Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy można nauczyć się angielskiego w miesiąc?

Polecane posty

Gość gość

Jest pełno tych szybkich kursów do nauki angielskiego. Angielski w miesiąc, angielski w 3 tygodnie i takie tam. Czy to w ogóle możliwe? Ja tam raczej nie nabieram się na takie historie, że można się nauczyć jakoś znacznie angielskiego w tak krótkim okresie czasu. Tylko nie polecajcie mi żadnych kursów, żadnych Krebsów, żadnych Kalanów, bo ja już wszystko widziałem w tym temacie szybkiej nauki języków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma opcji. Ja umiem włoski i rosyjski, angielskiego się cały czas uczę. Nauka języka obcego to jest bardzo długi proces, trzeba naprawdę sporo czasu poświęcić. Tutaj jest też odpowiedź na ten temat: http://blog.hepika.pl/nauka-jezykow/angielski-w-miesiac-czy-to-mozliwe/ Poza tym faktycznie każdy kto umie jakiś język, nie nauczył się go w miesiąc ani nawet w dwa czy trzy. Nauka języków to ciężka praca. A matematyki dałoby się nauczyć w miesiąc? Całek, różniczek itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie , nie można , no chyba że masz nadzwyczajne zdolności lingwistyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie można, i nawet jeśli się ma duże zdolności, ja ponoć mam a cały czas się uczę, fakt że jest coraz lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzwyczaj duże zdolności lingwistyczne i mi nowy język zajmuje około roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 miesięcy to jest optymalny czas jeśli się w miarę dobrze do tego podejdzie. Polecam też http://enlinado.pl, tam jest kilka ciekawych technik do nauki z totalną immersją, czyli zanurzeniem w język. To NIE jest żadna szybka technika, a raczej taki kurs z wykorzystaniem różnych, pomieszanych sposobów i możliwości uczenia się języka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, zgadzam się że w pół roku mając dobre podejście, można już całkiem spory poziom osiągnąć. Ja zacząłem dwa lata temu tak na poważnie naukę codziennie i teraz Amerykanie i Anglicy mówią, że mój angielski jest już naprawdę bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale o co chodzi bo nie rozumiem w czym problem 333 www.youtube.com/watch?v=1MSTO3JnDNg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni ci zawsze powiedza ze twoj angielski jest dobry, ale nie myl uprzejmosci ze stanem faktycznym. Po pol roku mozesz miec najwyzej opanowane podstawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, zadnego jezyka nie mozna nauczyc sie w miesiac. Nawet jesli bedziesz zakuwac po kilka godzin dziennie, to nie ma zadnych szans. W tym czasie nauczysz sie podstawowych slow, zdan i paru konstrukcji gramatycznych. Jezyka zawsze uczy sie latami. Nie ma tez żadnej cudownej metody przyspieszenia nauki, bo gdyby taka byla, to wszyscy by o niej wiedzieli i większość zamoznych znałaby po kilka jezykow (a juz politycy, dziennikarze, itd. na pewno umieliby po piec-szesc jezykow). A tak NIE jest. Nauka jezyka to praca, regularnosc, powtorki i wytrwalosc. Dlatego tak malo osob zna wiecej niz jeden obcy jezyk. A wiecej niz trzy obce jezyki to wieeeeelka rzadkosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przydatne informacje możesz znaleźć langzie.pl/blog/ceny-szkoly-jezykowe-koszty-nauki-jezyka-moga-byc-wysokie Ja korzystam z ich oferty i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belka34
Czegoś na pewno się nauczysz, ale nie wiem czy jest to dobry sposób na naukę angielskiego. Lepiej wybrać dłuższy kurs, zobacz: http://www.mrbrown.edu.pl Dzięki dłuższej nauce języka, na pewno w pamięci pozostanie Ci więcej słówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie da się nauczyć języka obcego w kilka dni. Kilka lat potrzeba aby płynnie mówić. Ja cały czas uczę się z różnych książek. Ostatnio kupiłam książki do nauki języka islandzkiego https://ksiegarnia.conrad24.pl/1145-islandzki . Planuję wyjazd na wakacje to pasuje się jakoś z nimi porozumieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerka
moim zdaniem nie ma takiej opcji żeby się nauczyć w miesiąc ale warto rozpocząć naukę, znaleźć dobrą szkołę, fajne kursy i się przyłozyć do tego...jak człowiekm się w wkręci w takie coś to nauka sama poleci. ja tak zaczełam chodzić do Pi School i to było najlepsze co mogłam zrobić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaM87
W miesiąc to się można nauczyć gramatyki, ale nie słówek. Ale jest wiele pomocy do tego, chociażby tu: https://www.jezykiobce.pl/ ;) warto zainwestować w takie pomoce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_moniiso
Chyba nie ma co wierzyć w cuda i łudzić się, że miesiąc nauczysz się języka. Chyba że dobrze znasz, ale miałeś trochę przerwy w angielskim i w miesiąc chcesz przypomnieć, bo nie pamiętasz tak dobrze słowek, długo nie mówiles. Ale ja i tak bym postawiła na normalny kurs językowy. Ja chodziłam do szkoły językowej Pi School na angielski w Warszawie. Może nie w miesiąc czasu, ale w rok zrobiłam duży postęp, swobodnie mówię, znam dużo słowek i gramatykę nawet ogarniam. Teraz zastanawiam się nad certyfikatem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luddu
Wiele słyszałam o tej szkole - sporo dobrego. Myślę ze takie tradycyjne kursy dużo dają jeżeli samemu się chce uczyć! A dodatkowo jeżeli w szkole językowej jest miła atmosfera, a w Pi School jest...to po prostu chce się tam chodzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkis
raczej się nie da - mozna poznać podstawy ale tak żeby swobodnie mówic to nie! w kazdym razie ja byłam na intensywnym kursie w Pi School i całkiem sporo się nauczyłam...ale sam kurs trwał dłużej niż miesiąc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymik
trudno jest się w miesiąc nauczyć języka. Ja 2 semestr chodzę do Pi School na angielski w małej grupce i mogę powiedzieć, że zrobiłam mega progress. Przede wszystkim odważyłam się mówić, uporządkowałam gramatykę, poznałam dużo słowek, które przydaja mi się w rozmowie. No ale nie wydarzyło to się w miesiąc :) Teraz idę na kolejny semestr, bo fajna szkoła, widze efekty, więc bezsensu zmieniać :) Po tym semestrze zastanawiam się czy nie ogarnąć certyfikatu, ale to jeszcze do przemyślenia zostawiam sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cekinka
no w miesiąc się nie da ale warto rozpocząć naukę - bo to z czasem będzie procentować! dobry kurs na początek to podstawa i myślę ze takie Pi School jest dobrym rozwiązaniem skoro ludzie sobie chwalą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angielski w miesiąc

