Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jestem nieszczesliwa

Polecane posty

Gość gość

Jestem bardzo nieszczesliwa w związku nie wiem czy naprawdę mam takiego pecha bo ileż można próbować szukać tego księcia. Myślę żeby się rozstać z facetem. Mam 35 lat i on two nie rozumie ze ja chce rodziny ze mieć dziecko bo on nie chce. Juz nawet tabletki rzucilam żeby wpaść i ewentualnie zostać samotna matka ale jak ktoś ma pecha to i nawet w ciaze nie może zajść. Nie mogę nawet zrobić tej wpadki i go zostawić może nie mogę mieć w ogóle dzieci kto wie . Co mam teraz robić powiedzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno odradzam 'wpadanie" cóż to za absurdalny pomysł? Jeśli facet dziecka nie chce - nawet jeśli go " uszczęśliwisz" na siłę potomstwem - unieszczęśliwisz jedynie siebie oraz potencjalne potomstwo. Jeśli naprawdę chcesz dziecka i rodziny - podziękuj panu za współpracę i poszukaj takiego, który dar Twój przyjmie z radością. Nie trać czasu jego i swojego..wiem co mówię ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ze ja juz nie mam nadzieji ze kogoś znajdę bo mam 35 lat i jest troszkę za późno ja juz powinnam się starać o dziecko ze względu na swój wiek ale nie mam z kim dlatego nie chce tracić czasu na coś co może nie nastąpić. Starałam się zająć w ciaze z nim kilka miesięcy starań i nie mogę mam chyba jakieś problemy może jestem bezplodna nie wiem. Chciałabym mieć pełną rodzinę ale to nie możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tylko przestaniesz tak bardzo " chcieć" to czego potrzebujesz przyjdzie do Ciebie samo. Mam koleżankę, której imperatywem nadrzędnym było mieć dziecko, odchodziła od zmysłów, próbowała złapać na dziecko każdego napotkanego faceta, robiła rzeczy, które normalnym ludziom naprawdę nie mieszczą się w głowie.Koniec końców poznała faceta, facet totalne byle co - ale okłamywał ją ze chce mieć dzieci - kiedy już zalogował się w jej pięknym apartamencie okazało się, że " ależ kochanie po co nam dzieci jesteśmy tacy szczęsliwi sami" nie musze dodawac , iż pan swoje dzieci juz miał i to nie małe lada chwila wnuków spodziewać się można....jakżesz szybko ze strachu, że nie będzie miała ani dziecka ani PanaByleCo zmieniła nagle optykę na " nie potrzebuje żadnego cholernego bachora". Obserwowałam jak ona znika jako osoba, jako kobieta, jako jednostka, jako energia ludzka. Just Dissapeard! Nie było jej. wszystko dlatego, że kierował nią strach - taki jak kieruje teraz Tobą - że jesli nie ten to już żaden inny. Jeśli odpuścisz i pozwolisz rzeczom się dziać wszystko się zmieni. Oczywiście wiem, że łatwo mi mówi bo dziecko już mam - ale bacznie obserwuje co się wokół mnie dzieje - w dzisiejszych czasach mało który facet chce dziecko chcą żyć bez zobowiązań a mając lat 35 spotykasz zapewne facetów starszych, którzy dzieci już mają i bynajmniej kolejnych mieć nie chcą bo tak wygodniej, łatwiej , prościej....uwierz mi oni widzą i czują Twoją desperację na posiadanie rodziny - im bardziej naciskasz tym bardziej uciekają. Tak to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz całkowitą rację byłam w związku z facetem który obiecywał mi rodzinę cieszyłam się nie miałam aż takiej presji byłam przed 30 tka ale kiedy się zbliżałam do 30tki okazało się ze to nie jest wolny facet! Ze oklamal mnie we wszystkim bo miał żonę. Po tym wszystkim dałam sobie bardzo dużo czasu byłam sama bylo mi dobrze i raptem pojawił się facet no super sobie mowie a teraz co się okazało ze się mijamy ze on ma inne priorytety ze straciłam czas na nich obu i teraz nie mam nic lata lecą i tyle. To znowu mam pobyć sama i będzie to samo od początku? Przyjdzie kolejny kurortu będzie się chciał ma bawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w jakim jesteś wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz skąd jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jak chcesz to ja Ci zrobie dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqqq
Zawsze goraco odradzam wpadki z facetem, ktory tego dziecka nie chce. To sie nigdy dobrze nie konczy.:( Jak Ci tu napisano wczesniej-jesli dzialasz pod wplywem strachu to mozesz szybko trafic w slepa uliczke. Moze zacznij od poczatku- wolisz byc sama czy w zwiazku ale na takich zasadach jak jestes teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
`gośc 16:03 - jeśli związek nie prowadzący do ślubu traktujesz jak " stratę czasu" to niestety nic lepszego Cię nie czeka dopóki nie poczujesz tej subtelnej różnicy pomiędzy byciem z kimś a używaniem go do zaspokojenia potrzeb własnego ego...przepraszam, jeśli moja odpowiedź Cię zabolała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie tak jak myślisz ale jak faceci mnie zwodzil obiecywali i nic to strata czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest różnica pomiędzy czerpaniem przyjemności ze związku a czekanie na coś co ci facet obiecuje a potem wypis się tyłkiem albo oszukuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popisałbym z Pania na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wole być sama czy w związku na takich zasadach jakich jestem? Nie nie chce być sama i nie chce być w związku gdzie będę do końca w życia w komunikacie bez możliwości posiadania rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqqq
