Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paula7

JAKA KAMERA DO SAMOCHODU ?

Polecane posty

Proponowałabym kamerę samochodową montowaną na lusterko, która tym samym nie zajmuje miejsca na szybie przedniej. Na przykład coś takiego: NAVITEL Rejestrator MR250, wyświetlacz 5 cali i wiele rozdzielczości nagrywania, dostępna np. na emag.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafałson
No to może warto abyś również zwrócił uwagę na propozycje od JBPartner, jak model RS13 https://jbpartner.pl/wideorejestratory-samochodowe/608-rejestrator-samochodowy-full-hd-rs13.html ciekawy sprzęt w dobrej cenie i do tego z wieloma funkcjami, dzięki czemu tak naprawdę niczego w nim nie brakuje. Wysoka rozdzielczość nagrywania FullHD, Gsensor, detekcja ruch, tryb parkingowych i wiele innych. Nie będę się tutaj o nich rozpisywał bo to już znajdziesz pod linkiem który dodałem, jednak ja używam go od kilku miesięcy i mam wyłącznie pozytywne opinie na jego temat. Stosunek jakości do ceny w tym przypadku jest bardzo dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cena lekko w górę ale polecam CI ten model https://www.al.to/p/387935-wideorejestrator-garmin-dash-cam-55-25k-2.html - rozdzielczość 2560 × 1440, tryb parkingowy, ostrzeżenia przed fotoradarami, ostrzeżenia przed kolizją, 3-osiowy czujnik przeciążeń, pozycjonowanie GPS i sterowany głosem. No i nie przeszkadza jej ani mocne, ani słabe światło, wszystko świetnie się nagrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak kamerka dla kobiety to tylko Xblitz p100 mega prosta w obsłudze bezawaryjna , a ja typowa blondynka daje sobie z nią radę i raz mi uratowała tyłek przed mandatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Początkujący kierowcy bardzo często czują się niepewnie na drodze, ponieważ nie mają dużo doświadczenia w jeździe. To sprawia, że wszystkie początkowe podróże samochodem są dla nich naprawdę stresujące. Jednak nie musi tak być – wystarczy pomyśleć o pewnych udogodnieniach, które sprawią, że wykonywanie określonych czynności podczas jazdy będzie o wiele prostsze.http://www.polsec.pl/bezpieczenstwo-podczas-jazdy-dzieki-kamerze-cofania/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim myślcie rozsądnie i nie oczekujcie, że kamera za kilkadziesiąt złotych da wam jakościowy obraz przy każdych warunkach. Popatrz sobie na https://www.wideorejestratory24.pl/ jakie są różnice pomiędzy różnymi kamerami. Tutaj nie chodzi o to, żeby kupić jakąkolwiek, tylko kupić taką, która faktycznie da jakościowy obraz. Może mieć też wbudowany lokalizator GPS, opcję bezprzewodowego zgrywania video i wiele innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puzon
Rewelacyjna jest ta kamerka Xblitza Trust. Mega nowoczesna, odpala się zaraz jak włączysz samochód i gasi wraz z jego zgaśnięciem, posiada 6nowoczesnych soczewek, specjalny filtr polaryzacyjny więc nie odbija się światło, filmy są na prawde rewelacyjnie nagrane, super jakość. No i ma zdecydowanie większy kąt widzenia, nagrywa więc większy obszar. Nie trzeba się martwić o rozładowanie baterii bo w niej zastosowano specjalne kondensatory. No ekstra jest , już nie chce Navitela R 600, chowa się przy tym Xblitz Trust i Navitel i nawet Mio 320

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popatrz w media expert, ostatnio moj kolega tam kupil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, OrtegaM napisał:

Ja Ci mogę polecić z własnego doświadczenia kamerkę samochodową KUVRVVA SPAM Przednia kamerka nagrywa w rozdzielczości Full HD, 4 calowy wyświetlacz IPS za niewielkie pieniądze. 

Wiesz, że jesteś żałosną spamerską kvrvvą, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Warto zainwestować w taki sprzęt, który będzie nagrywał w jakości zdatnej do oglądania. Osobiście polecam wam poszukać kamery samochodowej na stronie www.stopolgroup.pl Tam znajdziecie kamery cofania oraz kamery nagrywające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeśli szukasz sprzętu z wyższej półki to polecam NAVITEL R600 QUAD HD, radzi sobie rzeczywiście świetnie, a nagrania perfekcyjne dzięki rozdzielczości Quad HD. Jak szukacie dobrego sprzętu, który opiera się na sprawdzonych rozwiązaniach to będzie dobra opcja, Tutaj mamy rozwinięte opcje z modelu kultowego na rynku R600.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BUKA

my mamy Garett Road 3 i  jest spoko, moge polecić. Jakość video i zdjęć jest naprawdę wysoka: wszystko dokładnie widać, bo to o ile dobrze pamiętam jest HD 🙂 Kamera ma tez szerokie pole widzenia co według mnie też jest istotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid Cekal

Sporo  tych kamer przez moje ręce przechodziło  jedne  były gorsze drugie lepsze,w końcu trafiłem dla mnie na ideał ottaviano.com.pl jeśli chodzi o mnie ja lepszej opcji nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid Cekal

Sporo  tych kamer przez moje ręce przechodziło  jedne  były gorsze drugie lepsze,w końcu trafiłem dla mnie na ideał ottaviano.com.pl jeśli chodzi o mnie ja lepszej opcji nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebastian Gasz

W dzisiejszych czasach kamera w aucie to niemal obowiązek, już  nie dogadasz się bez policji, ja mam model taurus.net.pl mi stanowczo wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja mogę ci podać prosty przykład. Mam ten wideorejestrator sklephadron.pl/wideorejestrator-1ch/4919-kamera-samochodowa-blackvue-dr900s-1ch-16g.html i korzystałem z dużo tańszego – przepaść w jakości ogromna. Na tym widzę wszystko, jak na dłoni. Na tym tanim widzę auto, ale tablicy ani kierowcy już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×