Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paula7

JAKA KAMERA DO SAMOCHODU ?

Polecane posty

jestem tu od niedawna i satarm się doradzić na tym co wiem i mam sprawdzone, ja tę kamerę używam i jestem zadowolona, mój mąż też więc nie widze powodu dlaczego miałabym jej nie polecić :) przynajmniej nie jestem przypadkowym gościem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenkax
Jeden będzie zadowolony z marki, drugi nie. Ile ludzi tyle opinii ;) Ja też postawiłam na Xblitza z Teletorium. Jak na razie nie zawodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładny pokaz botów tutaj widzę ile wam płacą w tym telegownie za taki spam? typowy sklep do oszukiwania ludzi jakich 1000 w markatech typowe wysepki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliin
ż popieram fanów XBLITZ, super kamery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktosik tu pisal ze kamery sportowe maja te tryby i moja tez ma tak wiec dziki bo nie musze kupowac juz :D pytanie tylko jaka kart pamieci mozna dac w x10 taurus???!!!!!!????? fajne jest to ze na motorze tez jest dzuaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze korzystam ze stronki http://sklepok.pl/ Mozesz naprawdę dorwać coś za niskie pieniadze np. ostatnio był Telewizor za 99zł 32cali, pralka nowa za 70zł, gra playstation za 45zł. telefon iphon za 18zł aparaty fotograficzne za 15zł nowa z grą, masakra taniej niz alliexpres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak już kupisz kamerę do samochodu to może warto zainwestować w alkomat ? super sprawa jak ktoś dużo jeździ autem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli poszukujesz tzw. wideorejestratora jazdy to zajrzyj na smartmoto.pl Ja kupiłam tam kamerę firmy Navitel która nagrywa w rozdzielczości FullHD i ma funkcję nagrywania nocnego. Od kiedy ją zamontowałam na przedniej szybie, czuję się bezpieczniej na drodze. Wiem, że jeżeli coś mnie zaskoczy, to będę miała możliwość obejrzenia nagrania, a razie stłuczki czy wypadku będzie to dowód w sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybierz taki model który nagrywa w jakości full HD i posiada system start-stop, a nie będziecie żałować, taką prostą kamerkę można znaleźć spokojnie do 200zł w zależności od sklepu internetowego. www.Handloteka.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miałabym coś polecać to tę https://www.al.to/p/302522-wideorejestrator-xiaoyi-xiaoyi-yi-dash-camera-25k-27-165.html nagrywa Full HD oraz Ultra HD, największa przysłona F1.8 wraz z sensorem obrazu 3.0 X 3.0m gwarantuje świetną jakość – nawet w nocy. Do tego ma panoramiczne pole widzenia (165 stopni) i ekran LCD 2.7" a przy tym jest sporo tańsza niż proponowana górna granica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinkaa77
Ja miałam często problemy z cofaniem, szczególnie przy tak dużym ścisku jak można się spotkać w centrum większego miasta. Dlatego zamontowaliśmy kamerę cofania w ramce tablicy rejestracyjnej, a znaleźliśmy ją w sklepie JBPartner. Jej rozdzielczość to aż 628 x 586 (największa na rynku). Do tego kamera ma nieznaczne wymiary i w żaden sposób nie wpływa na wygląd zewnętrzny samochodu. A w nocy również fajnie sobie radzi, dzięki wbudowanym diodom IR :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolik
ja swoją kamerkę kupiłam w sferisie na wyprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornxelia
Ja też się skusiłam na Xblitza, znalazłam swój model w Teletorium i uważam, że zrobiłam bardzo dobry zakup. Kamerka bardzo mi się przydaje w trakcie jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz generalnie jest sezon wyprzedaży w sklepach online więc warto poszukać, akcesoria motoryzacyjne są także na www.Bravis.pl na pewno tam znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myreek
Z tych których posiadałem najlepsza Xblitza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się; rcmplanet.eu to bardzo dobry sklep. Mają bardzo duży wybór kamer oraz innych sprzętów, poza tym to solidny sklep. Jeszcze nigdy mnie nie zawiedli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropulka
kamerki XBLITZ godne polecenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesiek59
Ja mogę się wypowiedzieć na temat modelu Xblitx X5 Wifi, mam go od miesiąca i jak do tej pory jest jedną z lepszych jakie testowałem. Małe rozmiary co nie rozprasza podczas prowadzenia, szybki montaż i do tego możliwość sterowania nią przez smartfona dzięki wifi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaroo
Dużo osób poleca Xblitza podajcie konkretne modele bo jestem w trakcie szukania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szeroki wybór kamer do samochodu i innych akcesoriów samochodowych znajdziecie na stronie www.stopolgroup.pl Polecam wam przyjrzeć się ich ofercie. Sama zakupiłam od nich kamerkę do nagrywania oraz kamerę tykną do parkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jora
Co tu dużo pisać Xblitza najlepsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam kamerkę Xblitz Dual Core i bardzo sobie chwalę. niewielkie rozmiary, łatwa w użytkowaniu, no i nagrywa na przód i na tył. takiej szukałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×