Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jakie prezenty kupujecie na święta swoim bliskim? :)

Polecane posty

Gość gość

Jakie prezenty kupujecie na święta swoim bliskim? Macie już coś kupione a może jakieś pomysły? Podzielcie się i dajcie inspirację innym! Sama potrzebuję takiej pomocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropo
Ja już kupiłam swojemu facetowi lamaxa x10, jest teraz bom na te kamerki sportowe a przyznam że fajnie będzie robić jakieś wspomnienia z wakacji, tym bardziej że to nowość i dobre recenzje zbiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypad pier.olony spamerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też kupiłem kamerkę dla taty ale z ekena h9r mam nadzieję że będzie zadowolony tym bardziej że nagrywa filmy nawet w 4k a dla mamy kosmetyki bo nic innego nie umiałem wymyślić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dla swojego chłopaka mam sagę książek gry o tron i lampkę do czytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ehhh sama nie wiem co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic,nie robimy sobie prezentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
studia to ci niczego w zyciu nie dadza tego uczyli w komunie i twoi rodzice sa beznadziejni 777 www.youtube.com/watch?v=1MSTO3JnDNg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HerbatkaBratka
Ja się zawsze pytam wprost co chcą moi bliscy ;) mężowi kupiłam koszule , dzieciom misie i kuchenke ;)a mamie i babci kupiłam kremy pielęgnacyjne do twarzy na beautikonie , a dokładniej dwa zestawy intensywnie odżywiające marki it`s skin ;) poza tym teraz jest promocja na ten zestaw więc tymbardziej sie opłacało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka Kólka
A ja w tym roku zmierzam kupić wszystkim piżamy na prezent :D zwłaszcza, że te: https://zaira.pl/pl/c/Pizamy-damskie/228 lub https://zaira.pl/pl/c/Pizamy-meskie/232 stworzone są z doskonałych materiałów, przy czym dominuje przede wszystkim bawełna :) Materiał użyty do ich uszycia gwarantuje komfortowy sen oraz przewiewność. Duża jest również różnorodność jeżeli chodzi o kolorystykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ubraniowe :) Nie myślałyście o czymś praktycznym? Szczerze polecamy się jeżeli szukacie czegoś dla swoich facetów. Naprawdę, z doświadczenia wiemy, że faceci cieszą się z ubraniowych prezentów. RAZ, wiadomo jak sami sobie chętnie robią podobne prezenty, DWA jest to prezent który z chęcią będzie wykorzystywać przez lata. Bo jeżeli facet uprawia sport można pomyśleć o wygodnym dresie czy bluzie sportowej. Jeżeli brakuje mu koszul, można pomyśleć o gustownym zestawie koszula + marynarka. Propozycji jest naprawdę wiele, taki prezent z łatwością dopasuje się do konkretnego mężczyzny. I jeżeli zdecydujecie się na podobny prezent to w pierwszej kolejności zaglądajcie do nas. Faceci wychodzą od nas baaardzo zadowoleni, i o to przecież właśnie chodzi! :) A w internecie jesteśmy tutaj --> www.Ombre.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
telewizor,zegarek za ponad tysiąc, to ile wy macie kasy?..ja pieprze,takie drogie prezenty dajecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anegold
dla siory mam słuchawki i etui spersonalizowane ze sferisu, dla brata trymer do zarostu, dla mamy e-booka (składaliśmy się z rodzeństwem) i dla chłopaka grę na xboxa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas prezenty dostają tylko dzieci i są to z reguły słodycze, zabawki, książki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagna87
To chyba oczywiste, przynajmniej u mnie w rodzinie. Choć panowie zazwyczaj mają konkretne życzenia. Mąż dostanie zewnętrzny dysk, a teść alkomat alkohit x5. To już jest zamówione, nad resztą jeszcze myślimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam na allegro dla siostry komplet biżuterii srebrnej z szafirem, ale z nią nie ma problemu, bo wystarczy, ze pójdzie kupić coś nowego... teraz chodzi o nową sukienkę na Sylwestra, więc pomysł na prezent sam mi wpadł. Przesyłam link co dokładnie kupiłam http://allegro.pl/srebrna-bizuteria-komplet-z-szafirem-gratis-i6641320031.html Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kropo napiszesz gdzieś co uważasz o tej x10 czy tam Twój chłopak? Sam chcę go kupić a recenzji jeszcze ni ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłam książki dla mamy, a dla taty nowego BFa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja sobie sam kupiłem h8 pro do nagrywania na stoku czy innych wyjazdach wakacyjnych :D niestety święta spędzam sam więc coś mi musi to wynagrodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie to zależy dla kogo ma być ten prezent, bo jeżeli dla dzieci to polecam MojeKlocki24.pl gdzie znajdziecie zestawy klocków Lego i Duplo w rozsądnej cenie, a to zawsze dobry pomysł na trafiony prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena288
Tak jak mówisz. Każdy lubi co innego, więc i dla każdego powinien być inny prezent ;) Jedni też lubią niespodzianki, a inni wolą prezenty takie jakie chcieliby dostać. Tak jest np. z moją mamą - dla niej najlepsza jest kawa Torrefazione Poli http://doskonalakawa.pl/kawa-torrefazione-poli-m-4.html którą co roku dostaje ode mnie i zawsze się cieszy z tego prezentu, gdyż ma później zapas na długi czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka Kólka
Nie, no z kobietami to jest mniejszy problem ;p ja też mam zawsze dylemat z mężczyznami w mojej rodzinie. W tym roku idę w śmieszne prezenty, bo znalazłam firmę, która robi nadruki na koszulkach: http://hello.didwear.com/cos-wyjatkowego nawet dziecięce rysunki ;) fajnie to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia311
Drodzy Panowie, ja mam do Was pytanie dot. prezentu od żony/narzeczonej. Planuję mojemu narzeczonemu kupić na święta (a właściwie to już zamówiłam) fotoksiążkę (coś takiego: http://fotojoker.pl/fotouslugi.html ) gdzie zebrałam nasze zdjęcia od początku tego, kiedy jesteśmy razem - czyli ok 5 lat. Na początku bardzo byłam podekscytowana prezentem, ale na samym końcu zgasił mnie mój kumpel, który powiedział, że facet nie będzie cieszył się z takiego prezentu. Możecie mi pomóc i dopowiedzieć, czy taki prezent ma Waszym zdaniem sens? Jak dla mnie to super prezent bo (prawie) samemu wykonany itp. co uważacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×