Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LenaLodz

śniło mi się dzisiaj że kochałam się z Ashtonem Kutcherem

Polecane posty

i po tym śnie zakochałam się w nim :) wcześniej nie zwracałam na niego uwagi.Teraz mi się podoba i jestem nim zauroczona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co? Zadowolony był? Powiedział zew nawet Demi nie była tak dobra jak ty? :D Oświadczył ci sie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny to był sen :) jestem pod wrażeniem, myslę że on naprawdę jest taki wspaniały jak w tym snie, dlatego tyle kobiet sie w nim kochało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kutcher? No bez przesady! Po prostu ten z twojego snu był lepszy od prawdziwego i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chciałabym zdradzać intymnych szczegółów ale był wspaniały to jedno moge napisać, nie wiem dlaczego miałam taki piękny sen z nim tak w ogóle nawet o nim nie myslałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 144
kutcher jest słaby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, nie wiadomo czemu takie sny sie pojawiają ale odczucia miałam szalenie miłe , szkoda że w realu nie przeżywam czegos takiego, smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze ashton kutcher to ideal twego mezczyznyi ktos mowil ze sen w ktorym rvcham kim kardashian to pragnienie kobiety a kim kardashian ma szerokie biodra a kobiety z szerszymi biodrami lepiej rodza, ogolnie biodra sa podniecajace. No ale kim dla mnie ma za szerokie te biodra a jej tylek moze wielki ale na zdjeciac to bardziej tlusty niz jedrny a ogolnie pupa to najwazniejszy aspekt u kobiety u mnie, nie ma to jak laseczka z odstajaca pupa uhh xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ci zaraz dam ashstona kuthera !!! Snic to mozesz tylko o mnie. A jedyn wyjatek to aston martin ,o nim mozesz snic. Uwazaj Lenka, bo zaczne robic zakupy w biedronce,tej obok ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety z szerszymi biodrami lepiej rodzą? Kto ci takich pierdół naopowiadał, to stereotyp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogolnie kobiety z szerszymi biodrami mi sie kojarza z plodnoscia, a wiadomo ze faceta ciagnie do plodnych niz byle jakich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kojarzyć się może ale w rzeczywistości bywa inaczej. Moja znajoma urodziła trójkę bez problemów a ma biodra jak 14 -stka, a szwagierka z szeroką dupą męczyła sie 24h. Więc to nie jest regułą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coz, ja mam ciagoty do kobiet z qidocznymi biodrami bo wiem ze plod w takiej jest lepszy a dziecko odziedziczy lepsze geny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co kto lubi. Ale nawiązując do założonego tematu - Ashton jest ładniutki i nie obraziłabym się gdyby mi też się przyśnił :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj przyjaciel ktory jest gejem sie ostro podnieca tym ashtonem :/. Dla mnie najprzysyojniejszy facet na swiecie to brad pitt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za Ashtonem nigdy nie przepadałam bo wiadomo że był z wieloma kobietami sławnymi, taki złodziej serc i czaruś a jak mi się przyśnił to uświadomiłam sobie że własnie taki typ faceta mi sie podoba a on ma wspaniałe usposobienie więc nie dziwne że kobiety są oczarowane .Po nocy z takim facetem będziesz już inna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile ty masz lat? Bo on raczej dzięcioł jest i lubi stukać stare drzewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×