Ja kupiłam miesiąc temu kurs Enlinado właśnie i oceniam go 5/5

Polecam głównie osobom, które chcą nauczyć się praktycznego angielskiego a nie gramatyki i jakichś czasów, których nigdy nie zastosujesz w rozmowie z anglikiem 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna Wrocław
Przed chwilą, Gość Angielski w miesiąc napisał:

Ja kupiłam miesiąc temu kurs Enlinado właśnie i oceniam go 5/5

Polecam głównie osobom, które chcą nauczyć się praktycznego angielskiego a nie gramatyki i jakichś czasów, których nigdy nie zastosujesz w rozmowie z anglikiem 😄 

 

Potwierdzam. 

Ten kurs angielskiego jest naprawdę świetny. Ja chodziłam do szkoły językowej 3 miesiące i mało się nauczyłam, po miesiącu nauki z Enlinado sporo umiem.

Co prawda angielski w miesiąc nie jest do opanowania bo to mało czasu ale to dobry czas żeby zdobyć podstawy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witeeek
1 minutę temu, Gość Angielski w miesiąc napisał:

Ja kupiłam miesiąc temu kurs Enlinado właśnie i oceniam go 5/5

Polecam głównie osobom, które chcą nauczyć się praktycznego angielskiego a nie gramatyki i jakichś czasów, których nigdy nie zastosujesz w rozmowie z anglikiem 😄 

A mozna gdzies sprawdzic jak wyglada ten kurs? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna Wrocław
Przed chwilą, Gość Witeeek napisał:

A mozna gdzies sprawdzic jak wyglada ten kurs? 

Tutaj masz darmową lekcję od Enlinado https://enlinado.pl/ wystarczy podać email i od razu przesyłają dostęp 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INGA334
2 minuty temu, Gość Witeeek napisał:

A mozna gdzies sprawdzic jak wyglada ten kurs? 

Joanna Wrocław wejdź na ENLINADO i tam u nich na stronie www znajdziesz darmową lekcję :)Trzeba tylko Email podać 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIezko21

Ta darmowa lekcja enlinado naprawdę świetna 🙂 kurs wygląda naprawdę obiecująco - są jeszcze jakieś darmowe lekcje?

I to co mi się podoba w tym gościu to, że mówi prawdę, w jednym z jego wideo na YT widziałem wypowiedź na temat szybkiej nauki angielskiego, powiedział że angielski w miesiąc nie jest możliwy do nauczenia się - to zdecydowanie za mało czasu. 2 msc to optymalny czas żeby nauczyć się  porozumiewać na podstawowym poziomie po angielsku. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Litwinczyk

Angielki w miesiąc to za mało czasu - ale miesiąc nauki angielskiego na pewno poprawi Twój angielski 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×