Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Katerinkauu

Czy on mnie zdradza?

Polecane posty

Gość Katerinkauu

Mąż nie jest o mnie w ogóle zazdrosny. Wczoraj mieliśmy kłótnię z jego powodu, on pojechał do pracy, a ja poszłam na długi spacer do innego miasta. Gdy wrócił wieczorem to ubrałam się seksownie, zrobiłam makijaż, myślałam, że będzie się martwił i dopytywał gdzie byłam, a tu nic. Zupełna obojętność. Potem w rozmowie rzuciłam, że cały dzień byłam na dworze i też nie podjął tematu. Zapytał mnie przed snem czy go zdradziłam, ja powiedziałam, że nie, ale potem powiedział, że ma nadzieję, że ten facet miał dużego i wsadził mi we wszystkie dziury. To było strasznie pogardliwe i tak jakby miał nadzieję na moją zdradę. Czy takie zachowanie to dowód niewierności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie nie. Za to Ty rozśmieszyłaś mnie. Pisz dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to znowu ta walnięta sylwia się prezentuje :p patologiczne środowisko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katerinkauu
Mi nie jest niestety do śmiechu. Robił wiele rzeczy, przez które wątpię w jego wierność. Może takim zachowaniem chce uśpić swoje wyrzuty sumienia, albo po prostu ma wyj****e na to co robię bo już mu na mnie nie zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katerinkauu
I nie jestem żadną Sylwią, piszę tu po raz pierwszy od dłuższego czasu. Może ktoś miał podobną sytuację i mi doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smen
Napisz jaki macie staż ijak często uprawianie sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katerinkauu
Jesteśmy małżeństwem od 2,5 roku, a parą od czterech lat. Z seksem to jest różnie, ostatnio głównie ja go inicjuję, a on czasem nie ma ochoty, mówi, że jest zmęczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katerinkauu
No i co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smen
a nie było scen zazdrości z jego strony ?może chodziłas zawsze wystrojona do pracy ,chłopak z********a od świtu do nocy nie ma czasu ani ochoty cię pilnować położył na was lachę .Pomyśl nad tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katerinkauu
Z jego strony nie było scen zazdrości, może na początku związku był zazdrosny, ale potem to powoli mijało. On marzy o seksie z inną, wiem o tym bo ciągle miałam na to dowody. Nie czułam się z nim bezpieczna i stąd ta moja zazdrość. Ja jestem mu zupełnie obojętna, a ostatnio mam wrażenie, że go gwałcę (!) Zachowuje się dziwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedziec co on do niej czuje i jak to będzie dalej rozwijało się w przyszłości, co zrobić w takiej sytuacji, napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Won z tego tematu oszuście! I przestań wciskać tą wróżkę Sofię, niech się weźmie do roboty, a nie oszukuje ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×