Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paula7

JAKA KAMERA DO SAMOCHODU ?

Polecane posty

Gość tranzystor1
Świetne są też kamerki sportowe z funkcją samochodowej, w tej marce o której tu piszecie np. X8, X7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś wie czy można używać kamery sportowej eken h8r jako wideo rejestrator do samochodu? Czy jest opcja żeby kamera sama startowała wraz ze startem samochodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol No
Ja używam Lamaxa X8, tam w menu włącza się opcję samochodową, nie wiek jak w Eken

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolekbolek
A ta najnowsza kamera Lamax x10 posiada tryb samochodowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANN6
ja polecam profesjonalną markę, za takie uważam mio lub truecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagaaga
Ja mam cos takiego "wideorejestrator MIO Mivue 538 Delux Drive Recorder". I sluzy :) Kupowalam w media expert na raty, bo kosztuje lekko ponad piec stowek wlasnie. Ale oplacalo sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek M
A ja polecam tanią i znakomitą C3 Lamax, można trafić za ok.170-180zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja też nad tym MIO się zastanawiam, ale pewnie raty też tylko wchodzą w grę... No ale ponoć te w ME są spoko, więc może się zdecyduję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzannek0
ja swoją kamerkę kupiłam na teletorium, w sumie była całkiem tania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę o kupnie kamerki do 300zł. W cenie się naczytałem o truecamie a4, optyka niby dobra, na yt pooglądałem i faktycznie spoko w porównaniu z konkurencją. Co lepiej kupić a4 czy a5? Ostatecznie bym mógł dopłacić ale sam nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Almaturas
Będziesz zadowolony z A4, w A5 masz jeszcze wykrywanie radarów i możliwość instalacji filtrów na obiektyw, jakość filmów będzie ta sama. Truecam to sprawdzona, dobra marka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Talar
Tak przęglądam i widze że truecam ma jakąś kamerę a7 i a7s? To to samo czy sklepy się jakoś mylą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartekredo
możesz kupić yanosik dvr w sferisie, tam od razu masz nawigację i komunikator drogowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norbit
Talar 2017.03.13 Tak przęglądam i widze że truecam ma jakąś kamerę a7 i a7s? To to samo czy sklepy się jakoś mylą? A7 S jest nowszym modelem, z innym softem i co za tym idzie lepszymi możliwościami, w ofercie Truecama ogólnie ten model jest już ponad rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek1996
A7s Truecam jest nowszą konstrukcją, bierz ten

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Talar
A jakieś nowe modele od trucama są może na horyzoncie? Może by tak na to poczekać o ile ma byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedawca mówił,że szykują coś w klasie premium, ale nie znał szczegółów co i kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda90lux 2017.03.21 Go pro usmiech.gif = po co gopro, jak np. lamax jest trzy razy tańszy, a jakość ta sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głość
Też mamy kamerkę lamaxa ale nie wiem którą albo x7 albo x8 bo to dawno temu kupowaliśmy i nawet ma tryb do samochodu mąż sobie ją wsadza w ten sposób. A na wyjazdy urlopy itd to jak znalazł można coś fajnego ponagrywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cabaliero
Lamaxy mają opcję samochodową, wszystkie modele, teraz np. wyszedł jeszcze model X10 4K , co sprawia,że możemy nagrywać w jakości obcej zwykłym kamerom samochodowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaRan
Ja się zastanawiam nad jakąś kamerką z Forever, przeglądałam je ostatnio na Teletorium i chyba którąś wybiorę dla męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TYLKO TRUECAM, jakość , jakość, jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam taki wideo rejestrator do samochodu ze sklepu wasserman.eu Spisuje mi się naprawdę dobrze i obraz jest fajny, wyraźny, nie zapikselowany. Nie była w sumie droga, a jest naprawdę fajnej jakośći.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×