Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czita007

Pomysł na prezent do 40zł

Polecane posty

Gość czita007

Witam. Szukam inspiracji, pomysłów na prezenty, najlepiej praktyczne na tegoroczne święta. Dla ojca - całe życie za kółkiem :p Dla brata - lubi czytać, gotować, degustuje w prawdziwych mieszankach herbat, informatyk. Dla noworodka / świeżo upieczonych rodzicow? Licze na burze mózgów i że temat również komuś sie przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czita007
Chcialam napisać prawdziwe herbaty :p A chodziło mi o to ze on chodzi do sklepu gdzie są różne mieszanki, można nawet samemu skomponować. Za 100g takiej herbaty to nawet 60 zł można zapłacić. Ale oczywiscie wszystko zależny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marikka_23
może dla taty uchwyt na telefon do samochodu ? one nie są drogie, kiedyś widziałam na stoisku sferisu za równe 30zł, całkiem solidny. dla brata jakąś fajną książkę kucharską albo śmieszny fartuch :D dla noworodka jakieś ubranka, może pampersy....dużo jest możliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenkata
Dla taty mam książkę. Dla siostry jest bielizna damska z http://www.kinga.com.pl/ a dla may wybiorę kosmetyki. Nie wydajemy dużych kwot na prezenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isabellae
dla taty poszukaj czegoś na teletorium, mają fajne gadżety do samochodów ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czy spodoba Ci się ten pomysł, ale niedawno moja koleżanka dostała dla dziecka taką kartę identyczną jak prawo jazdy (oczywiście nie prawdziwe) z jego zdjęciem i danymi. Śmieszne, bo to chłopiec i lubi się samochodzikami bawić. Ale ucieszył się, jak mu opowiadała, że teraz to może jeździć prawdziwym samochodem :P I wyręczać tatę. To jest do kupienia na stronie www.identyfikatory-plastikowe.com.pl tylko musisz wejść w zakładkę karty kolekcjonerskie. Jest tańsze niż 40zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×