Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

To takie proste a wy nie chudniecie

Polecane posty

Gość gość
Jak dla mnie jedyną rewelacją jeżeli chodzi o tabletki na odchudzanie to Slimunox dzięki nim w końcu poczułam się szczupła. W 3 miesiące schudłam 12 kilogramów, teraz już jestem dłuższy czas po zakończeniu i nie mam żadnego efektu jajo, tak często występującego podczas korzystania z innych tego rodzaju produktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W końcu udało mi się schudnąć.I kto by pomyślał schudłam dzięki tabletką Slimunox.Na początku wydawało mi się to mało realne.Ale po wprowadzeniu zmian i trzymaniu się tego co jest napisane na ulotce dołączonej do opakowanie wcale nie okazało sie to takie trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie Slimunox są to również tabletki bardzo skuteczne ale przy braniu ich trzeba pamiętać o ich regularnym braniu i o wprowadzeniu zasad o których jest mowa w ulotce.Ważną rzeczą jest również aby kupować tabletki u dystrybutora to daje pewność oryginalności tabletek i ich skuteczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W okresie trzech miesięcy udało mi się dzięki Foreverslimowi stracić 12 kg.Czy jest to dużo?Dla mnie tak bo wcześniej żadna dieta nie przyniosła pożądanego efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak teraz wyglądam zawdzięczam w większości tabletka Foreverslim.To one pozwoliły na o wiele szybszy spadek wagi.Dieta też była ale to te tabletki wykonały większość roboty.Polecam wszystkim odchudzającym się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postanowilam zmierzyc sie z tym sposobem odchudzania, mam nadzieje, ze uda mi sie pozbyc nadprogramowe kilogramy! Oczywiscie to nie moje pierwsze podejscie ale za kazdym razem kilogramy powracaly :( W zeszlym roku bylam na diecie Dr Dabrowskiej, schudlam 12 kg ale efektem ubocznym byly wypadajace wlosy ( doslownie garsciami) wiec juz raczej jej nie powtorze :/ Teraz przy wzroscie 168 cm waze 84 kg ( tak wiem , okropnie sie zapuscilam :( ) Mam nadzieje, ze ktos jeszcze sie znajdzie do wspolnej walki?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No I juz drugi dzień za mną :) ciekawe ile wytrzymam :/ Jak na razie jest Ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czwarty dzień za mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz schudnąć ? Mniej zryj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja schudłam 9 kg w ciągu 2 miesięcy dzięki tej diecie online,posiłki ułożone są przez dietetyków ,koszt diety to około 6 zł ale myślę że warto ponieważ są dobre efekty :)http://dieta-lux.pl/44535

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia8798
Kupiłam ostatnio z koleżanką pakiet dla kobiet na stronie www.igortreneronline.pl (na stronce jest taka możliwość zakupienia bezpośrednio) jestem zachwycona efektami. Co tu dużo mówić – ujędrniłam biust, pośladki i przede wszystkim zrzuciłam tłuszczyk z brzucha!!! Koleżanka już schudła 10 kg w ciągu miesiąca. Już się nie mogę doczekać wakacji i wyjścia na plaże aby się pokazac z nową sylwetką ;) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mniej zryj!!!! Żeby to było takie proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I szósty dzień za mną, dzisiaj odpuściłam bo impreza ale jutro wracamy do diety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepszych tabletek niż Foreverslim chyba jeszcze nikt nie wymyślił.Zdecydowanie radzą sobie z nadwagą ale w sposób całkiem bezpieczny dla zdrowia.Mogę tylko polecić i namawiać do tego aby stosować te tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i znowu odnioslam sromotna porazke :( Chyba juz zawsze bede gruba :(((((((( Ale chyba najwaniejsze zeby sie nie poddac i sprobowac jeszcze raz, wiec zaczynamy hehe znowu ;) za trzy tyg ide na wesele wiec mam nadzieje miec -5kg :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. https://www.youtube.com/watch?v=FsxHPTCTCE4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z autorką, tez w taki sposób sie juz od lat odżywiam i jestem bardzo szczupła. Mam 40 lat, dwójkę małych dzieci i super figurę. Jem 2 razy dziennie, śniadanie i obiad, potem od godziny 16:00 to juz tylko herbata, woda a wieczorem zdarza sie jakieś winko wytrawne. Do tego jakiś sport, bieganie lub chodakowska, ale tylko, żeby się ujędrnić. Bo przy takim sposobie odżywiania można spokojnie schudnąć i bez uprawiania sportu. To naprawde działa. Śmieszą mnie znajome, które bez przerwy wymyślają nowe jakieś diety, na których początkowo chudną, a za jakiś czas znowu wracają do starej wagi. A wystarczy troche silnej woli i samozaparcia. Przy moim sposobie odżywiania można jeść wszystko, wystarczy tylko trzymać sie godzin, w których można jeść. Ostatnio dowiedziałam sie, ze ten sposób, ma nazwę intermitten fasting, nawet nie zdawałam sobie z tego sprawy, bo ja tak funkcjonuje juz od prawie 20 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×