Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dojdzie do wojny domowej w Polsce, PIS jest za to odpowiedzialny

Polecane posty

Gość gość

mieszkam w centrum warszawy, widziałam co się działo, szok i ten kaczyński uśmiechnięty jak jakis dyktator masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaczyński najlepszym przyjacielem Putina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety też się tego obawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsi generałowie odchodzą (jakby tego było mało) powodem oszołom Maciarewicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze, masz racje... dlatego policja dostanie od stycznia po 350z podwyżki aby miał kto d**y bronić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lewica boi się o swoje koryta więc walczą. Śmieszy mnie ten tłum . Jestem przekonany że 3/4 nie rozumie o co kazań i idą za swoimi przywódcami na ulicę. Jestem za tym rządem i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JAKA lewica???? :D :D :D :D od kiedy w Polsce jest lewica??? moze jeszcze powiesz lemingu ignorancki, ze PO to byla czy jest lewica??? kur/wa czy kazdy idiota musi miec poczucie wypowiedzenia wlasnego zdania mimo, ze klepie idiotyzmy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozważna i nieromantyczna
Nieee winni tego będą zadymiarze z kodu którzy pod przykrywka walki o demokrację walczą o koryto dla siebie i chwytają się czego mogą by ugrać coś dla siebie. Patrzec na te tepy motloch nue moge. Kto tego nie widzi ten śmieszny albo głupi. To ze wolno im sobie p. Kaczyńskim gebe wycierać i po kilka razy w miesiącu robią spedy wyborcze to chyba najlepszy dowód na to ze naszej demokracji nic nie można zarzucić. W Korei Północnej .. w Turcji czy w Wenezueli nie mieliby tyle szczęścia zapewniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem za PIS. Nie chodze do kościoła, jestem za aborcją, i popieram pis. PIS nie jest religijną partią i NIGDY nie wprowadziłby zakazu aborcji jak sie próbuje wmawiac ludziom. Nigdy też nie złamali konstytucji, natomiast PO tak. I jak sie trafi ktoś lepszy odpis,to go poprę. Ale póki co jakoś nikt lepszy od nich sie nie zgłasza. Iśc na marsz kod z LISEM i GIertychem i Kijowskim to siara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dojdzie do zadnej wojny domowej za zamieszki odpowiedzialny jest orangutan z kucykiem!!! Dzisiaj swietny przykład że ludziom bardzo pasują rządy PIS! Ja co roku dzis rozdawali choinki w ostatnich latach stało po nie 400-500 osób a dzis zaledwie 50!!!! To tylko pokazuje ze w Polsce sie poprawilo!!! Tylko grupa postkomuszych knurów krzyczy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
same zacofane mohery tu się udzielają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 19:45 postkomunistyczne knury to Piotrowicz Jasiński i Krauze to miałeś na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie z pisu to komuchy jak ten posel piotrowicz czy jak mu tam. Ludzie starego obcego systemu z prl. Stracilem wszelka wiare do prawicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawno chyba nie było takich bezsensownych protestów, gdzie nie wiedzą o co im chodzi. Na te same marsze chodzą wojewódzki z giertychem. ale w historii zawsze tak było- jak jest coś nowego to trzeba protestować. Jak była budowa wieży eiffla, to ludzie masowo protestowali bo nie widzieli jeszcze czegoś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzedaliście się za 500 plus wyborco PIS, nie jest ci wstyd?!?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to 500 trzeba będzie kiedyś oddać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cały argument tych tumanów to piotrowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będą wybory to wygrajcie a teraz morda w kubeł i czekać Jest demokracja kto wygrywa ten rządzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś sprzedaliście się za 500 plus wyborco PIS, nie jest ci wstyd?!?!?!?! x a wy za kase z emerytury od dzadzia sb-ka ,nie wstyd wam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewentualnie
To jest sabotaż, oni są przecież dogadani, to nie jest opozycja, tylko jedna mafia PO + Nowoczesna + Pedryle i Syjoniści vel Partacze i Sabotażyści. Kryją nawzajem swoje przestępstwa, ukrywają prawdę, okłamują Polaków, działają razem przeciw Polakom. To żydowska mafia i ten teatrzyk to może być wstęp do wojny, przykrywka dla sprowadzania terrorystycznych wojsk USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewentualnie
Żydowskie małpy nie nadają się do Europy. Pedryle i Syjoniści to dzikusy chore psychicznie, spójrzcie, jak się toto rzuca, jak się nadyma, nazywają się ELITĄ (!!!) i VIPami! A to ciemnota żydowska, bezmózgie małpy,. które się na niczym nie znają, partaczą i sabotują. O PO szkoda pisać, bo każdy wie, co to za g. Tak samo Nowoczesna, jakieś wypierdy znikąd. Sieją tylko w naszym kraju zamęt, te dzikusy, nie potrafią nic, ani się zachować, ani administrować, ani nic kompletnie oprócz pasożytowania. Ja mam już dość tych żydowskich małp, zobaczcie, co te schizofreniki wyprawiają na naszych ulicach. W kaftan wszystkie i do Izraela na leczenie i te z ulicy, co im się pomyliło i wymachują polskimi flagami i te z sejmu, czyli żydowskiej małpiarni. Kto powsadza tych złodziei do więzień? Polska dla Polaków, małpy do ZOO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo ze o kase jak stracą swoje emerytury co maja po 20 tys a zostanie im tylko 2tys i jeszcze muwia jak zyc to nie sie spytaja co zyja za 800zł i zastanawiaja sie co wybrac czy zapłacic za mieszkanie czy za lekarstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi o kase i sprzedaż reszty majątku państwowego poseł nowoczesnej właśnie przed chwilą w tvp info przyznał, że nowoczesna chce sprywatyzować wszystkie spółki skarbu państwa poza spółkami energetycznymi i zbrojeniowymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie wiadoma o co chodzi to zawsze chodzi o kasę. Mają udziały we wszystkich spółkach i dlatego nazywają się Vipami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem za PIS. mam 25 lat. Za pisem są też wszyscy praktycznie moi znajomi( mam ich sporo). Fajnie, że ta banda złodziei z PO juz nie rządzi:) jupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
500+ jest na dzieci. Ja ich nie mam i jestem za PiSem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zjednoczona Prawica wygrała rok temu wybory. Komuś nie pasuje? Autorowi? Trudno, należy się pogodzić z wolą wyborców. 8 lat i 4 lata temu nie głosowałem na PO, i też musiałem się pogodzić z takim rządem i gospodarowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:46 mam 23 lata :) Uważasz, że islam jest dla oświeconych? Niemcy uciekają do katolickich krajów. Może gdybyś musiał mieszkać w muzułmańskiej dzielnicy to doceniłbyś chrześcijan. To my gwarantujemy wam teraz spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×