Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to dobry pomysł by kupić wibrator

Polecane posty

Gość gość

Może pytanie wydaje się głupie, ale wolę je zadać Otóż mam 19 lat, nigdy nie miałam chłopaka i nie zapowiada się na razie Jako człowiek mam swoje ludzkie potrzeby Od 12 roku życia regularnie się masturbuję (może to też dziwnie zabrzmieć). Tyle że teraz mam tego trochę dość W to lato kupiłam sobie wibrator łechtaczkowy z durexa. Tylko ja cały czas masturbuję się właśnie w tamtych okolicach. Do pochwalić nic nie wkładałam Trochę mi się znudziło. Cały czas tylko łechtaczka Zastanawiałam się nawet czy nie kupić tych masażerów z rossmanna. Jestem ich bardzo ciekawa. Tyle że po 1- jestem dziewicą, musiałabym przebić lub chociażby rozciągnąć błonę (mam kształt polksiezyca) a po 2- one są drogie bo kosztują prawie 200 zł i boję się że może mi się nie spodobać I jestem w kropce bo z jednej strony mam trochę dosyć cały czas tego samego a z drugiej no własne te 2 punkty które wyposażamy wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabaryta
Ja ci go zastąpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu nie możesz mieć faceta ? Tak się uzależnisz, ze później seks z facetem nie będzie ci dafa satysfakcji bo nic nie będziesz odczuwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia768
Super pomysł. Ja mam kilka w różnych rozmiarach i kształtach. Wcale mi nie zastępują męża, lecz go wspomagają i eliminują chęć szukania okazji do zdrady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 15.12.2016 21.06 bo na razie nie znalazłam tego jedynego Wiem, że można się uzależnić, ale co mam zrobić? Być na siłę z kimś, do kogo nic nie czuję? Gosia 768 a gdzie kupowałaś? Masz jakieś sprawdzone źródło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×