Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

czy jecie sushi

Polecane posty

Gość gość

Ja uwielbiam ale strasznie drogo mnie to kosztuje , myslalam żeby zrobic samej w domu , macie pomysly co powinnam kupić i gdzie najtaniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyobrażam sobie jeść to g****o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i bardzo lubie i robie sama, kilka razy w miesiacu skladniki kupuje przez internet bo jest o wiele taniej niz w sklepie wbrew pozorom sushi jest dosc latwe i szybkie do wykonania, ja mam z tym sporo frajdy potrzebujesz: - ryz do sushi - ocet ryzowy - platki nori - wasabi - marynowany imbir - czarny i bialy sezam do dekoracji To razem troche drogo wychodzi ale sracza na baaardzo dlugo :) na youtube sa filmiki jak robic rozne rodzaje sushi, powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jem, ale nie robię w domu. godzina robienia na 15 minut jedzenia? bez sensu. zamawiam do domu najczęściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robienie sushi to nieopłacalny biznes, zbyt czasochłonny. W Warszawie mam swoją ulubioną restaurację www.kanpai.com.pl do której uczęszczam przynajmniej 2 razy w tygodniu na przepyszne sushi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robię sushi z gufna z nocnika ,wystawiam na słońce,i się suszy,potem kroję na kawałki. Dobre,polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też lubię takie sushi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaśkaWyk
Ja zrobiłam sushi raz i powiem szczerze że to był mój pierwszy i ostatni raz.Co prawda wyszło smaczne ale tyle pieniędzy wydałam na wszystkie składniki i zestaw do robienia sushi że stwierdziłam że nie opłaca się robić sushi w domu!!Od tego czasu gdy tylko mam ochotę to idę do Sushi Wesoła!Mają pyszne sushi w super cenach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jem przynajmniej raz w tygodniu. Mam kolo pracy super knajpke a moi wspolpracownicy tez sa fanami sushi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co tu niby jest drogie? Przecież restauracje to maja z 1000% marży :O ryż +malutki kąsek rybki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wiesz, jak ci płacą za taki deeebilny spamerski post z 10 groszy, to pewnie i suchy ryż jest drogi... :D Że też ludziom nie wstyd tak kvrwić się po forach... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka

Ja uwielbiam sushi!!! W Warszawie jadam je tylko w Sushi Wesoła! Niesamowicie smaczne, zawsze czuć, że świeże!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Białystok to Koku Sushi. Jem tak 2-3 razy w miesiącu. Czasem jak wpadną znajomi, czasami z chłopakiem wieczorem. Bardzo smaczne i jakościowo dobre sushi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skladniki do sushi kupisz w kazdym markecie, nawet czasem w biedronce i lidlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×