No to jaki masz pomysl na swoje zycie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już dałam sobie rok czasu na szukanie tego jedynego i właśnie jego spotkałam czyli teraz powtórka daje sobie kolejny rok a jak nic nie wyjdzie to będę wszystko mieć sama bez faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, źle chyba i zbyt pochopnie Cię oceniłam autorko - bo jeśli jest obietnica przy pełnej wiedzy jakie są oczekiwania drugiej strony to w istocie jest to marnowanie czyjegoś czasu - którego niestety kobiety chcące posiadać dzieci nie mają zbyt wiele po 35 roku życia - proponuje od razu na wstępie mówić - " stary chcę mieć dzieci i rodzinę" Ci którzy nie będą chcieli tego samego uciekną z prędkością światła na wysokości lamperii :-). Będzie trudno, będzie samotnie - ale wszak nikt nie obiecywał że będzie łatwo :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno - droga autorko - mężczyźni zazwyczaj robią to co robią z jednego tylko powodu - BO MOGĄ. Dzień, w którym to zrozumiesz odmieni Twoje życie :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopa trza trzymać krótko za morde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kobietami jest podobnie też robię to na co im się pozwala ,dla przykładu mam 4 bliskie znajome wszystkie są mężatkami. Jedna z nich podczas jakiejś imprezy siedząc obok zaczęła obmacywać moje krocze gdy tylko jej partner oddalił się od stołu . Druga z nich chciała kiedyś pogadać gdy Umówiliśmy się na kawę zażartowałem że może wynajme pokój na noc na co ona No OK ale nie w tym hotelu bo tam mam znajomą . Nigdy nie spotkałem się z nią sam na sam ani przed tymi smsami a ni po .ale oczywiście to facetów powinna trzymać się za mordę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby to tępe suki
autorka to typowa TĘPA SUKA, myśli tylko i wyłącznie o sobie, co za gòwno społeczne, aż strach na taką suke trafić co celowo zrobi wpadke, koorfa mać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko myślę o sobie tak? To chyba on myśli o swoim czubku nosa tam na dole bo wygodnie mu ma wszystko ode mnie darmowe bzykanko tez i tak do śmierci by chciał a od siebie nic zero odpowiedzialności stabilności tylko hulaj dusza . To on mnie wrobil w lata bo stara jestem i nie będę mogła mieć dzieci o ile już nie mogę więc nie gadaj głupot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwny facet ale logiczny
proste pytanie PO CO Z NIM TYLE CZASU SIEDZISZ??? Jak tak inne macie poglądy to na co tyle to ciągnełaś i dalej ciągniesz? Facet to facet i trudno mu odstawić kobiete, po prostu często mu jej szkoda, ale kobieta jako ta co ze związku więcej wyciąga powinna zrobić ten krok i "uciąć straty" bo to jej zegar biologiczny bardziej tyka niż facetowi. Chyba nigdy nie zrozumie logiki kobiet które siedzą w związkach aby siedzieć. Czy możesz to logicznie wytłumaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naiwny facet ale logiczny 2016.12.16 Autorka czeka aż zaciąży. Nie rozumiem jak można być taką perfidną jędzą i zrobić sobie dziecko, bez zgody drugiej osoby. Życzę Ci autorko, żebyś jednak w tą ciążę nie zaszła. Być może nigdy. Nie jesteś dobrym człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 33l poznalam rozwodnika starego i mial oczywiscie dzieci z pierwszego zwiazku tak mi obiecywal dziecko i mowil cytuje ze jak jest takie malenstwo to odrazu sie inaczej wracado domu. Jednak w ciaze nie zachodzilam, nie wiem dlaczego wkoncu zapytalam go chcesz miec to dziecko ze mna a on ze nie udalo sie zrobic, pomyslalam ze moze jestem bezplodna no i co roztalam sie z tym facetem tak bywa poznalam innego myslalam ze jestem bezplodna bo z koro z tamtym nie zaszlam to z tym pewnie tez nie zajede w ciaze zaszlam w ciaze ale nie stety byl dla mnie nie dobry szarpal mna, wyzywal i podnosil reke. Ciaze usunelam, zamknelam swoje zycie, nie mam wyboru w zyciu i nie moge byc szczesliwa tak jak chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^ jesteś durna szmata, jak można na siłe dziecko robić, żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie robilam na sile dziecka, to moj facet na mnie seks wymuszal i na koncu do seksu zmusil a gdy mu sie stawialam to mnie szarpal i uderzyl, wiec po huj rodzic nie wiesz jak bylo ze mna, to sie nie wypowiadaj suko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, Z mojego doświadczenia wynika,że mężczyźni nie lubią być do niczego przymuszani. Gdy pojawi się przestrzeń i poczucie wolności wyboru od razu sprawy zaczynają się lepiej układać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×