Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PolaSss

Duża buzia ! pomocy !

Polecane posty

Witam, mam tendencje do odkładania się tłuszczyku na buzi głównie, od razu jak przybieram na wadze to widać to po mojej twarzy, pewnie jest to spowodowane zwiększoną ilością komórek tłuszczowych w tym obszarze. Ćwiczę regularnie od dawna żeby nie gromadzić tłuszczu i mieć szczupłą buzie, i praktycznie muszę jechać na nisko kalorycznej diecie albo codziennie ćwiczyć. Jestem zmęczona takim stylem życia, ćwiczyć nie przestanę ale codzienne treningi już mnie męczą. Mogłabym pójść trzy razy w tygodniu dla dobrego samopoczucia na siłownię ale nie po to by bać się o moją buzię, a niestety to tak wygląda ciągle. Czytałam o kremach, o lipolizie i innych zabiegach żeby pozbyć się raz na zawsze tych komórek, gimnastyka twarzy, co jest daje efekt na chwile a co na stałe. Dziewczyny które macie pojęcie, doświadczenia pomóżcie zmęczonej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miasto Namysłów woj opolskie
polaSss poradź sie chirurga plastycznego może operacja plastyczna pomoże ? tylko sprawdź ceny bo nie wiem ile to kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odstaw sól, bo moze woda sie zatrzymuje co najbardziej widac na twarzy. Poza tym jest jeszcze co takiego jak makijaż :) Mozesz wykonturowac buzie i bedzie wygladała na szczuplejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miasto Namysłów woj opolskie
może nawet jakiś krótki zabieg pomoże nie wiem zastanów sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×