Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

uomo

Uzywane Sims4

Polecane posty

Kupiłam używane Simsy 4. Problem dotyczy instalacji gry. Otóż gdy wpisuję kod seryjny z płyty, wyświetla mi komunikat, że kod został już zrealizowany - tzn pewnie, że przypisany już do konta origin. Czy da się to jakoś ominąć i zainstalować grę na swoim koncie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość co ci to sprzedał powinien podać ci dane na konto origin i stamtąd sobie ściągniesz. Pare dni temu kupiłam orginalne Simsy i dziwne bo były tam 2 płyty które nie bardzo chciały zainstalować Simsy. Musiałam zrobić konto na origin,tam wpisałam klucz i ze strony pobrała się gra. To nie wiem po co te płyty skoro z nich nie idzie zainstalować gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki. Tak zrobię. Ciekawe tylko czy otrzymam te dane, ale bez nich chyba mogę wyrzucić płytę do kosza. Nie wiem właśnie po ce te płyty i ten cały cyrk z kontem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak już ci się uda zainstalować te simsy,to wchodząc na nie kliknij prawym przyciskiem i w ustawieniach/właściwościach ustaw sobie 'uruchom jako administrator' bo tak to ci się może zacinać i nie pograsz sobie za długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turkuć
Płyty są dla tych co mają słabe łącze i instalacja z płyty wtedy trwa krócej. Cała ta heca z kontami origin jest po to by ograniczać piractwo, handel używanymi grami oraz powoli przyzwyczajać graczy do tego że gry powinno się kupować online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :) Ok. A jeśli uda mi się je zainstalować, to mogę grać wtedy z płyty w trybie offline czy muszę przy włączonym necie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ściągnij pirata i po problemie! Żeby nie można było gry odkupić? Skandal! A w lewackiej Unii banany prostują i walą kasę na "imigrantów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za każdym razem jak chce załączyć Simsy to musze sie zalogować na origin nie wiem po jakiego grzyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turkuć dziś dzięki No własnie. To wszystko to już mega przesada. Gra oryginalna i zainstalować się nie da. Przy poprzednich przynajmniej to nie stanowiło problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może przy wyłączonym internecie płyta odpali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałam. Nie ma możliwości. Musi przejść przez konto origin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×