają. Jakaś delikatna biżuteria i odlew z ramyczasu są bardzo ok. Do tego jeszcze pieniążki w kopertę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupowałam swojej chrześnicy odlew z ramyczasu.pl i do dzisiaj ma pamiątkę, która wisi na ścianie. Oryginalny prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne są odlewy z Ram Czasu. Można zrobić z tego co się chce. Np odlew ręki . To jest piękna pamiatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ramy czasu faktycznie wyglądają ok. Ja bym kupił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzyłam na ramyczasu.pl Faktycznie fajna sprawa. Zamówiłam zestaw do odlewu dłoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kopert z pieniązkami. Najlepszy prezent dla dziecka i rodziców:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Koperta z pieniązżkami, to za przeproszeniem tak nisko trochę. Bardziej podob mi się ta opcja z odlawami gipsowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×