Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

grutki perliste

Polecane posty

Gość gość

czy kobietom to przeszkadza przy robieniu loda lub estetycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bleeee obrzydliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu obrzydliwe poprostu nie gladkie pochwa od środka tez pofałdowana napewno nie gładka poprostu wypustki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale podobno te grutki sprawiaja, ze seks oralny jest nie przyjemny dla mezczyzny. Masz jakies doswiadczenie? Moj znajomy przynajmniej nie uprawia seksu oralnego wlasnie przez to. Podobno wkurzajace. A z wygladu? Jak dla mnie, obrzydliwe i nie wzielabym tego do ust. Zreszta, sam nie powinienes pozwolic na to kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oblukalem to teraz na necie - szczerze? Z szacunku do kobiety, nie pozwolilbym na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17,08 wlasnie ze jest to obrzydliwe , a pochwa od srodka pofaldowana , a te grudy sa na calym penisie z zewnatrz , mialam kiedys chlopaka caly jego penis byl w tych grudach okropnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam takie na cipce ale jakos mi to nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w szoku... Sprawdziłem w internecie jak to wygląda i okazuje się, że sam mam grudki perliste. Gdy byłem dzieckiem przyglądałem się swojemu penisowi i zauważyłem je, ale myślałem, że to norma. W niczym nigdy mi nie przeszkadzały, są maleńkie i znajdują się tuż pod krawędzią żołądzia. Co ciekawe nigdy żadna kobieta nie zwróciła mi na to uwagi, nie wiem czy nie zauważyły, czy do tej pory trafiały jedynie na mężczyzna z tą przypadłością. Nie sądzę by to przemilczały. Wydaje mi się, że ciężko tego nie zauważyć z pewnej perspektywy... Każdego dnia człowiek się czegoś uczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez mam i sprawiają u mnie szybszy orgazm żołądź bardziej czuły a czy posiadaczki grudek też szybciej osiągają orgazm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×