Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ilooooona

Tanie i eleganckie sukienki rozkloszowane

Polecane posty

Witajcie dziewczyny! Wiecie może gdzie jest szansa kupić w miarę tanie i naprawdę wysokiej jakości sukienki rozkloszowane ? W najbliższym czasie chce uzupełnić mają garderobę o kilka takich pozycji , ale w mojej najbliższej okolicy nie ma sklepów , które oferowałyby taki właśnie asortyment . Liczę na jakąś pomoc z waszej strony , każda wskazówka będzie mile widziana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę, ostatnio właśnie trafiłam na taki fajny sklep sieciowy, niestety, nie miałam żadnych oszczędności więc porzuciłam marzenia o zakupach, ale sukienki były pierwsza klasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella i gość: wielkie dzięki za odpowiedzi , na pewno przyjrzę się tym stronom, Elwira: o jaki sklep dokładnie ci chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ten: http://www.susu.pl/. Co ciekawe to polski sklep, także jak będę miała oszczędności, to na pewno wesprę polski biznes :) Sukienki są cudne i mają efektowny, nowoczesny krój, strasznie żałuje, że teraz nie mam żadnych wolnych środków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jest świetny czas na uzupełnienie szafy w sukienki ;) Ja ostatnio nastrafiłam na stronkę www.belzoni.pl i kupiłam kilka sukienek w super cenach a materiał jest na prodę dobry ;) Najbardziej przypadła mi do gustu ta : https://www.belzoni.pl/pl/p/Sukienka-Francesca-Navy-Blue/114 Jest boska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W butelkowej zieleni poszukaj lejdi.pl/index.php?szukaj=amelia&d=szukaj&szukaj_opis=1, jak jesteś ruda 🙂 U mnie się fajnie sprawdziła rozkloszowana ...enka. Moja ulubiona opcja na ważniejsze imprezy, gdzie jest sporo tańca i latania od stolika do stolika 😄 Ten sklep mnie nigdy nie zawiódł, jeżeli chodzi o dopasowanie rozmiaru. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×