Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Neptyk

Co za dzień :D

Polecane posty

Gość gość
O kur... Neptyk bajerzy pedała Incresibel (czy jakoś tak), który ma dwa nicki. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj tam zapodaj Stri to powiedzonko bo szukam na necie i nie moge nic znaleźć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to ,,przysłowie" serio jest ochydne. Ale skoro chcesz to ok... Oczy niebieskie życie k***wskie.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inuś gdybym miała możliwość wyboru pewnie bym zostawiła ,,k" a reszte zmieniła.:-) Ale sam wiesz jak jest.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i teraz pewnie neptyk będzie z koniem jechał całą noc pamięciowe o twoich królewskich oczach hehe:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze my tu gadu gadu a mnie tu pijawki oblazły. Sekundę Panowi tylko utłukę kilka kreatur i do was wracam.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwosz ty się nie czepiaj Neptyka bo gdzieś na kafe wyczytałam że ciebie kręcą kobiety przebrane za Hello Kitty prawda to?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym umiała wrzucić linka przez telefon to bym ci pokazała jak wyglądają te twoje ,,biedne potworki".:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strigoica dziś x Pierwsze słyszę:D:D:D pewnie mun, ten dziadek z wrocka napisał o tym ze swojego podszywu. Ale brzmi to nawet całkiem ciekawie:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dam już mu spokój na dzisiaj i poczekam na swoją ofiarne Rycha i 22 :D. Tylko ze dawno go tutaj nie było i zaczynam sie troche martwić czy mu sie czasem nic złego nie stało hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko teraz żadna kobieta z choć by mała podobizną Hello Kitty na ubraniu nie będzie bezpieczna... Boże stworzyłam potwora.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha ha Piwosz rozwalił system...:-) Rysiu się włuczy po kafe jak zombi a biedny Piwosz go szuka. O matko ja z was nie mogę.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×